Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar?

Halkın kafasına takıldıkça, sağcı milislerin sokakları silahlarla doldurduğunu görüyorum. Michigan’da yaşıyorum, kırmızı paltolar başkente solungaçlara bağlı olarak çarptığında kimse gözünü kırpmıyor. Anlamadığım şey, sol kanat bir sol hareketi finanse etmek için bol miktarda para pompalıyorsa ve besliyorsa, neden silahlı değiller? Ben şahsen protestolarda bu noktaya geldiğini hissediyorum. Taraf tutmuyorum ve bir fikrim yok, sadece sorularım var.

Düzenleme – Bloomberg’i yanlış yazdım.

“Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar?” üzerine 8 yorum

1. Siirt merkezden ben ali. Merhabalar sayfa valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 09:10:01

2. Konya merkezden ben Emine. Slm web siten inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 03-10-2020 13:05:14

3. Bu konu : ” Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? ” çok güzel. Slm siten cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 152

Yorum yapın