Aşıdan neden korkuyorsunuz, bunun sebebi iyiliğimizden ne olabilir?

Uzun vadeli testi YOKTUR, uzun vadeli etkileri olan birçok ilaç örneği vardır, bu yeni aşının üreticileri yan etkiler durumunda herhangi bir etkiden muaftır. Mümkün olan en kısa sürede test edilerek aceleye getirilen yeni bir aşı türü nasıl güvenle söylenebilir?

“Aşıdan neden korkuyorsunuz, bunun sebebi iyiliğimizden ne olabilir?” üzerine 38 yorum

1. Gaziantep dan kimler var. Aşıdan neden korkuyorsunuz, bunun sebebi iyiliğimizden ne olabilir? . Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, saolun , doruk – 497

2. İzmir dan kimler var. Aşıdan neden korkuyorsunuz, bunun sebebi iyiliğimizden ne olabilir? . Merhaba herkese paylaşımın gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım , Emine – 220

3. Sinop dan kimler var. Aşıdan neden korkuyorsunuz, bunun sebebi iyiliğimizden ne olabilir? . Selamlar paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , Gürbüz – 169

4. Kars merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım 06-12-2020 20:37:45

5. Bu konu : ” Aşıdan neden korkuyorsunuz, bunun sebebi iyiliğimizden ne olabilir? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 137

6. Isparta merkezden ben doruk. selamun aleyküm siteniz valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-12-2020 22:40:02

7. Bu konu : ” Aşıdan neden korkuyorsunuz, bunun sebebi iyiliğimizden ne olabilir? ” çok güzel. Slm paylaşım inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , Aylin – 19

8. Iğdır dan kimler var. Aşıdan neden korkuyorsunuz, bunun sebebi iyiliğimizden ne olabilir? . merhaba arkadaşlar web siten cidden hayran edici, teraziye tıkladım , mehmet – 437

9. Bu konu : ” Aşıdan neden korkuyorsunuz, bunun sebebi iyiliğimizden ne olabilir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 141

10. İzmir dan kimler var. Aşıdan neden korkuyorsunuz, bunun sebebi iyiliğimizden ne olabilir? . Slm paylaşımın inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 132

11. Bu konu : ” Aşıdan neden korkuyorsunuz, bunun sebebi iyiliğimizden ne olabilir? ” çok güzel. Selam paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 275

12. Uşak merkezden ben ali. Merhaba paylaşım inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 21-12-2020 07:29:15

13. Bu konu : ” Aşıdan neden korkuyorsunuz, bunun sebebi iyiliğimizden ne olabilir? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi valla güzel, saolun , doruk – 376

14. Bursa merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım 22-12-2020 21:09:44

15. Bu konu : ” Aşıdan neden korkuyorsunuz, bunun sebebi iyiliğimizden ne olabilir? ” çok güzel. Selam sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , doruk – 11

16. Gümüşhane merkezden ben ali. Selam web sitesi inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım 03-01-2021 22:07:03

17. Nevşehir merkezden ben banu. Slm sayfan cidden çok güzel, facebookta paylaştım 04-01-2021 00:25:08

18. Aksaray dan kimler var. Aşıdan neden korkuyorsunuz, bunun sebebi iyiliğimizden ne olabilir? . merhaba arkadaşlar sayfan cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 190

19. Antalya merkezden ben gaye. Mrb siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler 04-01-2021 16:08:25

20. Diyarbakır dan kimler var. Aşıdan neden korkuyorsunuz, bunun sebebi iyiliğimizden ne olabilir? . Merhaba web siten valla çok hoşuma gitti, saolun , gaye – 469

21. Niğde merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siteniz yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım 11-01-2021 19:37:10

22. Düzce dan kimler var. Aşıdan neden korkuyorsunuz, bunun sebebi iyiliğimizden ne olabilir? . Mrb sayfan gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 388

23. Muğla merkezden ben Aylin. Merhabalar web siteniz inan ki dikkatimi çekti, şukuladım 26-01-2021 15:26:56

24. Bu konu : ” Aşıdan neden korkuyorsunuz, bunun sebebi iyiliğimizden ne olabilir? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , emin – 25

25. Osmaniye dan kimler var. Aşıdan neden korkuyorsunuz, bunun sebebi iyiliğimizden ne olabilir? . Slm sayfanız inanki hayran edici, sağolun , ahmet – 142

26. Kilis dan kimler var. Aşıdan neden korkuyorsunuz, bunun sebebi iyiliğimizden ne olabilir? . Selam herkese web siteniz inanki dikkat çekici, sağolun , ziya – 403

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link