Çoğu aşılanmış ülkelerdeki tüm yeni covid salgınları ile ilgili bulmacanın parçalarını bir araya getirmeye çalışıyorum ve bir kaç nokta ve fikir almak istediğim sorular var.

1. Bu Temmuz ayındaki Covid vakaları, geçen yıl Temmuz ayında İngiltere’de yaklaşık 40 kat arttı ve bunların yaklaşık %40’ı aşılandı. Bu sadece çok fazla bir artış ve ortada büyük bir çarpan var gibi görünüyor. Bunun daha yayılabilir bir varyant olduğundan şüpheliyim. Bunu çok mantıksız buluyorum çünkü özellikle İngiltere bu hafta resmen yeniden açılıyor.

2. Covid, ana semptomlarını neredeyse bir gecede sihirli bir şekilde nasıl değiştirdi? Ben virolog değilim ama bu yine mantıksız görünüyor ve görünüşte bir gecede tamamen değişen semptom setine sahip başka bir virüs olduğunu düşünmüyorum.

3. ABD’de aşılanan yüksek profilli covid vakaları, sporcu oldukları için veya ilk etapta asla test edilmeyecek güçlü insanların etrafında düzenli olarak test edilenlerdir.

4. CDC, hastaneye gitmedikçe veya ölmedikçe aşılananlarda çığır açan enfeksiyonları saymayı bıraktı. Dışarıda hayal edebileceğimizden çok daha fazla pozitif olduğunu düşünüyorum.

Sonuç olarak, en azından söylemek gerekirse yukarıdakilerin hepsini komik buluyorum ve diğer tüm aşı propagandalarıyla birlikte, bu yeni delta bokunda ve aşılarda kesinlikle bir şeyler olduğuna inanmamı sağlıyor. En iyi tahminim bu yazının başlığı. Teorimin bilimsel olarak ağırlığı olup olmadığından emin değilim ama birinin, bir yerlerde neler olup bittiğinin gerçeğini bildiğini ve bize söylenmediğini biliyorum.

35 Comments

1. Slm siteniz cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım

2. Iğdır dan kimler var. Aşılanan içindeki viral materyal uykuya geçer ve bir süre sonra yeniden aktif hale gelir. . Selamlar web siten cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 215

3. Afyon dan kimler var. Aşılanan içindeki viral materyal uykuya geçer ve bir süre sonra yeniden aktif hale gelir. . Merhabalar web siten inan ki dikkatimi çekti, şukuladım , hatice – 121

4. Merhaba herkese web siten ciddiyim mükemmel, teşekkürler

5. Bu konu : ” Aşılanan içindeki viral materyal uykuya geçer ve bir süre sonra yeniden aktif hale gelir. ” çok güzel. Slm web siteniz valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 59

6. Yozgat merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar sayfan valla güzel, şukuladım 24-07-2021 10:26:06

7. Düzce merkezden ben doruk. Selamlar web siten ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım 25-07-2021 09:08:16

8. İzmir dan kimler var. Aşılanan içindeki viral materyal uykuya geçer ve bir süre sonra yeniden aktif hale gelir. . selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım , memo – 313

9. Gaziantep dan kimler var. Aşılanan içindeki viral materyal uykuya geçer ve bir süre sonra yeniden aktif hale gelir. . Mrb paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, saolun , ahmet – 386

10. Bu konu : ” Aşılanan içindeki viral materyal uykuya geçer ve bir süre sonra yeniden aktif hale gelir. ” çok güzel. Selamlar web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , gaye – 33

11. Muş merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 30-07-2021 01:21:30

12. Diyarbakır dan kimler var. Aşılanan içindeki viral materyal uykuya geçer ve bir süre sonra yeniden aktif hale gelir. . selamun aleyküm paylaşım inanki güzel, şukuladım , mehmet – 289

13. Gürbüz Reply

Konya merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler 01-08-2021 06:48:05

14. elif yılmaz Reply

Gaziantep dan kimler var. Aşılanan içindeki viral materyal uykuya geçer ve bir süre sonra yeniden aktif hale gelir. . Mrb web siteniz inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 237

15. Bu konu : ” Aşılanan içindeki viral materyal uykuya geçer ve bir süre sonra yeniden aktif hale gelir. ” çok güzel. Merhaba sayfan inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 177

16. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, saolun

17. Erzurum merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, saolun 10-08-2021 15:10:51

18. Selam herkese siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

19. Ağrı merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 17-08-2021 21:34:09

20. Niğde dan kimler var. Aşılanan içindeki viral materyal uykuya geçer ve bir süre sonra yeniden aktif hale gelir. . Mrb bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, şukuladım , ali – 321

21. Iğdır merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web sitesi harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 22-08-2021 22:48:30

22. Bu konu : ” Aşılanan içindeki viral materyal uykuya geçer ve bir süre sonra yeniden aktif hale gelir. ” çok güzel. Merhaba sayfa gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 236

23. Adıyaman dan kimler var. Aşılanan içindeki viral materyal uykuya geçer ve bir süre sonra yeniden aktif hale gelir. . selam arkadaşlar paylaşım yeminle iyi, tebrikler , banu – 122

24. İzmir dan kimler var. Aşılanan içindeki viral materyal uykuya geçer ve bir süre sonra yeniden aktif hale gelir. . selamun aleyküm siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 323

25. Bu konu : ” Aşılanan içindeki viral materyal uykuya geçer ve bir süre sonra yeniden aktif hale gelir. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 91

26. Şanlıurfa dan kimler var. Aşılanan içindeki viral materyal uykuya geçer ve bir süre sonra yeniden aktif hale gelir. . Merhaba siten ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , – 286

27. elif yılmaz Reply

Aydın dan kimler var. Aşılanan içindeki viral materyal uykuya geçer ve bir süre sonra yeniden aktif hale gelir. . Merhabalar web sitesi vallaha billaha çok iyi, saolun , elif yılmaz – 454

28. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım

29. Muş dan kimler var. Aşılanan içindeki viral materyal uykuya geçer ve bir süre sonra yeniden aktif hale gelir. . merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , Emine – 355

30. Slm sayfan vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Rize merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siten yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 19-09-2021 15:12:43

32. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aşılanan içindeki viral materyal uykuya geçer ve bir süre sonra yeniden aktif hale gelir. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 211

Write A Comment