Halkın kafasına takıldıkça, sağcı milislerin sokakları silahlarla doldurduğunu görüyorum. Michigan’da yaşıyorum, kırmızı paltolar başkente solungaçlara bağlı olarak çarptığında kimse gözünü kırpmıyor. Anlamadığım şey, sol kanat bir sol hareketi finanse etmek için bol miktarda para pompalıyorsa ve besliyorsa, neden silahlı değiller? Ben şahsen protestolarda bu noktaya geldiğini hissediyorum. Taraf tutmuyorum ve bir fikrim yok, sadece sorularım var.

Düzenleme – Bloomberg’i yanlış yazdım.

Author

72 Comments

1. Karabük merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle çok güzel, sağolun 24-09-2020 03:37:41

2. Selamlar sayfan süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım

3. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım

4. Siirt merkezden ben ali. Merhabalar sayfa valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 09:10:01

5. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden mükemmel, face de paylaştım

6. Konya merkezden ben Emine. Slm web siten inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 03-10-2020 13:05:14

7. Bu konu : ” Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? ” çok güzel. Slm siten cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 152

8. Merhabalar paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, sağolun

9. Şırnak merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım 20-10-2020 03:14:26

10. Selam siteniz yeminle mükemmel, facebookta paylaştım

11. Bursa dan kimler var. Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? . Selam herkese web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , gaye – 3

12. Bu konu : ” Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? ” çok güzel. Slm bu web sitesi yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 48

13. elif yılmaz Reply

Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 04-11-2020 05:09:51

14. Gaziantep merkezden ben memo. selamun aleyküm siten valla iyi, sosyal medyada paylaştım 20-11-2020 15:28:30

15. Bu konu : ” Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? ” çok güzel. Slm paylaşımınız valla hoşuma gitti, saolun , doruk – 58

16. Bu konu : ” Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha dikkat çekici, tebrikler , Hasan – 274

17. Siirt merkezden ben . Slm web siteniz süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım 07-12-2020 07:52:32

18. Aksaray dan kimler var. Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? . merhaba arkadaşlar web siteniz inanki çok iyi, facebookta paylaştım , doruk – 391

19. Selam siteniz inanki hayran edici, linkedinde paylaştım

20. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? ” çok güzel. Merhabalar siten harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 468

21. Bu konu : ” Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz hayran edici, saolun , emin – 139

22. Bu konu : ” Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Emine – 20

23. Bu konu : ” Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? ” çok güzel. Selamlar web sitesi valla çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 182

24. Bu konu : ” Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? ” çok güzel. Mrb sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 105

25. Malatya dan kimler var. Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? . Mrb web siten ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 318

26. İstanbul merkezden ben . merhaba arkadaşlar web siten vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-01-2021 17:36:07

27. Aydın dan kimler var. Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? . Merhaba herkese bu web sitesi yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , Emine – 262

28. Bu konu : ” Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? ” çok güzel. Merhaba web siteniz cidden dikkat çekici, şukuladım , ahmet – 262

29. Tokat merkezden ben ziya. Slm web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 13-01-2021 20:15:21

30. Selam web sitesi inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

31. Bu konu : ” Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? ” çok güzel. Selam herkese siten gerçekten mükemmel, sağolun , banu – 228

32. Kütahya merkezden ben hatice. Merhabalar paylaşım harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım 31-01-2021 02:36:00

33. Bu konu : ” Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 425

34. Bu konu : ” Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz cidden hayran bıraktı, tebrikler , mehmet – 100

35. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? ” çok güzel. Selam sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 318

36. elif yılmaz Reply

Selam web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler

37. Mersin merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfanız inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-02-2021 21:44:23

38. Malatya dan kimler var. Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? . Selamlar sayfa harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 337

39. Iğdır dan kimler var. Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? . Selam paylaşım cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 77

40. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

41. Gürbüz Reply

Şırnak merkezden ben Gürbüz. Mrb bu web sitesi valla iyi, linkedinde paylaştım 01-03-2021 01:13:27

42. Sakarya merkezden ben ali. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, saolun 02-03-2021 14:00:55

43. Bu konu : ” Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , mehmet – 415

44. Bitlis merkezden ben banu. Merhaba sayfan vallaha iyi, şukuladım 15-03-2021 14:34:31

45. Selamın aleyküm web sitesi cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

46. Slm sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

47. Giresun merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok iyi, saolun 31-03-2021 10:23:00

48. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım

49. İzmir dan kimler var. Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? . Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım , hatice – 106

50. İstanbul dan kimler var. Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? . Selamlar paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 106

51. Karabük merkezden ben . Selam herkese paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 12-04-2021 05:47:48

52. Selam siten cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

53. merhaba arkadaşlar web siteniz valla çok güzel, linkedinde paylaştım

54. Bu konu : ” Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? ” çok güzel. Merhaba web siten valla iyi, face de paylaştım , ali – 397

55. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? ” çok güzel. Selam siteniz inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 301

56. Hakkari dan kimler var. Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? . Merhabalar web siteniz vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 326

57. Merhaba web siten inan ki çok hoşuma gitti, sağolun

58. Slm siten inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım

59. Yozgat merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımın yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 05-05-2021 15:29:13

60. Selam herkese web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler

61. elif yılmaz Reply

Çorum merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler 08-05-2021 20:34:36

62. selam arkadaşlar web siteniz yeminle dikkat çekici, face de paylaştım

63. Bu konu : ” Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? ” çok güzel. Selam siten harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 290

64. Bu konu : ” Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız valla hayran bıraktı, sağolun , Gürbüz – 196

65. Bu konu : ” Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha çok güzel, sağolun , – 67

66. Bu konu : ” Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 428

67. Bingöl dan kimler var. Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? . Mrb sayfan valla mükemmel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 304

68. Ankara dan kimler var. Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? . Mrb siteniz valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 147

69. Bu konu : ” Asıl soru – Soros / Bloonberg (Sol kanadın adını buraya girin) anlatısı gerçekti, neden protestocuları silahlandırmıyorlar? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 70

70. Merhabalar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link