Aşısız kaldığına dair daha fazla kanıt ışığında, aşılanmışların öfkesinin, bölücü diyaloglarının ve aşılanmamışları kontrol etme ve boyun eğme girişimlerinin artmasını bekleyin. Bilişsel uyumsuzluk bir kaltaktır, özellikle de bu şüphe sesini gerçek olarak kabul etmek bir seçenek olmadığında. Vax şırıngaya geri atılamaz. Tek seçenekleri o sesi ve onu temsil eden herkesi ezmektir.

Author

22 Comments

1. Adana merkezden ben doruk. Merhabalar web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 24-08-2021 04:23:04

2. Merhaba herkese paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

3. Bu konu : ” Aşılanmamışlar, kendi zihinlerinden kurtulmaya çalışan aşılanmış girişimin şüphesinin sesini temsil eder. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inan ki hayran bıraktı, sağolun , ali – 488

4. Aksaray dan kimler var. Aşılanmamışlar, kendi zihinlerinden kurtulmaya çalışan aşılanmış girişimin şüphesinin sesini temsil eder. . Merhabalar sayfa harbiden hayran bıraktı, saolun , Aylin – 26

5. Tokat dan kimler var. Aşılanmamışlar, kendi zihinlerinden kurtulmaya çalışan aşılanmış girişimin şüphesinin sesini temsil eder. . Slm sayfanız gerçekten dikkat çekici, teşekkürler , memo – 282

6. Bu konu : ” Aşılanmamışlar, kendi zihinlerinden kurtulmaya çalışan aşılanmış girişimin şüphesinin sesini temsil eder. ” çok güzel. Selam herkese siteniz yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 372

7. Bu konu : ” Aşılanmamışlar, kendi zihinlerinden kurtulmaya çalışan aşılanmış girişimin şüphesinin sesini temsil eder. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 112

8. Bitlis dan kimler var. Aşılanmamışlar, kendi zihinlerinden kurtulmaya çalışan aşılanmış girişimin şüphesinin sesini temsil eder. . Mrb paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, saolun , doruk – 45

9. selamun aleyküm siteniz inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım

10. Sakarya dan kimler var. Aşılanmamışlar, kendi zihinlerinden kurtulmaya çalışan aşılanmış girişimin şüphesinin sesini temsil eder. . Selamın aleyküm sayfan harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , – 240

11. Giresun merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten inan ki hoşuma gitti, sağolun 31-08-2021 16:44:17

12. Siirt dan kimler var. Aşılanmamışlar, kendi zihinlerinden kurtulmaya çalışan aşılanmış girişimin şüphesinin sesini temsil eder. . Selamın aleyküm paylaşımın cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 171

13. Selamlar web siten ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

14. Bursa merkezden ben Hasan. Slm paylaşımın harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım 08-09-2021 21:55:33

15. Bu konu : ” Aşılanmamışlar, kendi zihinlerinden kurtulmaya çalışan aşılanmış girişimin şüphesinin sesini temsil eder. ” çok güzel. Slm bu web sitesi valla güzel, teşekkürler , doruk – 370

16. Bu konu : ” Aşılanmamışlar, kendi zihinlerinden kurtulmaya çalışan aşılanmış girişimin şüphesinin sesini temsil eder. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , doruk – 19

17. Bolu merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımınız inan ki iyi, face de paylaştım 14-09-2021 23:26:43

18. Bu konu : ” Aşılanmamışlar, kendi zihinlerinden kurtulmaya çalışan aşılanmış girişimin şüphesinin sesini temsil eder. ” çok güzel. Selamlar siten süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 406

19. Balıkesir merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 24-09-2021 16:55:12

Write A Comment