Aşılamadan sonra Kitle iletişim araçlarının ve Papa olarak büyük kişiliklerin söyleminde ilerlemeci bir söylemden Daha muhafazakar bir söyleme doğru bir kayma olduğunu düşünmüyor musunuz? Örneğin, Papa daha önce eşcinsel evlilikten yanaydı şimdi bunun bir günah olduğunu ve katılmadığınızı söyleyerek. İnsanları manipüle etmek için artık solcu söyleme ihtiyaçları yok gibi, WEIRD.

Author

13 Comments

1. Diyarbakır dan kimler var. Aşıdan sonra kuruluş söyleminde bir değişim . selamun aleyküm web sitesi cidden hayran bıraktı, tebrikler , ali – 482

2. İzmir merkezden ben doruk. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım 15-03-2021 16:42:38

3. Bu konu : ” Aşıdan sonra kuruluş söyleminde bir değişim ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha çok iyi, saolun , ali – 258

4. Nevşehir dan kimler var. Aşıdan sonra kuruluş söyleminde bir değişim . Slm paylaşımın vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım , Emine – 289

5. Bu konu : ” Aşıdan sonra kuruluş söyleminde bir değişim ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanki mükemmel, tebrikler , mehmet – 289

6. Bu konu : ” Aşıdan sonra kuruluş söyleminde bir değişim ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa gerçekten iyi, sağolun , – 231

7. Bu konu : ” Aşıdan sonra kuruluş söyleminde bir değişim ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten hayran edici, şukuladım , Aylin – 311

8. Isparta dan kimler var. Aşıdan sonra kuruluş söyleminde bir değişim . Merhaba herkese paylaşımın gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 133

9. Bu konu : ” Aşıdan sonra kuruluş söyleminde bir değişim ” çok güzel. Slm web siten inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , hatice – 247

10. Bu konu : ” Aşıdan sonra kuruluş söyleminde bir değişim ” çok güzel. Selam herkese web sitesi harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 244

11. Şırnak dan kimler var. Aşıdan sonra kuruluş söyleminde bir değişim . selamun aleyküm sayfanız inanki mükemmel, linkedinde paylaştım , doruk – 488

12. Sivas merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfanız valla iyi, saolun 22-04-2021 03:08:50

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link