Aşı yaptıran ilk insanlardan biri tam anlamıyla William Shakespeare olarak adlandırıldı ve insanlar hala dünyanın bir aşamasını anlayamayacak kadar aptal.

Televizyonda gördüğünüz her şey bir yalan. Kelimenin tam anlamıyla her şey. Hepsi seni daha kötü biri yapmak için. Bu hafta umursayacağına karar verdikleri saçmalıklardan endişe duyuyorlar.

Birey olun. Hayatın aşk ve aile ile ilgili olduğunu anlayın. Başkalarına saygılı davranmak. TV’de gördüğünüz hiçbir şey gerçek değil. İnsanlar gerçek hayatta televizyonda gördüğünüz gibi davranmazlar.

Ormanın derinliklerinde, belki de şu anda bir mağarada yaşayan, ne kadar kızgın ve korktuğunu bilmeyen, mutlu ve mutlu bir adam var.

Bizi korku içinde ve bölünmüş halde tutmak istiyorlar. Her haber hikayesi. Kelimenin tam anlamıyla her biri, insanların bu konuda nasıl hissettiklerine katılmayanları sevmemesi için tasarlandı.

Silah sahipliği yasaları. Siyah suçlarda beyaz. Amerika, kahverengi veya Müslüman insanların olduğu her ülkeye karşı. Hepsi iğrenç. Hayatta dışarıda olduğumda, siyah adamın kapıyı beyaz adama açık tuttuğunu ve bunun tersini görüyorum.

En büyük yalan, sonsuz bir evrende olduğumuzdur.

Ne halt edersek gidelim, bırakamayacağımızı anladıkları anda, uzay olan yalana kelimenin tam anlamıyla trilyonlarca dolar harcadılar. Yanlış bir uzay fikrine beyninizi yıkamak için yıldız savaşları ve yıldız yürüyüşü. Sahte uzay yarışları. Sahte ay inişleri. Sahte iss. Nasa kelimenin tam anlamıyla aldatmak demektir.

Biz yaratıldık. Kim ya da ne tarafından hiçbir ipucu. Ama bu dünya mükemmel bir yaratımdır. Biz onun merkezindeyiz. Güneş ve ay birbirine yakın ve küçük. Milyonlarca mil uzakta değil ve ne kadar küçük ve yakın olduklarını görebildiğinizde kimsenin gerçekten inanması çok saçma.

Gökyüzüne dönük bir kameranın zaman atlamalı herhangi bir videosu, etrafımızda her şeyin mükemmel bir şekilde döndüğünü gösterir. Gizli matematik bilim değildir. Bütün yalanları açık ve neden bu kadar çok insanın tüm bu saçmalıkları göremeyecek kadar aptal olduğunu bilmiyorum.

“Aşı yaptıran ilk insanlardan biri tam anlamıyla William Shakespeare olarak adlandırıldı ve insanlar hala dünyanın bir aşamasını anlayamayacak kadar aptal.” üzerine 12 yorum

1. Bu konu : ” Aşı yaptıran ilk insanlardan biri tam anlamıyla William Shakespeare olarak adlandırıldı ve insanlar hala dünyanın bir aşamasını anlayamayacak kadar aptal. ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 414

2. Osmaniye merkezden ben doruk. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 19-12-2020 05:18:22

3. Ağrı dan kimler var. Aşı yaptıran ilk insanlardan biri tam anlamıyla William Shakespeare olarak adlandırıldı ve insanlar hala dünyanın bir aşamasını anlayamayacak kadar aptal. . Slm sayfa yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 129

4. Afyon dan kimler var. Aşı yaptıran ilk insanlardan biri tam anlamıyla William Shakespeare olarak adlandırıldı ve insanlar hala dünyanın bir aşamasını anlayamayacak kadar aptal. . Selam herkese paylaşım inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 218

5. Tunceli merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşım yeminle güzel, linkedinde paylaştım 04-02-2021 03:32:33

6. Kayseri dan kimler var. Aşı yaptıran ilk insanlardan biri tam anlamıyla William Shakespeare olarak adlandırıldı ve insanlar hala dünyanın bir aşamasını anlayamayacak kadar aptal. . selam arkadaşlar sayfan cidden iyi, sağolun , memo – 423

7. Kırklareli dan kimler var. Aşı yaptıran ilk insanlardan biri tam anlamıyla William Shakespeare olarak adlandırıldı ve insanlar hala dünyanın bir aşamasını anlayamayacak kadar aptal. . Merhaba herkese paylaşım gerçekten dikkat çekici, tebrikler , memo – 79

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link