https://www.healthline.com/health-news/leaky-vaccines-can-produce-stronger-versions-of-viruses-072715

Koronavirüs için kullanılan aşının sızdırdığı kabul edilir çünkü insanlar hala hastalanabilir ve virüsü bulaştırabilir. Bu, daha güçlü ölümcül suşlara neden olabilir ve aşılanmamış kişilerde hasara neden olabilir. Böylece hükümet çifte kazanır, kontrol edilebilen insanları alır ve hükümete güvenmeyen insanları kaybederler. Aynı zamanda nüfus azalıyor.

… NeuralBreakDancing tarafından gönderildi
[comments]

7 Comments

1. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım

2. Bu konu : ” Aşılama olmadan nüfus kontrolü ” çok güzel. Selam bu web sitesi yeminle güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 179

3. Bu konu : ” Aşılama olmadan nüfus kontrolü ” çok güzel. Merhaba siteniz yeminle dikkat çekici, şukuladım , Aylin – 441

4. Bingöl dan kimler var. Aşılama olmadan nüfus kontrolü . selam arkadaşlar siten ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 396

5. Bu konu : ” Aşılama olmadan nüfus kontrolü ” çok güzel. Merhabalar siten süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , gaye – 18

6. Diyarbakır dan kimler var. Aşılama olmadan nüfus kontrolü . merhaba arkadaşlar siteniz inanki mükemmel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 83

7. Bu konu : ” Aşılama olmadan nüfus kontrolü ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 475

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link