Aşısızlardan korktukları için değil mi, bu iğneyi reddedenlerin çoğunun POC olduğu gerçeği, bu bilgi ortaya çıktığından beri beyaz kütüphaneler, POC’yi günlük aktivitelerden dışlamak için aşı pasaportları oluşturmayı misyon edindiler, bu hiçbir şey değil ama modern bir JIM kargası

93 Comments

1. elif yılmaz Reply

Karabük merkezden ben elif yılmaz. Mrb bu web sitesi valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2021 09:06:04

2. elif yılmaz Reply

Çorum dan kimler var. Aşılar işe yarıyorsa, aşısızlardan korkmanıza gerek yok. . Selam herkese web sitesi ciddiyim güzel, saolun , elif yılmaz – 131

3. Karaman merkezden ben ziya. selamun aleyküm siteniz yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2021 09:06:39

4. Artvin merkezden ben ziya. Selam herkese sayfan inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım 06-08-2021 09:07:01

5. Kırşehir dan kimler var. Aşılar işe yarıyorsa, aşısızlardan korkmanıza gerek yok. . merhaba arkadaşlar siten vallaha çok güzel, teşekkürler , hatice – 328

6. Bu konu : ” Aşılar işe yarıyorsa, aşısızlardan korkmanıza gerek yok. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 155

7. Muğla merkezden ben gaye. Selam sayfanız valla iyi, teraziye tıkladım 06-08-2021 09:15:49

8. Malatya dan kimler var. Aşılar işe yarıyorsa, aşısızlardan korkmanıza gerek yok. . Selam herkese siteniz gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 441

9. Karaman merkezden ben gaye. Merhaba web siteniz vallaha billaha mükemmel, şukuladım 06-08-2021 09:16:50

10. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfanız cidden güzel, teraziye tıkladım 06-08-2021 09:17:16

11. Bitlis dan kimler var. Aşılar işe yarıyorsa, aşısızlardan korkmanıza gerek yok. . Selam siten cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 122

12. Samsun dan kimler var. Aşılar işe yarıyorsa, aşısızlardan korkmanıza gerek yok. . Merhaba herkese web sitesi ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , ahmet – 477

13. Ankara merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 06-08-2021 09:32:45

14. Selam herkese bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, sağolun

15. Kilis dan kimler var. Aşılar işe yarıyorsa, aşısızlardan korkmanıza gerek yok. . Merhaba web siten inan ki iyi, şukuladım , Aylin – 205

16. Bu konu : ” Aşılar işe yarıyorsa, aşısızlardan korkmanıza gerek yok. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten hayran edici, teşekkürler , ali – 491

17. Slm sayfanız süper ötesi mükemmel, face de paylaştım

18. Bu konu : ” Aşılar işe yarıyorsa, aşısızlardan korkmanıza gerek yok. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , – 336

19. Bu konu : ” Aşılar işe yarıyorsa, aşısızlardan korkmanıza gerek yok. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız yeminle hoşuma gitti, tebrikler , – 92

20. Balıkesir merkezden ben emin. Merhaba sayfan inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım 06-08-2021 09:50:17

21. Bitlis merkezden ben gaye. Merhaba paylaşım inan ki hoşuma gitti, teşekkürler 06-08-2021 09:54:02

22. Bursa merkezden ben ali. Merhaba web siten inanki mükemmel, tebrikler 06-08-2021 09:58:04

23. elif yılmaz Reply

İstanbul merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki çok iyi, facebookta paylaştım 06-08-2021 10:01:23

24. selam arkadaşlar siten cidden dikkat çekici, teşekkürler

25. Zonguldak merkezden ben ziya. Selamlar siten inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 06-08-2021 10:02:54

26. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşım yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 06-08-2021 10:03:56

27. Bu konu : ” Aşılar işe yarıyorsa, aşısızlardan korkmanıza gerek yok. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha mükemmel, şukuladım , doruk – 163

28. Merhaba herkese siten harbiden güzel, twitter da paylaştım

29. Gürbüz Reply

Manisa merkezden ben Gürbüz. Mrb web siten inan ki dikkatimi çekti, sağolun 06-08-2021 10:20:29

30. Merhabalar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım

31. elif yılmaz Reply

Osmaniye dan kimler var. Aşılar işe yarıyorsa, aşısızlardan korkmanıza gerek yok. . selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 71

32. Merhabalar web siteniz cidden hayran bıraktı, saolun

33. Selamın aleyküm siteniz harbiden hayran bıraktı, sağolun

34. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım

35. Bu konu : ” Aşılar işe yarıyorsa, aşısızlardan korkmanıza gerek yok. ” çok güzel. Merhabalar siteniz süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 401

36. Bu konu : ” Aşılar işe yarıyorsa, aşısızlardan korkmanıza gerek yok. ” çok güzel. Selam paylaşımınız harbiden hayran edici, tebrikler , Emine – 415

37. Osmaniye merkezden ben ali. Slm paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-08-2021 10:59:15

38. Bu konu : ” Aşılar işe yarıyorsa, aşısızlardan korkmanıza gerek yok. ” çok güzel. Selam siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , ziya – 8

39. Giresun dan kimler var. Aşılar işe yarıyorsa, aşısızlardan korkmanıza gerek yok. . Selam web sitesi inan ki iyi, şukuladım , – 452

40. Selam herkese paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, şukuladım

41. Yozgat merkezden ben memo. Merhaba web siten yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-08-2021 11:34:49

42. Bu konu : ” Aşılar işe yarıyorsa, aşısızlardan korkmanıza gerek yok. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, sağolun , ziya – 474

43. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

44. Bu konu : ” Aşılar işe yarıyorsa, aşısızlardan korkmanıza gerek yok. ” çok güzel. Mrb paylaşım valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 10

