Öyleyse, çocuklarının suçiçeği, tetniler ya da kızamık gibi olağan aşıları yaptırmalarını istemeyen ve herkesin aptal oldukları için onlara sıçmasını istemeyen anti vaxxer’ları her seferinde bir kez daha covid’den önce hatırlıyor musunuz? Birkaç yıl önce, çocuklarını kesinlikle aşı yaptırmaları gereken hastalıklara karşı aşılamayan Karens’le dalga geçen bir grup mimi açıkça hatırlıyorum ve aşılar tamamen meşru ve yıllarca test edilmiş. Kimsenin o kadar aptal olamayacağını düşündüğümü hatırlıyorum.

Peki ya bunların hepsi sadece covid propagandasıysa? Mesela, antivaxxers hakkındaki tüm bu şeyler, herkesi bir antivaxxer olmanın sizi aptal yaptığını düşünmeye ikna etmek için olsaydı, böylece bu saçmalık aşıyı başlattıklarında, bunun ne kadar tehlikeli olduğunu gören bizler, bunu yapmayan herkese aptal gibi görünürler. içine bakmaya zahmet et. Bugün kaydırırken yaşadığım bir farkındalık ve paylaşacağımı düşündüm. Sen ne düşünüyorsun?

34 Comments

1. Antalya merkezden ben ziya. Selam herkese bu web sitesi gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım 11-05-2021 08:02:17

2. Konya dan kimler var. Aşılar hakkında bir fikrim vardı … . Merhaba paylaşımınız süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 261

3. Nevşehir merkezden ben ziya. Mrb paylaşımın inanılmaz hayran edici, saolun 11-05-2021 11:17:49

4. Adana merkezden ben ahmet. Mrb web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 11-05-2021 13:59:55

5. Kilis merkezden ben ali. Selam paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım 13-05-2021 03:32:09

6. Bu konu : ” Aşılar hakkında bir fikrim vardı … ” çok güzel. Selamlar web siten inanki hayran edici, saolun , ali – 385

7. Bu konu : ” Aşılar hakkında bir fikrim vardı … ” çok güzel. Merhaba herkese web siten cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , memo – 122

8. Bu konu : ” Aşılar hakkında bir fikrim vardı … ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , doruk – 253

9. Malatya merkezden ben hatice. Selamlar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 21-05-2021 09:17:26

10. Muğla dan kimler var. Aşılar hakkında bir fikrim vardı … . Selam herkese web siten cidden çok iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 364

11. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Aşılar hakkında bir fikrim vardı … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 33

12. Merhaba web sitesi inan ki hayran bıraktı, şukuladım

13. Kastamonu dan kimler var. Aşılar hakkında bir fikrim vardı … . Merhaba herkese sayfanız inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , doruk – 393

14. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Çorum merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfanız valla iyi, saolun 05-06-2021 09:49:24

16. Selamlar web sitesi gerçekten mükemmel, şukuladım

17. Amasya dan kimler var. Aşılar hakkında bir fikrim vardı … . Merhaba paylaşımınız cidden güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 499

18. Şanlıurfa merkezden ben ziya. Selam sayfanız vallaha çok güzel, tebrikler 25-06-2021 12:56:44

19. Merhabalar paylaşımın inan ki hoşuma gitti, teşekkürler

20. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aşılar hakkında bir fikrim vardı … ” çok güzel. Slm web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , elif yılmaz – 154

21. Karaman dan kimler var. Aşılar hakkında bir fikrim vardı … . selam arkadaşlar paylaşımınız inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 158

22. Kastamonu merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, sağolun 10-07-2021 12:46:46

23. Manisa dan kimler var. Aşılar hakkında bir fikrim vardı … . Merhaba siteniz inanki dikkat çekici, sağolun , – 114

24. Bu konu : ” Aşılar hakkında bir fikrim vardı … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , – 39

25. Ordu merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siten yeminle çok güzel, tebrikler 15-07-2021 10:11:37

26. Batman merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfa yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 19-07-2021 00:16:25

27. Amasya dan kimler var. Aşılar hakkında bir fikrim vardı … . Selamlar web siteniz inanki hayran edici, teşekkürler , banu – 243

28. Bolu merkezden ben ali. Merhaba herkese siten inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 24-07-2021 09:04:43

29. Bayburt dan kimler var. Aşılar hakkında bir fikrim vardı … . Selam web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 166

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link