benim işim şimdi covid aşısını zorunlu kılıyor, bundan nasıl çıkacağına dair bir fikri olan var mı? Hükümetin istemeyen o kadar çok insanı zorladığını hissediyorum çünkü başka seçenekleri yokmuş gibi hissediyorlar. Bunu çözmek için iki haftam var… eğer yapamazsam yeni bir iş bulacağımı tahmin ediyorum ama bu aşıyı almayı reddediyorum

18 Comments

1. Bu konu : ” aşı yaptırmaya zorlanmak ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa harbiden iyi, tebrikler , ali – 311

2. İstanbul merkezden ben ziya. Merhabalar web sitesi vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 03-08-2021 04:52:33

3. Selamın aleyküm siten harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

4. selam arkadaşlar paylaşımın valla çok hoşuma gitti, saolun

5. Gürbüz Reply

Selam web siten vallaha mükemmel, face de paylaştım

6. Kocaeli dan kimler var. aşı yaptırmaya zorlanmak . selamun aleyküm web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 112

7. Bu konu : ” aşı yaptırmaya zorlanmak ” çok güzel. Merhaba web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Emine – 279

8. Merhaba web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

9. Kahramanmaraş merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siteniz inanki hoşuma gitti, saolun 26-08-2021 16:14:02

10. elif yılmaz Reply

Karabük merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden mükemmel, facebookta paylaştım 26-08-2021 20:21:54

11. Bu konu : ” aşı yaptırmaya zorlanmak ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz cidden hayran edici, sağolun , hatice – 455

12. Erzurum dan kimler var. aşı yaptırmaya zorlanmak . selam arkadaşlar web sitesi inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 21

13. Bu konu : ” aşı yaptırmaya zorlanmak ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, saolun , Aylin – 394

14. Merhaba paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım

15. Afyon dan kimler var. aşı yaptırmaya zorlanmak . selam arkadaşlar siten inan ki iyi, teraziye tıkladım , banu – 104

16. Slm web siteniz gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Ordu dan kimler var. aşı yaptırmaya zorlanmak . selam arkadaşlar sayfan ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , banu – 492

Write A Comment