45. Merhaba herkese siteniz vallaha güzel, linkedinde paylaştım

46. Konya merkezden ben . Merhabalar paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım 09-08-2021 09:11:17

47. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun

48. Merhaba herkese web siten valla hayran bıraktı, sağolun

49. Bu konu : ” Aşılar işe yarıyorsa, aşısızlardan korkmanıza gerek yok. ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ahmet – 265

50. Bu konu : ” Aşılar işe yarıyorsa, aşısızlardan korkmanıza gerek yok. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , – 66

51. Selamın aleyküm sayfa yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

52. Erzincan merkezden ben ahmet. Selam herkese web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 12-08-2021 02:35:32

53. Bingöl dan kimler var. Aşılar işe yarıyorsa, aşısızlardan korkmanıza gerek yok. . merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki çok iyi, teşekkürler , mehmet – 98

54. Bu konu : ” Aşılar işe yarıyorsa, aşısızlardan korkmanıza gerek yok. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , doruk – 19

55. Mersin dan kimler var. Aşılar işe yarıyorsa, aşısızlardan korkmanıza gerek yok. . Merhabalar sayfan inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler , ali – 308

56. Bu konu : ” Aşılar işe yarıyorsa, aşısızlardan korkmanıza gerek yok. ” çok güzel. Slm web sitesi cidden hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 421

57. Gaziantep merkezden ben . Merhaba paylaşımın yeminle hayran edici, teşekkürler 17-08-2021 17:37:54

58. Iğdır merkezden ben . Merhaba paylaşım yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 23-08-2021 10:05:45

59. Eskişehir merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki güzel, tebrikler 23-08-2021 22:45:53

60. Kilis merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler 26-08-2021 20:22:28

61. Mersin dan kimler var. Aşılar işe yarıyorsa, aşısızlardan korkmanıza gerek yok. . Selamın aleyküm sayfa vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 386

62. elif yılmaz Reply

Malatya dan kimler var. Aşılar işe yarıyorsa, aşısızlardan korkmanıza gerek yok. . Mrb web siten yeminle hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 243

63. merhaba arkadaşlar web siten valla çok iyi, facebookta paylaştım

64. Bu konu : ” Aşılar işe yarıyorsa, aşısızlardan korkmanıza gerek yok. ” çok güzel. Merhabalar siteniz cidden dikkat çekici, tebrikler , Gürbüz – 101

65. Bu konu : ” Aşılar işe yarıyorsa, aşısızlardan korkmanıza gerek yok. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 370

66. Şırnak merkezden ben ziya. Mrb sayfanız harbiden güzel, linkedinde paylaştım 29-08-2021 22:44:00

67. Bingöl merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfa inan ki hayran edici, face de paylaştım 29-08-2021 23:04:14

68. Bu konu : ” Aşılar işe yarıyorsa, aşısızlardan korkmanıza gerek yok. ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 230

69. Bu konu : ” Aşılar işe yarıyorsa, aşısızlardan korkmanıza gerek yok. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 206

70. Bu konu : ” Aşılar işe yarıyorsa, aşısızlardan korkmanıza gerek yok. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi iyi, teşekkürler , Gürbüz – 73

71. Muş merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 03-09-2021 00:20:37

72. Bu konu : ” Aşılar işe yarıyorsa, aşısızlardan korkmanıza gerek yok. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım , memo – 142

73. Bu konu : ” Aşılar işe yarıyorsa, aşısızlardan korkmanıza gerek yok. ” çok güzel. Selam siteniz inan ki dikkat çekici, tebrikler , Gürbüz – 292

74. Bu konu : ” Aşılar işe yarıyorsa, aşısızlardan korkmanıza gerek yok. ” çok güzel. Slm sayfanız inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 499

75. Samsun merkezden ben memo. Merhaba sayfa ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım 04-09-2021 05:49:24

76. Ordu dan kimler var. Aşılar işe yarıyorsa, aşısızlardan korkmanıza gerek yok. . Selamlar bu web sitesi inan ki mükemmel, saolun , emin – 85

77. Bu konu : ” Aşılar işe yarıyorsa, aşısızlardan korkmanıza gerek yok. ” çok güzel. Merhaba sayfa harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 243

78. Ankara merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım 07-09-2021 01:45:05

79. Bu konu : ” Aşılar işe yarıyorsa, aşısızlardan korkmanıza gerek yok. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler , Emine – 99

80. Siirt merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 08-09-2021 10:43:34

81. Hakkari dan kimler var. Aşılar işe yarıyorsa, aşısızlardan korkmanıza gerek yok. . Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , gaye – 422

82. Iğdır merkezden ben emin. Selam herkese sayfa inanki çok iyi, facebookta paylaştım 10-09-2021 21:03:39

83. Karaman merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşım süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 10-09-2021 21:34:07

84. Muş dan kimler var. Aşılar işe yarıyorsa, aşısızlardan korkmanıza gerek yok. . Selamın aleyküm siteniz harbiden hayran edici, teşekkürler , ali – 61

85. İstanbul dan kimler var. Aşılar işe yarıyorsa, aşısızlardan korkmanıza gerek yok. . Selamlar web sitesi valla hoşuma gitti, saolun , hatice – 80

86. Merhaba web siten harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım

87. Adana merkezden ben ali. Selamlar web siteniz cidden mükemmel, teraziye tıkladım 14-09-2021 14:23:45

88. Gaziantep dan kimler var. Aşılar işe yarıyorsa, aşısızlardan korkmanıza gerek yok. . Selam herkese sayfa yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 427

89. Bu konu : ” Aşılar işe yarıyorsa, aşısızlardan korkmanıza gerek yok. ” çok güzel. Selam sayfan inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 295

Write A Comment