Bu yayından kaldırılabilir çünkü herhangi bir komplo teorisi sunmayacağım, daha çok bir tartışma/endişe. Bu denizaltı, geceleri uyuyamadığınız zamanlarda ilginç hikayeler okuyabileceğiniz eğlenceli bir yerdi. İnsanlar büyüleyici teoriler hakkında sağlıklı bir tartışmaya girebilirler. Onlara inanıp inanmamamın benim için önemi yoktu, önemli olan okumanın eğlenceli olmasıydı. Şahsen, ana akım/resmi hükümetin çoğunun çeşitli konuları/trajik olayları ele aldığına inanıyorum (örneğin 11 Eylül). Yine de, iyi düşünülmüş ve bir düzeyde mantıklı oldukları takdirde onlarla birlikte gelen tüm komplo teorilerinden zevk alıyorum. Ancak, şimdi bu alt, aşıların nasıl büyük bir aldatmaca olduğunu söyleyen insanların sadece %95’i. Genellikle bu gönderilerin arkasında büyük mantıksal hatalar veya yalnızca hatalı veriler/yanlış bilgiler vardır ve sağlıklı bir tartışma başlatmak için bu kusurları işaret etmeye çalışırsanız, size koyun denilir ve cehenneme oy verilir. Komik, bu bölüm açık fikirli olmayı ve tüm görüşlere saygı duymayı gerektiriyor, uzun zamandır böyle olmamıştı. Bazılarının kafasında aşılar gerçekten kirasız yaşamaktır.

58 Comments

1. Bu konu : ” Aşılar/covid bu denizaltıyı mahvetti ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 361

2. selamun aleyküm web sitesi inan ki dikkat çekici, şukuladım

3. Konya dan kimler var. Aşılar/covid bu denizaltıyı mahvetti . Selamın aleyküm siteniz inan ki mükemmel, tebrikler , doruk – 99

4. Batman dan kimler var. Aşılar/covid bu denizaltıyı mahvetti . Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 73

5. Giresun merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşımın vallaha mükemmel, teşekkürler 16-07-2021 23:15:43

6. Hakkari dan kimler var. Aşılar/covid bu denizaltıyı mahvetti . Mrb paylaşım vallaha billaha iyi, tebrikler , memo – 46

7. Tekirdağ dan kimler var. Aşılar/covid bu denizaltıyı mahvetti . Selam herkese web siteniz inanılmaz çok güzel, tebrikler , doruk – 448

8. Ordu merkezden ben hatice. Slm siten harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 16-07-2021 23:21:37

9. Samsun merkezden ben ali. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-07-2021 23:23:32

10. Bu konu : ” Aşılar/covid bu denizaltıyı mahvetti ” çok güzel. Merhabalar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 366

11. Aksaray merkezden ben . Slm paylaşımınız vallaha güzel, tebrikler 16-07-2021 23:26:28

12. Merhaba herkese siteniz gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım

13. Burdur merkezden ben memo. Merhaba web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 16-07-2021 23:27:34

14. Bu konu : ” Aşılar/covid bu denizaltıyı mahvetti ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz harbiden hoşuma gitti, sağolun , gaye – 230

15. Afyon merkezden ben . Merhabalar sayfan inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 16-07-2021 23:41:54

16. Diyarbakır dan kimler var. Aşılar/covid bu denizaltıyı mahvetti . Selam web siten inan ki çok güzel, saolun , hatice – 136

17. Van dan kimler var. Aşılar/covid bu denizaltıyı mahvetti . selam arkadaşlar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 46

18. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Aşılar/covid bu denizaltıyı mahvetti ” çok güzel. Selam sayfanız valla çok iyi, tebrikler , Gürbüz – 498

19. Bu konu : ” Aşılar/covid bu denizaltıyı mahvetti ” çok güzel. Selam web siten inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 228

20. Osmaniye dan kimler var. Aşılar/covid bu denizaltıyı mahvetti . selamun aleyküm bu web sitesi harbiden çok güzel, tebrikler , banu – 59

