Bütün bu zaman boyunca, birkaç ay veya birkaç yıl sonra, covid aşılarının olumsuz yan etkilerini görmeye başlayacağımızdan ve hatta elitlerin planladığı nüfus azalması olayı (Georgia Guide Stones) olabileceğinden eminim ama bu sadece seçkinlerin en çok kurtulmak isteyecekleri insanların, medya onlara söylediği için deneysel bir aşıyı isteyerek alan koyunlar olmadığı, bu kadar kolay manipüle edilemeyen ve kontrol edilemeyen özgür düşünürler olduğunu fark etti. Şimdi, covid’den daha kötü bir şey planladıklarından ve aşının aslında bunun için yapıldığından endişeleniyorum. Yani koyunlar yaşıyor ama aşılara güvenmeyen bizler yok oluyoruz. Hâlâ aşıyı yapamıyorum ama kendime yepyeni bir endişe düzeyi verdim.

Author

39 Comments

1. Muğla merkezden ben ali. Selamlar paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 21-04-2021 05:32:05

2. Merhabalar siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, saolun

3. Bu konu : ” Aşı yaptırma konusunda tuhaf bir düşünceye kapılmıştım. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inan ki mükemmel, teşekkürler , hatice – 64

4. Bu konu : ” Aşı yaptırma konusunda tuhaf bir düşünceye kapılmıştım. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 61

5. Bu konu : ” Aşı yaptırma konusunda tuhaf bir düşünceye kapılmıştım. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 296

6. elif yılmaz Reply

Sinop merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siteniz vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 23-04-2021 22:00:16

7. Gürbüz Reply

Bursa dan kimler var. Aşı yaptırma konusunda tuhaf bir düşünceye kapılmıştım. . Mrb siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun , Gürbüz – 317

8. Tekirdağ merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, saolun 27-04-2021 10:02:56

9. Bu konu : ” Aşı yaptırma konusunda tuhaf bir düşünceye kapılmıştım. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi süper ötesi iyi, face de paylaştım , ali – 474

10. Erzincan dan kimler var. Aşı yaptırma konusunda tuhaf bir düşünceye kapılmıştım. . Selam web siteniz cidden mükemmel, sağolun , Hasan – 441

11. Bu konu : ” Aşı yaptırma konusunda tuhaf bir düşünceye kapılmıştım. ” çok güzel. Slm paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 80

12. Zonguldak dan kimler var. Aşı yaptırma konusunda tuhaf bir düşünceye kapılmıştım. . Selamlar bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Hasan – 283

13. Bu konu : ” Aşı yaptırma konusunda tuhaf bir düşünceye kapılmıştım. ” çok güzel. Slm sayfanız valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 365

14. Şanlıurfa merkezden ben ali. Selamlar paylaşım valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 05-05-2021 21:48:15

15. Slm web siten inanki mükemmel, facebookta paylaştım

16. Afyon merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım 07-05-2021 02:29:08

17. Karaman merkezden ben Hasan. Selam sayfan inan ki dikkat çekici, sağolun 07-05-2021 04:02:01

18. Bursa dan kimler var. Aşı yaptırma konusunda tuhaf bir düşünceye kapılmıştım. . Selamlar sayfan vallaha hayran bıraktı, sağolun , ali – 87

19. Manisa merkezden ben memo. Selam herkese sayfanız cidden güzel, sağolun 13-05-2021 06:24:42

20. Gürbüz Reply

Mrb web siteniz yeminle çok güzel, facebookta paylaştım

21. Giresun dan kimler var. Aşı yaptırma konusunda tuhaf bir düşünceye kapılmıştım. . Slm sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 438

22. Bu konu : ” Aşı yaptırma konusunda tuhaf bir düşünceye kapılmıştım. ” çok güzel. Slm bu web sitesi inanki çok iyi, facebookta paylaştım , memo – 2

23. Bitlis merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşımınız yeminle çok güzel, saolun 03-06-2021 08:17:48

24. Yalova merkezden ben ahmet. Selam paylaşımın cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 09-06-2021 23:07:36

25. Mrb bu web sitesi valla hayran bıraktı, tebrikler

26. Bingöl dan kimler var. Aşı yaptırma konusunda tuhaf bir düşünceye kapılmıştım. . Merhaba siteniz valla güzel, saolun , banu – 295

27. Konya merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siten yeminle iyi, linkedinde paylaştım 21-06-2021 08:35:34

28. Merhaba sayfan valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

29. Bu konu : ” Aşı yaptırma konusunda tuhaf bir düşünceye kapılmıştım. ” çok güzel. Selam paylaşımın yeminle iyi, face de paylaştım , banu – 482

30. Bu konu : ” Aşı yaptırma konusunda tuhaf bir düşünceye kapılmıştım. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , ziya – 246

31. Diyarbakır dan kimler var. Aşı yaptırma konusunda tuhaf bir düşünceye kapılmıştım. . Selamın aleyküm sayfa valla iyi, teşekkürler , ziya – 58

32. Zonguldak dan kimler var. Aşı yaptırma konusunda tuhaf bir düşünceye kapılmıştım. . merhaba arkadaşlar web sitesi inanki çok iyi, twitter da paylaştım , banu – 281

33. Manisa merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımın inanki çok güzel, facebookta paylaştım 07-07-2021 07:29:30

34. Edirne dan kimler var. Aşı yaptırma konusunda tuhaf bir düşünceye kapılmıştım. . selamun aleyküm paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 376

35. Çorum dan kimler var. Aşı yaptırma konusunda tuhaf bir düşünceye kapılmıştım. . selam arkadaşlar sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , doruk – 467

36. Antalya merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfanız vallaha iyi, facebookta paylaştım 19-07-2021 10:35:15

37. elif yılmaz Reply

Malatya merkezden ben elif yılmaz. Selamlar bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 21-07-2021 16:47:25

38. Malatya merkezden ben emin. Mrb siteniz gerçekten hayran bıraktı, saolun 22-07-2021 15:32:51

39. Kahramanmaraş dan kimler var. Aşı yaptırma konusunda tuhaf bir düşünceye kapılmıştım. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım , – 447

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link