NAC, niyasin, ivermektin, Çam iğnesi çayı, aspirin ve Pepsid birkaç isim. Potansiyel olarak yan etkileri aşmanın başka yolları var mı? Açıkçası almamak en iyisi olurdu ama ailem için tek sağlayıcı benim. Almak zorunda kalırsam ya da kovulmam gerekiyorsa, bahsimi korumaya çalışıyorum.

39 Comments

1. Balıkesir dan kimler var. Aşı yan etkilerini azaltmak için alınması gereken maddelerin bir listesini derlemeye çalışmak. Düşünceler? . Selam herkese sayfan inanılmaz mükemmel, şukuladım , Hasan – 360

2. Bu konu : ” Aşı yan etkilerini azaltmak için alınması gereken maddelerin bir listesini derlemeye çalışmak. Düşünceler? ” çok güzel. Mrb paylaşım inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 190

3. Bu konu : ” Aşı yan etkilerini azaltmak için alınması gereken maddelerin bir listesini derlemeye çalışmak. Düşünceler? ” çok güzel. Merhaba paylaşım inan ki mükemmel, teşekkürler , Hasan – 489

4. Merhabalar sayfan yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım

5. Gürbüz Reply

Kayseri merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siten inanılmaz iyi, teşekkürler 15-07-2021 02:21:43

6. Bu konu : ” Aşı yan etkilerini azaltmak için alınması gereken maddelerin bir listesini derlemeye çalışmak. Düşünceler? ” çok güzel. Selam siteniz harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 356

7. Ankara merkezden ben emin. Selamın aleyküm siteniz valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 16-07-2021 07:17:33

8. Aydın merkezden ben ahmet. Slm siten harbiden güzel, şukuladım 20-07-2021 06:52:40

9. Bu konu : ” Aşı yan etkilerini azaltmak için alınması gereken maddelerin bir listesini derlemeye çalışmak. Düşünceler? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 32

10. Aksaray dan kimler var. Aşı yan etkilerini azaltmak için alınması gereken maddelerin bir listesini derlemeye çalışmak. Düşünceler? . Merhaba bu web sitesi vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 435

11. Kırıkkale merkezden ben emin. Slm paylaşım valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım 25-07-2021 20:05:02

12. Batman dan kimler var. Aşı yan etkilerini azaltmak için alınması gereken maddelerin bir listesini derlemeye çalışmak. Düşünceler? . merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 299

13. Van merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımın inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım 31-07-2021 10:25:34

14. Merhaba siteniz gerçekten iyi, twitter da paylaştım

15. Uşak merkezden ben doruk. Selam bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, saolun 31-07-2021 19:52:30

16. Gürbüz Reply

Bilecik merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım 31-07-2021 22:14:51

17. Balıkesir dan kimler var. Aşı yan etkilerini azaltmak için alınması gereken maddelerin bir listesini derlemeye çalışmak. Düşünceler? . Merhaba herkese sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , memo – 352

18. Gürbüz Reply

Kilis merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler 02-08-2021 08:38:33

19. Merhaba web sitesi cidden güzel, twitter da paylaştım

20. Merhaba herkese web siteniz yeminle dikkatimi çekti, sağolun

21. Merhabalar sayfa yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım

22. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler

23. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

24. Adana merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşım yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım 11-08-2021 11:48:09

25. Amasya merkezden ben banu. Mrb paylaşımınız ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım 11-08-2021 19:01:24

26. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi güzel, teşekkürler

27. Gümüşhane merkezden ben Hasan. Mrb sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım 15-08-2021 19:00:15

28. Bolu dan kimler var. Aşı yan etkilerini azaltmak için alınması gereken maddelerin bir listesini derlemeye çalışmak. Düşünceler? . Selamlar siteniz vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 91

29. elif yılmaz Reply

Yalova dan kimler var. Aşı yan etkilerini azaltmak için alınması gereken maddelerin bir listesini derlemeye çalışmak. Düşünceler? . Merhaba herkese siten süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 397

30. Yalova dan kimler var. Aşı yan etkilerini azaltmak için alınması gereken maddelerin bir listesini derlemeye çalışmak. Düşünceler? . Selamlar web siten gerçekten iyi, facebookta paylaştım , doruk – 95

31. Mersin dan kimler var. Aşı yan etkilerini azaltmak için alınması gereken maddelerin bir listesini derlemeye çalışmak. Düşünceler? . merhaba arkadaşlar paylaşım valla hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 213

32. Selamın aleyküm sayfanız cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

33. Gümüşhane merkezden ben memo. Mrb siten süper ötesi mükemmel, tebrikler 07-09-2021 05:50:08

34. Sivas merkezden ben mehmet. Slm sayfanız vallaha mükemmel, saolun 15-09-2021 01:25:23

35. Bayburt dan kimler var. Aşı yan etkilerini azaltmak için alınması gereken maddelerin bir listesini derlemeye çalışmak. Düşünceler? . Slm web sitesi inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 65

36. Şanlıurfa dan kimler var. Aşı yan etkilerini azaltmak için alınması gereken maddelerin bir listesini derlemeye çalışmak. Düşünceler? . Merhaba herkese web siten cidden hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 337

37. Selamın aleyküm siten cidden çok güzel, face de paylaştım

38. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım

Write A Comment