21. Mrb paylaşımın valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

22. Isparta merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım 16-07-2021 23:52:55

23. Selamlar paylaşım vallaha billaha hayran edici, saolun

24. Tokat dan kimler var. Aşılar/covid bu denizaltıyı mahvetti . Slm web siteniz süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 454

25. Van merkezden ben ahmet. Mrb web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım 16-07-2021 23:57:03

26. Bu konu : ” Aşılar/covid bu denizaltıyı mahvetti ” çok güzel. Selamlar sayfan ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , gaye – 432

27. Hatay dan kimler var. Aşılar/covid bu denizaltıyı mahvetti . Selamın aleyküm sayfa inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , Hasan – 171

28. Bu konu : ” Aşılar/covid bu denizaltıyı mahvetti ” çok güzel. Merhaba web sitesi valla çok güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 406

29. Erzincan merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 17-07-2021 00:03:19

30. Düzce dan kimler var. Aşılar/covid bu denizaltıyı mahvetti . Mrb web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , banu – 419

31. elif yılmaz Reply

Rize merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi hayran edici, saolun 17-07-2021 00:04:53

32. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden hayran bıraktı, saolun

33. Slm sayfa inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım

34. Selamın aleyküm siteniz cidden hayran edici, facebookta paylaştım

35. Bu konu : ” Aşılar/covid bu denizaltıyı mahvetti ” çok güzel. Merhaba sayfan gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , – 495

36. Kayseri dan kimler var. Aşılar/covid bu denizaltıyı mahvetti . selamun aleyküm sayfan yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , banu – 67

37. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

38. Bu konu : ” Aşılar/covid bu denizaltıyı mahvetti ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız valla dikkat çekici, sağolun , memo – 55

39. Selam web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler

40. Konya dan kimler var. Aşılar/covid bu denizaltıyı mahvetti . Merhaba web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , Emine – 191

41. Ordu dan kimler var. Aşılar/covid bu denizaltıyı mahvetti . Merhaba paylaşımınız inan ki iyi, şukuladım , ali – 59

42. Bu konu : ” Aşılar/covid bu denizaltıyı mahvetti ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha güzel, teşekkürler , doruk – 182

43. Burdur merkezden ben gaye. Mrb web siteniz gerçekten hayran edici, sağolun 04-08-2021 05:40:12

44. Van dan kimler var. Aşılar/covid bu denizaltıyı mahvetti . Mrb sayfa harbiden çok iyi, teşekkürler , Hasan – 98

45. Gürbüz Reply

Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. Selam bu web sitesi valla dikkatimi çekti, sağolun 10-08-2021 06:58:09

46. Bu konu : ” Aşılar/covid bu denizaltıyı mahvetti ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 468

47. Gürbüz Reply

Erzincan dan kimler var. Aşılar/covid bu denizaltıyı mahvetti . Mrb siteniz inanki dikkatimi çekti, şukuladım , Gürbüz – 153

48. Muğla dan kimler var. Aşılar/covid bu denizaltıyı mahvetti . Selamın aleyküm web siteniz harbiden hayran edici, saolun , Aylin – 318

49. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden hayran edici, face de paylaştım

50. Bu konu : ” Aşılar/covid bu denizaltıyı mahvetti ” çok güzel. Selamlar web sitesi ciddiyim mükemmel, saolun , – 104

51. Bu konu : ” Aşılar/covid bu denizaltıyı mahvetti ” çok güzel. Merhaba herkese siten gerçekten mükemmel, saolun , doruk – 32

52. Bu konu : ” Aşılar/covid bu denizaltıyı mahvetti ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inan ki iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 396

53. Bu konu : ” Aşılar/covid bu denizaltıyı mahvetti ” çok güzel. Slm sayfa inanki çok iyi, tebrikler , Aylin – 310

54. Bu konu : ” Aşılar/covid bu denizaltıyı mahvetti ” çok güzel. Selamlar sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 450

55. Kocaeli merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşım vallaha mükemmel, sağolun 26-09-2021 14:36:59

Write A Comment