“… eşitsizlik Sağlık Bakanlığı uzmanlarını şaşırttı ve böldü, bazıları verilerin doğal enfeksiyonun aşılamaya kıyasla daha yüksek düzeyde bağışıklık sağladığını kanıtladığını söylerken, diğerleri ikna olmadı.”

https://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/309762

(İkna olmayan diğerleri, önemsiz bilim kültistleridir.)

Author

166 Comments

1. Erzincan dan kimler var. Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı . selam arkadaşlar sayfan inanılmaz mükemmel, şukuladım , emin – 433

2. Bu konu : ” Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı ” çok güzel. Selamlar web siteniz ciddiyim iyi, face de paylaştım , Emine – 191

3. Kastamonu merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfan inan ki iyi, face de paylaştım 13-07-2021 17:35:07

4. Bu konu : ” Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı ” çok güzel. Selam web siten cidden hayran bıraktı, teşekkürler , Aylin – 442

5. Bu konu : ” Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı ” çok güzel. Merhaba sayfa valla mükemmel, şukuladım , – 440

6. Kayseri dan kimler var. Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı . selam arkadaşlar web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 462

7. Erzincan merkezden ben hatice. Merhabalar web siten valla hayran edici, face de paylaştım 13-07-2021 17:36:41

8. Trabzon dan kimler var. Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı . Selam web siteniz süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 33

9. Selam paylaşımınız vallaha iyi, teraziye tıkladım

10. Gürbüz Reply

Selamlar web sitesi inan ki iyi, facebookta paylaştım

11. Bu konu : ” Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ziya – 247

12. Nevşehir dan kimler var. Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı . Selamın aleyküm sayfan cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 113

13. Gürbüz Reply

Mersin merkezden ben Gürbüz. Selam siten vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 13-07-2021 17:41:05

14. Yalova merkezden ben . Mrb paylaşımın harbiden hoşuma gitti, tebrikler 13-07-2021 17:41:18

15. Balıkesir merkezden ben ali. Selam bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 13-07-2021 17:41:39

16. Batman dan kimler var. Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , gaye – 218

17. Kilis dan kimler var. Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı . selamun aleyküm web siten inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , ali – 22

18. Selamlar sayfa inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım

19. Zonguldak dan kimler var. Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı . Slm paylaşımın vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , – 416

20. Tunceli merkezden ben banu. selam arkadaşlar siten inanılmaz hoşuma gitti, saolun 13-07-2021 17:47:44

21. Ardahan dan kimler var. Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı . Merhaba paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 289

22. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle hayran edici, teraziye tıkladım

23. Merhaba herkese sayfanız inanki çok hoşuma gitti, saolun

24. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

25. Gürbüz Reply

İstanbul dan kimler var. Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı . selam arkadaşlar siteniz yeminle çok güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 386

26. Konya dan kimler var. Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı . Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 229

27. Denizli merkezden ben Emine. Merhaba siteniz yeminle mükemmel, şukuladım 13-07-2021 17:51:24

28. Merhabalar sayfa cidden çok hoşuma gitti, şukuladım

29. Düzce merkezden ben Emine. Selam siteniz cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 13-07-2021 17:52:05

30. Trabzon merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siteniz harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım 13-07-2021 17:53:32

31. elif yılmaz Reply

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siten harbiden hayran bıraktı, teşekkürler 13-07-2021 17:54:03

32. Elazığ merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siten valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 13-07-2021 17:55:36

33. Bu konu : ” Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inan ki çok iyi, saolun , ali – 228

34. Adıyaman dan kimler var. Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı . selamun aleyküm siten inanılmaz güzel, sağolun , gaye – 338

35. Sakarya dan kimler var. Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı . selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım , Hasan – 6

36. Bu konu : ” Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı ” çok güzel. Selam herkese web siten harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , banu – 364

37. Muğla dan kimler var. Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı . selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , banu – 166

38. Trabzon merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siten yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 13-07-2021 17:58:13

39. Bu konu : ” Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı ” çok güzel. Slm bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 236

40. Bu konu : ” Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 215

41. Slm siten vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım

42. Bartın dan kimler var. Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı . selamun aleyküm siten gerçekten mükemmel, tebrikler , gaye – 357

43. Artvin dan kimler var. Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı . Selamın aleyküm web siten inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , Emine – 121

44. Bu konu : ” Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 29

45. Gürbüz Reply

Çanakkale dan kimler var. Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı . Merhaba paylaşımınız cidden hayran edici, face de paylaştım , Gürbüz – 52

46. Gürbüz Reply

Aksaray dan kimler var. Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı . Selamlar web siten ciddiyim hayran edici, şukuladım , Gürbüz – 255

