Bütün bu zaman boyunca, birkaç ay veya birkaç yıl sonra, covid aşılarının olumsuz yan etkilerini görmeye başlayacağımızdan ve hatta elitlerin planladığı nüfus azalması olayı (Georgia Guide Stones) olabileceğinden eminim ama bu sadece seçkinlerin en çok kurtulmak isteyecekleri insanların, medya onlara söylediği için deneysel bir aşıyı isteyerek alan koyunlar olmadığı, bu kadar kolay manipüle edilemeyen ve kontrol edilemeyen özgür düşünürler olduğunu fark etti. Şimdi, covid’den daha kötü bir şey planladıklarından ve aşının aslında bunun için yapıldığından endişeleniyorum. Yani koyunlar yaşıyor ama aşılara güvenmeyen bizler yok oluyoruz. Hâlâ aşıyı yapamıyorum ama kendime yepyeni bir endişe düzeyi verdim.

Author

13 Comments

1. Muğla merkezden ben ali. Selamlar paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 21-04-2021 05:32:05

2. Bu konu : ” Aşı yaptırma konusunda tuhaf bir düşünceye kapılmıştım. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inan ki mükemmel, teşekkürler , hatice – 64

3. Bu konu : ” Aşı yaptırma konusunda tuhaf bir düşünceye kapılmıştım. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 61

4. Bu konu : ” Aşı yaptırma konusunda tuhaf bir düşünceye kapılmıştım. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 296

5. elif yılmaz Reply

Sinop merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siteniz vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 23-04-2021 22:00:16

6. Bursa dan kimler var. Aşı yaptırma konusunda tuhaf bir düşünceye kapılmıştım. . Mrb siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun , Gürbüz – 317

7. Tekirdağ merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, saolun 27-04-2021 10:02:56

8. Bu konu : ” Aşı yaptırma konusunda tuhaf bir düşünceye kapılmıştım. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi süper ötesi iyi, face de paylaştım , ali – 474

9. Erzincan dan kimler var. Aşı yaptırma konusunda tuhaf bir düşünceye kapılmıştım. . Selam web siteniz cidden mükemmel, sağolun , Hasan – 441

10. Bu konu : ” Aşı yaptırma konusunda tuhaf bir düşünceye kapılmıştım. ” çok güzel. Slm paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 80

11. Zonguldak dan kimler var. Aşı yaptırma konusunda tuhaf bir düşünceye kapılmıştım. . Selamlar bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Hasan – 283

12. Bu konu : ” Aşı yaptırma konusunda tuhaf bir düşünceye kapılmıştım. ” çok güzel. Slm sayfanız valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 365

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link