BU VAHŞİ BİR YANLIŞ OLABİLİR

Şimdi, bazı insanların son “kan pıhtılaşması” durumu nedeniyle aşıdan korktuğunu biliyorum. Ancak bunun aşının bir yan etkisi olmadığına inanıyorum. Aşının ANA ETKİSİ. yine de birçok insan bunu aldı ve bu pıhtıları yaşamıyor. Neden? çünkü çok fazla şey bilmiyorlardı. İnanıyorum ki aşıyı alan bir kişi hükümetin iç işleyişi hakkında çok şey öğrenirse, hükümetin o kişiye enjekte edilen nanoteknolojiyi harekete geçirerek kan pıhtılaşmasına neden olacağına ve sırlarını korumak için onları öldüreceğine inanıyorum. Bu sadece bir teori, ama gördüklerimizle tutarlı olduğuna inanıyorum.

… GM_vs_Technicality tarafından gönderildi
[comments]

14 Comments

1. Kilis dan kimler var. Aşılar aslında nanoteknoloji midir? . Merhaba herkese web siteniz inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım , mehmet – 446

2. Kırıkkale dan kimler var. Aşılar aslında nanoteknoloji midir? . Merhaba paylaşım inanki çok iyi, face de paylaştım , ziya – 145

3. Kütahya merkezden ben hatice. selamun aleyküm siteniz inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım 26-04-2021 13:49:32

4. Bu konu : ” Aşılar aslında nanoteknoloji midir? ” çok güzel. Merhaba sayfa inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , – 162

5. Bu konu : ” Aşılar aslında nanoteknoloji midir? ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 82

6. Bu konu : ” Aşılar aslında nanoteknoloji midir? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 88

7. Eskişehir merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler 04-05-2021 14:13:02

8. Afyon merkezden ben memo. Merhaba herkese web siten vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 06-05-2021 18:44:29

9. Merhaba siteniz süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım

10. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

11. Kilis dan kimler var. Aşılar aslında nanoteknoloji midir? . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , banu – 426

12. Bu konu : ” Aşılar aslında nanoteknoloji midir? ” çok güzel. Merhabalar web siten cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 236

13. Muğla merkezden ben emin. Merhabalar web siten gerçekten dikkat çekici, şukuladım 13-05-2021 04:33:17

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link