26 Şubat 2021’den alıntı Reuters https://archive.is/GLM8n

Tesadüfen, çevrimiçi tepkiden sonra kısmen düzenlenen Dünya Ekonomik Forumu Büyük Sıfırlama web sayfası https://archive.is/52oXa

“Şehrin dışında farklı hayatlar yaşıyorlar” Benim en büyük endişem şehrimizde yaşamayan tüm insanlar. Yolda kaybettiklerimiz. Çok fazla olduğuna karar verenler, tüm bu teknoloji. İşlerimizin büyük bir kısmını robotlar ve yapay zeka devraldığında kendini eskimiş ve işe yaramaz hissedenler. Siyasi sisteme kızanlar ve ona sırt çevirenler. Şehrin dışında farklı hayatlar yaşıyorlar. Bazıları kendi kendine yeten küçük topluluklar oluşturdu. Bazıları ise 19. yüzyıldan kalma küçük köylerdeki boş ve terk edilmiş evlerde kaldı.

Ve Ekim 2020’den Kanada sızıntısı https://archive.is/YweFO

Birkaç komite üyesi ayrıca, Dünya Borç Sıfırlama programına, HealthPass’a veya aşılama programına katılmayı reddeden kişilere ne olacağını sorguladı ve aldığımız cevap çok rahatsız ediciydi. Esasen, bunun asla olmayacağından emin olmak için bir plan hazırladığımızdan emin olmanın bizim görevimiz olduğu söylendi. Katılmanın bireylerin yararına olduğu söylendi. Birkaç komite üyesi acımasızca yanıt almak için zorladığında bize şunu söylediler: Reddedenler önce süresiz olarak kilitleme kısıtlamaları altında yaşayacaklardı. Ve kısa bir süre içinde daha fazla Kanadalı borç affı programına geçtikçe, katılmayı reddedenler bir kamu güvenliği riski olarak kabul edilecek ve tecrit tesislerine yerleştirilecek. Bu tesislere girdikten sonra iki seçenek sunulacak, borç affı programına katılacak ve serbest bırakılacaklar veya ciddi bir halk sağlığı riski sınıflandırması altında tecrit tesisinde süresiz olarak kalacaklar ve tüm varlıklarına el konulacaklardı.

… boomercitay tarafından gönderildi
[comments]

Author

11 Comments

1. Gürbüz Reply

Ordu merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım 03-03-2021 13:03:48

2. Bu konu : ” “Aşı yaptırmayanlar geride kalacak” – Sağlık Bakanı Yuli Edelstein ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, saolun , mehmet – 161

3. Zonguldak dan kimler var. “Aşı yaptırmayanlar geride kalacak” – Sağlık Bakanı Yuli Edelstein . Merhabalar web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 425

4. Çanakkale dan kimler var. “Aşı yaptırmayanlar geride kalacak” – Sağlık Bakanı Yuli Edelstein . merhaba arkadaşlar web siten yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun , Emine – 329

5. Bu konu : ” “Aşı yaptırmayanlar geride kalacak” – Sağlık Bakanı Yuli Edelstein ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 345

6. Çanakkale dan kimler var. “Aşı yaptırmayanlar geride kalacak” – Sağlık Bakanı Yuli Edelstein . Selamlar sayfan inanki dikkat çekici, şukuladım , ahmet – 204

7. Trabzon merkezden ben Emine. Mrb bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 15-03-2021 13:15:47

8. Bingöl dan kimler var. “Aşı yaptırmayanlar geride kalacak” – Sağlık Bakanı Yuli Edelstein . Selam herkese sayfa valla çok güzel, teraziye tıkladım , emin – 418

9. Bu konu : ” “Aşı yaptırmayanlar geride kalacak” – Sağlık Bakanı Yuli Edelstein ” çok güzel. Merhaba sayfan valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 138

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “Aşı yaptırmayanlar geride kalacak” – Sağlık Bakanı Yuli Edelstein ” çok güzel. Mrb sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 175

11. Sivas merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfan vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 08-04-2021 20:35:43

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link