Eskiden insanların yaralanmalar ve ölümlerle ilgili hikayelerini okuyabileceğiniz ve aynı zamanda aşıya tepkilerin videolarını/görüntülerini yükleyebileceğiniz bir yerin (veritabanı gibi) olduğunu hatırlıyorum. İndirdiler mi? Bir yedek var mı? teşekkürler

Author

15 Comments

1. Mrb paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

2. Bu konu : ” Aşı Video Veritabanı ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle güzel, tebrikler , ali – 323

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Aşı Video Veritabanı ” çok güzel. Mrb paylaşımın cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 50

4. Bu konu : ” Aşı Video Veritabanı ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten çok iyi, face de paylaştım , Aylin – 333

5. Sivas dan kimler var. Aşı Video Veritabanı . Selamlar sayfanız ciddiyim iyi, sağolun , Aylin – 370

6. Balıkesir merkezden ben hatice. Mrb siten valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 30-08-2021 16:57:19

7. Iğdır merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 31-08-2021 18:23:30

8. Kocaeli merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 05-09-2021 15:40:20

9. Isparta dan kimler var. Aşı Video Veritabanı . Selam herkese sayfa inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , ziya – 481

10. Bu konu : ” Aşı Video Veritabanı ” çok güzel. Slm siten vallaha çok güzel, şukuladım , doruk – 272

11. elif yılmaz Reply

Selamlar siten süper ötesi güzel, twitter da paylaştım

12. Bu konu : ” Aşı Video Veritabanı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa valla mükemmel, facebookta paylaştım , gaye – 85

13. Ağrı merkezden ben hatice. Selam paylaşım inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım 26-09-2021 13:05:07

Write A Comment