Aşılamadan sonra Kitle iletişim araçlarının ve Papa olarak büyük kişiliklerin söyleminde ilerlemeci bir söylemden Daha muhafazakar bir söyleme doğru bir kayma olduğunu düşünmüyor musunuz? Örneğin, Papa daha önce eşcinsel evlilikten yanaydı şimdi bunun bir günah olduğunu ve katılmadığınızı söyleyerek. İnsanları manipüle etmek için artık solcu söyleme ihtiyaçları yok gibi, WEIRD.

Author

34 Comments

1. Diyarbakır dan kimler var. Aşıdan sonra kuruluş söyleminde bir değişim . selamun aleyküm web sitesi cidden hayran bıraktı, tebrikler , ali – 482

2. İzmir merkezden ben doruk. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım 15-03-2021 16:42:38

3. Bu konu : ” Aşıdan sonra kuruluş söyleminde bir değişim ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha çok iyi, saolun , ali – 258

4. Nevşehir dan kimler var. Aşıdan sonra kuruluş söyleminde bir değişim . Slm paylaşımın vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım , Emine – 289

5. Bu konu : ” Aşıdan sonra kuruluş söyleminde bir değişim ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanki mükemmel, tebrikler , mehmet – 289

6. Bu konu : ” Aşıdan sonra kuruluş söyleminde bir değişim ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa gerçekten iyi, sağolun , – 231

7. Bu konu : ” Aşıdan sonra kuruluş söyleminde bir değişim ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten hayran edici, şukuladım , Aylin – 311

8. Gürbüz Reply

Isparta dan kimler var. Aşıdan sonra kuruluş söyleminde bir değişim . Merhaba herkese paylaşımın gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 133

9. Bu konu : ” Aşıdan sonra kuruluş söyleminde bir değişim ” çok güzel. Slm web siten inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , hatice – 247

10. Bu konu : ” Aşıdan sonra kuruluş söyleminde bir değişim ” çok güzel. Selam herkese web sitesi harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 244

11. Şırnak dan kimler var. Aşıdan sonra kuruluş söyleminde bir değişim . selamun aleyküm sayfanız inanki mükemmel, linkedinde paylaştım , doruk – 488

12. Sivas merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfanız valla iyi, saolun 22-04-2021 03:08:50

13. Kütahya merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfanız inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım 22-04-2021 03:30:00

14. Selamın aleyküm web sitesi yeminle çok güzel, saolun

15. Mrb bu web sitesi süper ötesi mükemmel, tebrikler

16. Kahramanmaraş dan kimler var. Aşıdan sonra kuruluş söyleminde bir değişim . Merhabalar web siten gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , emin – 331

17. Bu konu : ” Aşıdan sonra kuruluş söyleminde bir değişim ” çok güzel. Slm web siteniz cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , emin – 423

18. Bu konu : ” Aşıdan sonra kuruluş söyleminde bir değişim ” çok güzel. Slm paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 382

19. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Osmaniye merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfa harbiden çok iyi, twitter da paylaştım 19-05-2021 17:59:07

21. Erzurum dan kimler var. Aşıdan sonra kuruluş söyleminde bir değişim . selam arkadaşlar web siten gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , – 368

22. Bu konu : ” Aşıdan sonra kuruluş söyleminde bir değişim ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle güzel, saolun , – 348

23. elif yılmaz Reply

Artvin dan kimler var. Aşıdan sonra kuruluş söyleminde bir değişim . Merhaba web siten valla çok iyi, sağolun , elif yılmaz – 97

24. Erzurum dan kimler var. Aşıdan sonra kuruluş söyleminde bir değişim . Merhaba web siten vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 151

25. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Aşıdan sonra kuruluş söyleminde bir değişim ” çok güzel. Slm siten valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 57

26. Kırıkkale dan kimler var. Aşıdan sonra kuruluş söyleminde bir değişim . selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 369

27. Edirne merkezden ben emin. Selamın aleyküm web sitesi yeminle çok iyi, facebookta paylaştım 30-06-2021 19:25:02

28. Gümüşhane merkezden ben . Selam herkese web sitesi harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 06-07-2021 13:54:22

29. Bu konu : ” Aşıdan sonra kuruluş söyleminde bir değişim ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım , ziya – 254

30. Bu konu : ” Aşıdan sonra kuruluş söyleminde bir değişim ” çok güzel. Selamlar siten inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , gaye – 192

31. Muğla dan kimler var. Aşıdan sonra kuruluş söyleminde bir değişim . merhaba arkadaşlar siten yeminle çok iyi, saolun , hatice – 268

32. Burdur dan kimler var. Aşıdan sonra kuruluş söyleminde bir değişim . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 70

33. Muş merkezden ben hatice. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz güzel, tebrikler 20-07-2021 20:47:14

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link