Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar?

Halkın kafasına takıldıkça, sağcı milislerin sokakları silahlarla doldurduğunu görüyorum. Michigan’da yaşıyorum, kırmızı paltolar başkente solungaçlara bağlı olarak çarptığında kimse gözünü kırpmıyor. Anlamadığım şey, sol kanat bir sol hareketi finanse etmek için bol miktarda para pompalıyorsa ve besliyorsa, neden silahlı değiller? Ben şahsen protestolarda bu noktaya geldiğini hissediyorum. Taraf tutmuyorum ve bir fikrim yok, sadece sorularım var.

Düzenleme – Bloomberg’i yanlış yazdım.

“Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar?” üzerine 43 yorum

1. Siirt merkezden ben ali. Merhabalar sayfa valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 09:10:01

2. Konya merkezden ben Emine. Slm web siten inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 03-10-2020 13:05:14

3. Bu konu : ” Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? ” çok güzel. Slm siten cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 152

4. Şırnak merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım 20-10-2020 03:14:26

5. Bursa dan kimler var. Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? . Selam herkese web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , gaye – 3

6. Bu konu : ” Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? ” çok güzel. Slm bu web sitesi yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 48

7. Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 04-11-2020 05:09:51

8. Gaziantep merkezden ben memo. selamun aleyküm siten valla iyi, sosyal medyada paylaştım 20-11-2020 15:28:30

9. Bu konu : ” Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? ” çok güzel. Slm paylaşımınız valla hoşuma gitti, saolun , doruk – 58

10. Bu konu : ” Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha dikkat çekici, tebrikler , Hasan – 274

11. Aksaray dan kimler var. Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? . merhaba arkadaşlar web siteniz inanki çok iyi, facebookta paylaştım , doruk – 391

12. Bu konu : ” Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? ” çok güzel. Merhabalar siten harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 468

13. Bu konu : ” Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz hayran edici, saolun , emin – 139

14. Bu konu : ” Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Emine – 20

15. Bu konu : ” Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? ” çok güzel. Selamlar web sitesi valla çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 182

16. Bu konu : ” Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? ” çok güzel. Mrb sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 105

17. Malatya dan kimler var. Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? . Mrb web siten ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 318

18. İstanbul merkezden ben . merhaba arkadaşlar web siten vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-01-2021 17:36:07

19. Aydın dan kimler var. Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? . Merhaba herkese bu web sitesi yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , Emine – 262

20. Bu konu : ” Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? ” çok güzel. Merhaba web siteniz cidden dikkat çekici, şukuladım , ahmet – 262

21. Tokat merkezden ben ziya. Slm web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 13-01-2021 20:15:21

22. Bu konu : ” Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? ” çok güzel. Selam herkese siten gerçekten mükemmel, sağolun , banu – 228

23. Kütahya merkezden ben hatice. Merhabalar paylaşım harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım 31-01-2021 02:36:00

24. Bu konu : ” Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 425

25. Bu konu : ” Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz cidden hayran bıraktı, tebrikler , mehmet – 100

26. Bu konu : ” Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? ” çok güzel. Selam sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 318

27. Mersin merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfanız inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-02-2021 21:44:23

28. Malatya dan kimler var. Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? . Selamlar sayfa harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 337

29. Iğdır dan kimler var. Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? . Selam paylaşım cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 77

30. Şırnak merkezden ben Gürbüz. Mrb bu web sitesi valla iyi, linkedinde paylaştım 01-03-2021 01:13:27

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link