47. Mardin merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siten valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 13-07-2021 18:50:18

48. Selamlar web sitesi inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım

49. Merhaba herkese web siteniz valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler

50. Merhaba herkese paylaşımın inan ki güzel, teşekkürler

51. Gürbüz Reply

Nevşehir merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşım valla hoşuma gitti, face de paylaştım 13-07-2021 18:54:40

52. Adıyaman merkezden ben Emine. Merhabalar sayfa inanki hayran bıraktı, saolun 13-07-2021 18:55:05

53. Selamın aleyküm sayfanız vallaha hayran edici, face de paylaştım

54. Manisa merkezden ben emin. Selam herkese paylaşımın inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım 13-07-2021 18:56:41

55. Selam web siteniz vallaha mükemmel, face de paylaştım

56. Yozgat merkezden ben Emine. Selamlar sayfanız gerçekten dikkat çekici, saolun 13-07-2021 18:58:50

57. Elazığ merkezden ben banu. Selam herkese bu web sitesi yeminle güzel, teşekkürler 13-07-2021 18:59:43

58. Muş merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşım inan ki hoşuma gitti, tebrikler 13-07-2021 19:00:03

59. Çankırı dan kimler var. Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı . Mrb sayfa yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , ziya – 157

60. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

61. Bu konu : ” Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı ” çok güzel. Selam bu web sitesi gerçekten çok güzel, şukuladım , ali – 437

62. Uşak merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfa vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 13-07-2021 19:04:59

63. Mardin dan kimler var. Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı . selamun aleyküm paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 158

64. Aksaray dan kimler var. Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı . Selamlar sayfa inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , ziya – 199

65. Selamlar paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

66. Kars dan kimler var. Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı . selam arkadaşlar sayfan vallaha iyi, sağolun , doruk – 265

67. Kütahya merkezden ben ziya. Selam web siten yeminle hoşuma gitti, tebrikler 13-07-2021 19:08:08

68. Bu konu : ” Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten valla hayran bıraktı, sağolun , banu – 231

69. selam arkadaşlar paylaşımın inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

70. Mrb bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

71. Adana dan kimler var. Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı . Merhaba siteniz süper ötesi güzel, saolun , doruk – 234

72. Kırıkkale merkezden ben ali. Merhaba herkese web siteniz inanki dikkat çekici, sağolun 13-07-2021 19:13:24

73. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten mükemmel, sağolun

74. Selam siten süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım

75. Kütahya merkezden ben mehmet. Selam sayfan inan ki çok güzel, face de paylaştım 13-07-2021 19:15:45

76. Bu konu : ” Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 267

77. Bartın dan kimler var. Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı . selamun aleyküm paylaşım valla ilgi uyandırıcı, sağolun , memo – 261

78. Bu konu : ” Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, saolun , mehmet – 260

79. Bu konu : ” Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , memo – 23

80. Bu konu : ” Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı ” çok güzel. Selamlar siteniz inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 66

81. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

82. Merhaba herkese sayfanız gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım

83. Bayburt dan kimler var. Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı . Selam herkese paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , doruk – 7

84. Trabzon dan kimler var. Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı . Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi güzel, twitter da paylaştım , gaye – 82

85. Uşak merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımın inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 13-07-2021 19:31:41

86. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım

87. Bu konu : ” Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz valla mükemmel, linkedinde paylaştım , gaye – 34

88. Merhaba sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

89. Kars dan kimler var. Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı . Merhaba herkese siteniz vallaha güzel, teşekkürler , Hasan – 22

90. Bu konu : ” Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı ” çok güzel. Merhaba sayfanız valla hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 152

91. Bayburt merkezden ben memo. Mrb web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 13-07-2021 19:36:20

92. Çorum dan kimler var. Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı . Selamlar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 299

93. Çorum dan kimler var. Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı . Merhaba sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler , banu – 328

94. Mrb web siten inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

95. Selam paylaşımınız valla dikkat çekici, sağolun

96. Bu konu : ” Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı ” çok güzel. Selam herkese sayfanız yeminle güzel, saolun , mehmet – 405

97. Gürbüz Reply

Slm bu web sitesi inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım

98. Bu konu : ” Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , – 492

99. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi hayran edici, sağolun

100. elif yılmaz Reply

Selam herkese siteniz inan ki hoşuma gitti, teşekkürler

101. Tekirdağ dan kimler var. Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı . Selamlar sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Aylin – 307

102. Bu konu : ” Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı ” çok güzel. Mrb siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , gaye – 198

103. Merhaba paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

104. Bu konu : ” Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı ” çok güzel. Mrb web siteniz inanki mükemmel, teşekkürler , ali – 449

