Aşı ve aşı pasaportlarına karşıyım, bu yüzden bu bir soru falan değil.

Şirketler ve topal ünlüler tarafından zorlandığını biliyorum ama anlamam hayatımı fazla etkilemedi (doğrusu, evde kalıyorum baba, bu yüzden istihdam henüz bir faktör olmadı). Ve spor oyunlarında bölünmüş koltukları duydum. Başka ne özlüyorum? Görünüşe göre büyük bir kıyamet aşısı yaptıracaklarsa (yetki / cezalar) şimdiye kadar gerçekleşmiş olacaktı (yani bir markete gidemez veya doktor randevusu alamazsın gibi BÜYÜK demek istiyorum) … geçen kurumun gerçekten korkutucu yutturmaca penceresi gibi. (Ör: Ontario, o çılgın “polis sizi her şey için kenara çekebilir” yasasını reddetti)

Aşı pasaportları ile aynı. Birini seyahat etmek için bekliyorum ve bunu zaten kabul ettim ama aslında daha geniş kapsamlı olacak mı? Ne zaman ve nasıl? İşleri yeniden hızlandırmak için başka bir değişken korkusunu mu bekliyorlar ve SONRA bunu yapıyorlar mı?

Bu insanların hepsinin pislik olduğunu biliyorum ama hayat normale dönüyor gibi görünüyor (maskelerin yanı sıra) ve beklediğim en üstteki kıyametini (zorunluluklar / aşılanmamışsa ağır kısıtlamalar) göremiyorum.

Elbette geri takılmasında sorun yok. Olmazsa hazırlıklı olmak istiyorum.

Teşekkür ederim.

17 Comments

1. Hakkari merkezden ben emin. Selam sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 13-05-2021 02:08:59

2. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

3. Bayburt dan kimler var. Aşılar / aşı pasaportlarında kaçırdığım büyük kıyamet bağlantısı nedir? . Selam siten yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 132

4. Merhabalar siten inan ki hayran edici, facebookta paylaştım

5. Elazığ dan kimler var. Aşılar / aşı pasaportlarında kaçırdığım büyük kıyamet bağlantısı nedir? . Slm sayfan cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ziya – 411

6. Gürbüz Reply

Şırnak merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfa süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-06-2021 05:14:30

7. Zonguldak merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm bu web sitesi valla çok iyi, linkedinde paylaştım 08-06-2021 02:20:14

8. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aşılar / aşı pasaportlarında kaçırdığım büyük kıyamet bağlantısı nedir? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 65

9. Bu konu : ” Aşılar / aşı pasaportlarında kaçırdığım büyük kıyamet bağlantısı nedir? ” çok güzel. Slm web siten ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , banu – 311

10. Merhaba herkese siteniz gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler

12. Edirne dan kimler var. Aşılar / aşı pasaportlarında kaçırdığım büyük kıyamet bağlantısı nedir? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 421

13. Bu konu : ” Aşılar / aşı pasaportlarında kaçırdığım büyük kıyamet bağlantısı nedir? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 3

14. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. Selamlar web siteniz inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2021 10:04:59

15. Bu konu : ” Aşılar / aşı pasaportlarında kaçırdığım büyük kıyamet bağlantısı nedir? ” çok güzel. Mrb siteniz harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 210

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link