Bugün toplumdaki her işçiye paçavra limon dağıttım. COVID vakalarından endişeleniyorsanız. Kendileri için beceremeyen insanların bağışıklıklarını geliştirmelerine yardımcı olmaya çalışın. Bu kişiler, güvenlik görevlilerinizden, hizmetçilerinizden, toplumdaki çalışanlarınızdan vb. Oluşur. Hepimiz bu oyunun içindeyiz. Kendimizi yalnız kurtaramayız.

40 Comments

1. Ordu merkezden ben . Selam herkese sayfan cidden hayran edici, şukuladım 23-04-2021 08:37:17

2. elif yılmaz Reply

Mersin merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web sitesi inan ki çok güzel, face de paylaştım 23-04-2021 08:40:13

3. Çorum merkezden ben doruk. Selam siteniz harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 23-04-2021 08:45:07

4. Bu konu : ” Aşıdan sonra hızlı vakalarda artış gösteren gelişmekte olan ülkelere mesaj Giriş ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 314

5. Siirt dan kimler var. Aşıdan sonra hızlı vakalarda artış gösteren gelişmekte olan ülkelere mesaj Giriş . Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha çok iyi, sağolun , gaye – 199

6. Denizli merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 25-04-2021 12:25:54

7. Bu konu : ” Aşıdan sonra hızlı vakalarda artış gösteren gelişmekte olan ülkelere mesaj Giriş ” çok güzel. Mrb web siteniz inanki çok iyi, linkedinde paylaştım , – 361

8. Muş merkezden ben Aylin. Merhaba siteniz süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım 29-04-2021 09:20:16

9. Gürbüz Reply

Trabzon merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siteniz cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 30-04-2021 09:23:46

10. Bu konu : ” Aşıdan sonra hızlı vakalarda artış gösteren gelişmekte olan ülkelere mesaj Giriş ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha billaha iyi, saolun , doruk – 130

11. Bu konu : ” Aşıdan sonra hızlı vakalarda artış gösteren gelişmekte olan ülkelere mesaj Giriş ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , mehmet – 216

12. Kırşehir dan kimler var. Aşıdan sonra hızlı vakalarda artış gösteren gelişmekte olan ülkelere mesaj Giriş . Merhabalar paylaşımın cidden iyi, facebookta paylaştım , ziya – 460

13. Bu konu : ” Aşıdan sonra hızlı vakalarda artış gösteren gelişmekte olan ülkelere mesaj Giriş ” çok güzel. Selam web siten süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , Hasan – 162

14. Ardahan merkezden ben ali. Mrb paylaşım cidden çok güzel, sağolun 07-05-2021 02:26:37

15. Bu konu : ” Aşıdan sonra hızlı vakalarda artış gösteren gelişmekte olan ülkelere mesaj Giriş ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım , mehmet – 185

16. Antalya merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler 16-05-2021 21:03:52

17. Bu konu : ” Aşıdan sonra hızlı vakalarda artış gösteren gelişmekte olan ülkelere mesaj Giriş ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inanki dikkat çekici, teşekkürler , Emine – 168

18. Bu konu : ” Aşıdan sonra hızlı vakalarda artış gösteren gelişmekte olan ülkelere mesaj Giriş ” çok güzel. Merhaba paylaşım gerçekten güzel, şukuladım , emin – 174

19. Selamın aleyküm siten inan ki dikkatimi çekti, saolun

20. Slm siten ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

21. Gaziantep dan kimler var. Aşıdan sonra hızlı vakalarda artış gösteren gelişmekte olan ülkelere mesaj Giriş . Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha güzel, face de paylaştım , emin – 415

22. Düzce dan kimler var. Aşıdan sonra hızlı vakalarda artış gösteren gelişmekte olan ülkelere mesaj Giriş . Selamlar paylaşım inanki hayran edici, linkedinde paylaştım , banu – 224

23. elif yılmaz Reply

Tokat merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler 09-06-2021 01:11:19

24. Tunceli dan kimler var. Aşıdan sonra hızlı vakalarda artış gösteren gelişmekte olan ülkelere mesaj Giriş . Mrb web sitesi inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 326

25. Bu konu : ” Aşıdan sonra hızlı vakalarda artış gösteren gelişmekte olan ülkelere mesaj Giriş ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 210

26. elif yılmaz Reply

Kars merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki çok iyi, teşekkürler 24-06-2021 00:11:52

27. Denizli merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfa inanki mükemmel, saolun 01-07-2021 15:41:20

28. Siirt merkezden ben Emine. Mrb paylaşımınız yeminle çok güzel, face de paylaştım 01-07-2021 16:54:00

29. selamun aleyküm sayfanız harbiden güzel, face de paylaştım

30. Ordu merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siteniz harbiden hayran bıraktı, tebrikler 05-07-2021 03:21:01

31. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim çok güzel, face de paylaştım

32. Sinop merkezden ben gaye. Merhaba sayfan inan ki iyi, saolun 15-07-2021 10:50:25

33. Kırıkkale dan kimler var. Aşıdan sonra hızlı vakalarda artış gösteren gelişmekte olan ülkelere mesaj Giriş . Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 402

34. Bu konu : ” Aşıdan sonra hızlı vakalarda artış gösteren gelişmekte olan ülkelere mesaj Giriş ” çok güzel. Merhaba herkese siten gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 76

35. Mrb bu web sitesi valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım

36. Mrb web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

37. Isparta merkezden ben Emine. Selam web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 04-08-2021 07:45:07

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link