105. Bu konu : ” Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı ” çok güzel. Selam siten harbiden çok iyi, saolun , Hasan – 175

106. Bu konu : ” Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı ” çok güzel. Selam herkese sayfa inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 493

107. Trabzon merkezden ben . Selam sayfa cidden ilgi uyandırıcı, saolun 13-07-2021 20:10:07

108. Afyon dan kimler var. Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı . Selam web siteniz süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 10

109. Balıkesir dan kimler var. Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı . Slm siteniz valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Aylin – 97

110. Gürbüz Reply

Selamlar siten yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım

111. Bartın merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siteniz inanki iyi, face de paylaştım 13-07-2021 20:28:52

112. Tunceli dan kimler var. Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı . selamun aleyküm sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler , gaye – 305

113. İstanbul merkezden ben Hasan. Selamlar bu web sitesi harbiden çok iyi, teraziye tıkladım 13-07-2021 20:30:46

114. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten dikkat çekici, tebrikler

115. Adıyaman merkezden ben mehmet. Merhaba web siten cidden mükemmel, facebookta paylaştım 13-07-2021 20:32:33

116. Eskişehir merkezden ben banu. Merhaba herkese web sitesi inanki iyi, teşekkürler 13-07-2021 20:32:33

117. Selam herkese sayfa vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım

118. Diyarbakır dan kimler var. Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı . merhaba arkadaşlar siten inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 62

119. elif yılmaz Reply

Siirt merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siten inanki ilgi uyandırıcı, sağolun 13-07-2021 20:35:49

120. Karaman dan kimler var. Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı . Slm siteniz valla dikkatimi çekti, saolun , banu – 87

121. Edirne merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım 13-07-2021 21:55:07

122. Selam siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

123. Bu konu : ” Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın yeminle hayran edici, face de paylaştım , emin – 114

124. Bu konu : ” Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha hayran bıraktı, tebrikler , – 135

125. Bu konu : ” Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım , ziya – 70

126. Iğdır merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim mükemmel, tebrikler 20-07-2021 10:00:09

127. Bu konu : ” Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı ” çok güzel. Selam siteniz vallaha çok güzel, şukuladım , emin – 3

128. Bu konu : ” Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı ” çok güzel. Merhaba web siten inanki hayran bıraktı, sağolun , mehmet – 170

129. Bu konu : ” Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , gaye – 52

130. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı ” çok güzel. Merhaba web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 467

131. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı ” çok güzel. Mrb sayfa yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 417

132. Ağrı dan kimler var. Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı . merhaba arkadaşlar paylaşım cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 305

133. Bu konu : ” Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım , – 34

134. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 65

135. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 49

136. Tokat merkezden ben Hasan. Merhaba herkese sayfan cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım 31-07-2021 06:44:26

137. Düzce merkezden ben ziya. Slm paylaşımın yeminle iyi, twitter da paylaştım 31-07-2021 19:02:50

138. Eskişehir merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siteniz valla hoşuma gitti, teşekkürler 04-08-2021 23:38:16

139. Aydın merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfa harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 05-08-2021 17:17:07

140. Niğde merkezden ben . Selamlar sayfa harbiden iyi, facebookta paylaştım 07-08-2021 04:39:08

141. Merhaba herkese paylaşım harbiden güzel, teşekkürler

142. Bu konu : ” Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı ” çok güzel. Merhaba paylaşımın yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 94

143. Kocaeli dan kimler var. Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı . selamun aleyküm web siteniz valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 170

144. Bu konu : ” Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı ” çok güzel. Selam herkese sayfanız ciddiyim mükemmel, face de paylaştım , doruk – 374

145. Bu konu : ” Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı ” çok güzel. Selam bu web sitesi valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 474

146. Bartın dan kimler var. Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı . Selam paylaşım inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 129

147. Bu konu : ” Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı ” çok güzel. Mrb siteniz harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 312

148. Bingöl dan kimler var. Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı . Selam herkese paylaşım valla güzel, twitter da paylaştım , doruk – 31

149. Kahramanmaraş merkezden ben doruk. Merhabalar web sitesi vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-09-2021 20:32:51

150. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha güzel, face de paylaştım

151. Bu konu : ” Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki hoşuma gitti, saolun , hatice – 368

152. Çorum dan kimler var. Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı . Selam bu web sitesi inan ki mükemmel, tebrikler , Hasan – 341

153. Karaman dan kimler var. Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı . Selam paylaşımınız valla dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 34

154. Adana merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 22-09-2021 01:37:01

155. Bu konu : ” Aşılanmış Olanlar, Doğal Enfeksiyondan Sonra Aşıdan Sonra 6.72 Kat Daha Fazla Enfeksiyon Aldı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 43

Write A Comment