Aşı videolarına ve insanların onu gerçekten enjekte etmediklerini söyleyenlere ne oldu?

Politikacıların ve önemli sağlık çalışanlarının aşı olduğu birkaç video izledim. İnsanlar aşıyı kendilerine enjekte etmediklerini söyleyerek kargaşa içindeler. Bu doğru mu? Bazı resimler de kapakların hala iğnede olduğunu gösteriyor, ancak photoshop olabilir.

“Aşı insanları kontrol edecek” olayına da ne oluyor?

Görünüşe göre aşı ile çok şey “oluyor”. Kullanılabilir bir kez almak istersem idek

“Aşı videolarına ve insanların onu gerçekten enjekte etmediklerini söyleyenlere ne oldu?” üzerine 19 yorum

1. Bilecik dan kimler var. Aşı videolarına ve insanların onu gerçekten enjekte etmediklerini söyleyenlere ne oldu? . selamun aleyküm siteniz süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , emin – 480

2. Kütahya merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfa inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler 29-12-2020 10:25:12

3. Hakkari dan kimler var. Aşı videolarına ve insanların onu gerçekten enjekte etmediklerini söyleyenlere ne oldu? . Slm siteniz yeminle hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 176

4. Rize dan kimler var. Aşı videolarına ve insanların onu gerçekten enjekte etmediklerini söyleyenlere ne oldu? . Selam herkese paylaşım vallaha billaha güzel, sağolun , elif yılmaz – 386

5. Tunceli merkezden ben emin. Selam herkese sayfanız yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 16-01-2021 19:23:59

6. Bu konu : ” Aşı videolarına ve insanların onu gerçekten enjekte etmediklerini söyleyenlere ne oldu? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , banu – 286

7. Şırnak merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm siteniz cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler 23-01-2021 03:51:49

8. Samsun dan kimler var. Aşı videolarına ve insanların onu gerçekten enjekte etmediklerini söyleyenlere ne oldu? . Merhabalar bu web sitesi valla mükemmel, teşekkürler , Hasan – 98

9. Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web sitesi inanki güzel, saolun 04-02-2021 11:01:34

10. Bu konu : ” Aşı videolarına ve insanların onu gerçekten enjekte etmediklerini söyleyenlere ne oldu? ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha dikkat çekici, şukuladım , memo – 15

11. Şanlıurfa dan kimler var. Aşı videolarına ve insanların onu gerçekten enjekte etmediklerini söyleyenlere ne oldu? . Selamın aleyküm sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 203

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link