Bugün toplumdaki her işçiye paçavra limon dağıttım. COVID vakalarından endişeleniyorsanız. Kendileri için beceremeyen insanların bağışıklıklarını geliştirmelerine yardımcı olmaya çalışın. Bu kişiler, güvenlik görevlilerinizden, hizmetçilerinizden, toplumdaki çalışanlarınızdan vb. Oluşur. Hepimiz bu oyunun içindeyiz. Kendimizi yalnız kurtaramayız.

12 Comments

1. Ordu merkezden ben . Selam herkese sayfan cidden hayran edici, şukuladım 23-04-2021 08:37:17

2. elif yılmaz Reply

Mersin merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web sitesi inan ki çok güzel, face de paylaştım 23-04-2021 08:40:13

3. Çorum merkezden ben doruk. Selam siteniz harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 23-04-2021 08:45:07

4. Bu konu : ” Aşıdan sonra hızlı vakalarda artış gösteren gelişmekte olan ülkelere mesaj Giriş ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 314

5. Siirt dan kimler var. Aşıdan sonra hızlı vakalarda artış gösteren gelişmekte olan ülkelere mesaj Giriş . Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha çok iyi, sağolun , gaye – 199

6. Denizli merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 25-04-2021 12:25:54

7. Bu konu : ” Aşıdan sonra hızlı vakalarda artış gösteren gelişmekte olan ülkelere mesaj Giriş ” çok güzel. Mrb web siteniz inanki çok iyi, linkedinde paylaştım , – 361

8. Muş merkezden ben Aylin. Merhaba siteniz süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım 29-04-2021 09:20:16

9. Trabzon merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siteniz cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 30-04-2021 09:23:46

10. Bu konu : ” Aşıdan sonra hızlı vakalarda artış gösteren gelişmekte olan ülkelere mesaj Giriş ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha billaha iyi, saolun , doruk – 130

11. Bu konu : ” Aşıdan sonra hızlı vakalarda artış gösteren gelişmekte olan ülkelere mesaj Giriş ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , mehmet – 216

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link