Öncelikle bu bir anti covid/aşı postu değil ama alakalı olabilir diye düşünüyorum. İkincisi, kimsenin beni virüsün insan yapımı olmadığına ikna etmesinin hiçbir yolu yok ve son olarak, bence çoğu laboratuvar (çoğu diyorum çünkü hepsini tanımıyorum ve dışarıda bazı iyi insanlar olduğuna inanmayı seviyorum) sadece boktan ve açgözlü pislikler. Yaptıkları işe/çalışmalara/bilime/şeylere inanıyorum, ama aynı zamanda bunu sadece bir kar için yaptıklarına da inanıyorum ve bize tam bir tedavi vermektense bizi günlük bir ilaç dozuyla yaşatmayı tercih ediyorlar (ben de süreçler, çalışmalar, aşamalar ve her şey için bir test dönemi olduğunu anlayın).

Söylendiği gibi, tartışmanın bir parçası olmayacak, hangi laboratuvar aşısının daha iyi olduğunu düşünüyorsunuz? Hangisi Bayer’e ait olmayan bir laboratuvardan geliyor ya da bir ülkede(ler) ilaç tekeli yoksa ya da çok fazla medya yaygarası ya da en azından en iyi Halkla İlişkiler departmanından geliyor, bu yüzden yapmıyoruz. Onlardan kötü bir şey bilmiyor musun? Bununla ilgili herhangi bir yorum, gözlem, fikir?

24 Comments

1. Bayburt dan kimler var. Aşılar hakkında. . selamun aleyküm sayfanız cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , emin – 269

2. Tokat dan kimler var. Aşılar hakkında. . Merhabalar web siten vallaha çok iyi, tebrikler , Hasan – 356

3. Sivas dan kimler var. Aşılar hakkında. . Slm sayfanız cidden iyi, teraziye tıkladım , ziya – 407

4. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web sitesi vallaha hayran bıraktı, şukuladım

5. Bu konu : ” Aşılar hakkında. ” çok güzel. Selam sayfa cidden çok iyi, saolun , ziya – 362

6. Tunceli merkezden ben hatice. Merhaba paylaşımın cidden güzel, şukuladım 01-07-2021 11:42:32

7. Adıyaman merkezden ben ali. Merhaba herkese web siteniz harbiden dikkat çekici, teşekkürler 08-07-2021 03:23:35

8. selamun aleyküm siteniz inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım

9. Bu konu : ” Aşılar hakkında. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , memo – 71

10. Denizli merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 15-07-2021 08:43:23

11. Merhaba paylaşımınız süper ötesi çok güzel, tebrikler

12. Bu konu : ” Aşılar hakkında. ” çok güzel. Slm siteniz valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , hatice – 158

13. Bu konu : ” Aşılar hakkında. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 490

14. Tunceli dan kimler var. Aşılar hakkında. . Merhabalar bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, tebrikler , ziya – 415

15. Ankara merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım 11-08-2021 00:26:49

16. Rize merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, şukuladım 17-08-2021 06:59:20

17. Bu konu : ” Aşılar hakkında. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , hatice – 84

18. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten dikkat çekici, saolun

19. Samsun merkezden ben banu. selamun aleyküm siten süper ötesi iyi, teraziye tıkladım 31-08-2021 19:47:11

20. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım

21. Bu konu : ” Aşılar hakkında. ” çok güzel. Slm siteniz vallaha güzel, linkedinde paylaştım , ali – 41

22. Ağrı dan kimler var. Aşılar hakkında. . Selamlar web siten ciddiyim iyi, sağolun , emin – 257

23. Mrb web siteniz yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım

24. Muş merkezden ben . Selam herkese web siteniz valla mükemmel, facebookta paylaştım 21-09-2021 21:37:58

Write A Comment