Varyantlara, özellikle daha tehlikeli varyantlara kimin neden olduğu hakkında bir tartışma için 3. taraf olarak bilgi sağlamak istiyorum.

Uzmanlardan araştırmalar, videolar veya makaleler gibi kaynaklar arıyorum.

Bu tartışmaya doğrudan dahil değilim, ancak Bilimsel gerçekler hakkında gördüklerime göre, Aşılanmamış mutasyonların zayıfladığına, ancak Aşılanmış mutasyonların güçlendiğine inanıyorum. Henüz buna karşı herhangi bir argüman duymadım, bu yüzden mantıklı bir argümanın var olup olmadığını merak ediyordum. Eğer öyleyse, bunu ve konuyla ilgili diğer argümanları duymak isterim.

Author

32 Comments

1. Bu konu : ” Aşılananların daha güçlü varyantlara neden olduğu doğru mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım , mehmet – 397

2. Bu konu : ” Aşılananların daha güçlü varyantlara neden olduğu doğru mu? ” çok güzel. Selam sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , memo – 454

3. Bu konu : ” Aşılananların daha güçlü varyantlara neden olduğu doğru mu? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 417

4. Bu konu : ” Aşılananların daha güçlü varyantlara neden olduğu doğru mu? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ziya – 111

5. Bu konu : ” Aşılananların daha güçlü varyantlara neden olduğu doğru mu? ” çok güzel. selamun aleyküm siten valla hayran edici, şukuladım , memo – 386

6. Zonguldak dan kimler var. Aşılananların daha güçlü varyantlara neden olduğu doğru mu? . Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , hatice – 86

7. Mardin dan kimler var. Aşılananların daha güçlü varyantlara neden olduğu doğru mu? . Merhaba herkese paylaşım vallaha hoşuma gitti, sağolun , Emine – 28

8. Bu konu : ” Aşılananların daha güçlü varyantlara neden olduğu doğru mu? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten gerçekten mükemmel, teşekkürler , Hasan – 364

9. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Aşılananların daha güçlü varyantlara neden olduğu doğru mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, tebrikler , Gürbüz – 9

10. Kırıkkale merkezden ben doruk. Selamlar web sitesi yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım 17-08-2021 05:04:36

11. Bu konu : ” Aşılananların daha güçlü varyantlara neden olduğu doğru mu? ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 89

12. Burdur merkezden ben emin. Merhabalar siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 18-08-2021 07:01:36

13. Rize dan kimler var. Aşılananların daha güçlü varyantlara neden olduğu doğru mu? . merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 302

14. Bu konu : ” Aşılananların daha güçlü varyantlara neden olduğu doğru mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 363

15. Bu konu : ” Aşılananların daha güçlü varyantlara neden olduğu doğru mu? ” çok güzel. Slm siteniz vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , emin – 327

16. Giresun dan kimler var. Aşılananların daha güçlü varyantlara neden olduğu doğru mu? . Merhaba web siten süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 72

17. Selamlar paylaşımın inanki güzel, sosyal medyada paylaştım

18. Gaziantep merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten güzel, şukuladım 25-08-2021 16:24:20

19. Aydın dan kimler var. Aşılananların daha güçlü varyantlara neden olduğu doğru mu? . Selamlar sayfa gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , memo – 38

20. Erzincan merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımınız inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 31-08-2021 03:23:10

21. Bu konu : ” Aşılananların daha güçlü varyantlara neden olduğu doğru mu? ” çok güzel. Slm siten inan ki güzel, tebrikler , doruk – 444

22. Bu konu : ” Aşılananların daha güçlü varyantlara neden olduğu doğru mu? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz ciddiyim dikkat çekici, sağolun , ziya – 49

23. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese siteniz inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Bu konu : ” Aşılananların daha güçlü varyantlara neden olduğu doğru mu? ” çok güzel. selamun aleyküm siten ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , ziya – 368

25. Malatya dan kimler var. Aşılananların daha güçlü varyantlara neden olduğu doğru mu? . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha mükemmel, teşekkürler , emin – 166

26. Selamlar siten inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

27. Bu konu : ” Aşılananların daha güçlü varyantlara neden olduğu doğru mu? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 110

28. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm web sitesi inan ki hayran edici, teşekkürler

29. Bu konu : ” Aşılananların daha güçlü varyantlara neden olduğu doğru mu? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , Gürbüz – 98

30. Bu konu : ” Aşılananların daha güçlü varyantlara neden olduğu doğru mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, saolun , hatice – 449

Write A Comment