Buna Vaxer karşıtı olmadığımı söyleyerek başlayacağım. Mikroçip yok, seni aşıyla öldürmeye çalışmıyorlar, seni kısırlaştırmıyorlar. Ancak halka açık olan aşılar işe yaramıyor (en azından yeni varyantlara karşı). Bunun yakında ortaya çıkacağına o kadar çok bahse girerim ki, hepimizin Walter Reed araştırma enstitüsünde geliştirilen ordunun aşısını almamız gerekecek. DSÖ aşılı insanlara bir nedenden dolayı maske takmalarını söylüyor, CDC hükümet tarafından kontrol ediliyor ve sadece ekonomiyi yeniden açmak istiyor.

Ordu, Eylül 2021 gibi erken bir tarihte veya başka bir deyişle aşıları onaylanır onaylanmaz birlikleri için aşı talep edecek. Normal insanların alabileceği aşılar gerçekten etkiliyse neden şimdi gerektirmiyor???

https://www.dailymail.co.uk/health/article-9766083/US-Army-plans-make-COVID-19-vaccines-MANDATORY-soldiers-early-September-1.html

Ordu, aşılarının dünya çapında bir “güçlendirici atış” olarak kullanılmasını umduklarını bile söyledi, büyük ihtimalle gerçekten işe yarayacak ilk aşı bu.

Dünya çok boktan rn. Bir hikaye ile besleniyoruz, gerçek değil.

41 Comments

1. Selamlar sayfa inan ki çok iyi, facebookta paylaştım

2. Erzurum dan kimler var. Aşılar mikroçip değil, sadece ÇALIŞMAZ. . Selamlar sayfanız gerçekten hayran bıraktı, saolun , ziya – 197

3. Bu konu : ” Aşılar mikroçip değil, sadece ÇALIŞMAZ. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 169

4. İzmir merkezden ben ali. Mrb bu web sitesi ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 11-07-2021 07:42:21

5. Zonguldak merkezden ben banu. Selam herkese sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 11-07-2021 07:46:44

6. İstanbul merkezden ben emin. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım 11-07-2021 08:15:12

7. Artvin merkezden ben Hasan. Selamlar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 11-07-2021 08:15:37

8. Bu konu : ” Aşılar mikroçip değil, sadece ÇALIŞMAZ. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 34

9. Konya dan kimler var. Aşılar mikroçip değil, sadece ÇALIŞMAZ. . Selamın aleyküm web siten harbiden dikkat çekici, saolun , ziya – 396

10. Selamlar siteniz inanki çok güzel, face de paylaştım

11. Bu konu : ” Aşılar mikroçip değil, sadece ÇALIŞMAZ. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 358

12. Mersin merkezden ben ahmet. Selam herkese web siten valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 11-07-2021 08:26:11

13. Gürbüz Reply

Karabük dan kimler var. Aşılar mikroçip değil, sadece ÇALIŞMAZ. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 405

14. Manisa dan kimler var. Aşılar mikroçip değil, sadece ÇALIŞMAZ. . Merhaba siteniz cidden hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 385

15. Bu konu : ” Aşılar mikroçip değil, sadece ÇALIŞMAZ. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden çok iyi, teraziye tıkladım , gaye – 271

16. Antalya dan kimler var. Aşılar mikroçip değil, sadece ÇALIŞMAZ. . Merhaba herkese web siten cidden çok güzel, twitter da paylaştım , – 35

17. Bu konu : ” Aşılar mikroçip değil, sadece ÇALIŞMAZ. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 295

18. Selam herkese paylaşımın cidden iyi, sosyal medyada paylaştım

19. Gürbüz Reply

Hatay merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 13-07-2021 00:38:56

20. Düzce merkezden ben banu. Slm web siten cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 13-07-2021 04:08:56

21. Kırıkkale dan kimler var. Aşılar mikroçip değil, sadece ÇALIŞMAZ. . selamun aleyküm paylaşım inanki dikkat çekici, tebrikler , emin – 484

22. Merhaba herkese sayfa valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

23. Bu konu : ” Aşılar mikroçip değil, sadece ÇALIŞMAZ. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 228

24. selam arkadaşlar web siten inanki hoşuma gitti, saolun

25. Denizli dan kimler var. Aşılar mikroçip değil, sadece ÇALIŞMAZ. . Merhabalar web siteniz vallaha billaha çok güzel, teşekkürler , hatice – 224

26. Çankırı dan kimler var. Aşılar mikroçip değil, sadece ÇALIŞMAZ. . Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 273

27. Erzurum dan kimler var. Aşılar mikroçip değil, sadece ÇALIŞMAZ. . Selam herkese siten cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 293

28. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aşılar mikroçip değil, sadece ÇALIŞMAZ. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 249

29. Bu konu : ” Aşılar mikroçip değil, sadece ÇALIŞMAZ. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, tebrikler , gaye – 124

30. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden iyi, saolun

31. Bu konu : ” Aşılar mikroçip değil, sadece ÇALIŞMAZ. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 328

32. Balıkesir merkezden ben banu. Mrb siteniz cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 07-08-2021 19:31:45

33. Selam bu web sitesi ciddiyim çok iyi, teşekkürler

34. Adana merkezden ben gaye. Slm web sitesi yeminle iyi, tebrikler 10-08-2021 20:16:19

35. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun

36. Eskişehir merkezden ben . Merhaba web sitesi gerçekten hoşuma gitti, sağolun 31-08-2021 19:27:52

37. Bu konu : ” Aşılar mikroçip değil, sadece ÇALIŞMAZ. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 489

38. Afyon merkezden ben ali. Merhaba web siten vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 01-09-2021 15:37:52

39. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi vallaha çok iyi, şukuladım 03-09-2021 06:14:24

40. Ankara merkezden ben . selamun aleyküm paylaşım inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 05-09-2021 12:19:04

Write A Comment