Bu teoriye tam olarak inanmıyorum, ama biraz ağırlığı var

Çinliler biyolojik savaş planlıyorlar. Virüs üretiyorlar ve covid 19, yanlışlıkla salınan test virüslerinden biriydi. Diğer dünya liderleri, Çinlilerin bir biyolojik silah bırakacak kadar çılgın olduğunu ve böyle bir saldırıya karşı savunmasız kalacaklarını bilerek panikliyor. Bu yüzden bu biyolojik silaha karşı korunmak için aşılar yapılır. Çinlileri biyolojik silah yapmaya çağıramazlar çünkü bu Çinlileri biyolojik silahları daha erken serbest bırakmaya zorlar. Dünya hükümetleri bize bu iğneleri yaptırmaya çok hevesli, çünkü gelecekte benzer bir Çin biyolojik silahının piyasaya sürülmesine karşı en iyi koruma bu olacaktır.

Buna ille de inanmıyorum, ancak hükümetin vatandaşlarına gerçekten yardım etmeye çalıştığı tek olasılık bu, bu yüzden ona son bir umut kırıntısı olarak tutunuyorum.

56 Comments

1. Bayburt merkezden ben memo. Mrb sayfa süper ötesi dikkat çekici, saolun 05-08-2021 08:44:42

2. Burdur dan kimler var. Aşılar neden bu kadar çok satılıyor? . selam arkadaşlar siten inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun , Emine – 373

3. İstanbul merkezden ben Aylin. Mrb bu web sitesi ciddiyim iyi, tebrikler 05-08-2021 12:50:50

4. Slm paylaşım valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

5. Bu konu : ” Aşılar neden bu kadar çok satılıyor? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım , memo – 264

6. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

7. elif yılmaz Reply

Bursa merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, sağolun 07-08-2021 23:19:46

8. Kütahya merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfan harbiden çok iyi, sağolun 09-08-2021 07:15:55

9. Slm paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım

10. Bu konu : ” Aşılar neden bu kadar çok satılıyor? ” çok güzel. Merhaba siten ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ahmet – 319

11. Şanlıurfa dan kimler var. Aşılar neden bu kadar çok satılıyor? . Selam herkese paylaşımın harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 79

12. Bu konu : ” Aşılar neden bu kadar çok satılıyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden hayran bıraktı, teşekkürler , mehmet – 287

13. Tekirdağ merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki güzel, saolun 10-08-2021 03:50:37

14. Bu konu : ” Aşılar neden bu kadar çok satılıyor? ” çok güzel. Merhaba siten valla hayran edici, saolun , – 315

15. Bu konu : ” Aşılar neden bu kadar çok satılıyor? ” çok güzel. Mrb sayfanız cidden çok güzel, sağolun , Hasan – 298

16. Ardahan dan kimler var. Aşılar neden bu kadar çok satılıyor? . Merhaba siten valla mükemmel, sağolun , ali – 14

17. Bu konu : ” Aşılar neden bu kadar çok satılıyor? ” çok güzel. Slm paylaşım harbiden iyi, face de paylaştım , mehmet – 67

18. Gürbüz Reply

Kars merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siten inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım 14-08-2021 00:12:39

19. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

20. Bu konu : ” Aşılar neden bu kadar çok satılıyor? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız gerçekten hayran bıraktı, tebrikler , memo – 72

21. Şanlıurfa dan kimler var. Aşılar neden bu kadar çok satılıyor? . selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , mehmet – 235

22. Slm web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

23. Gümüşhane dan kimler var. Aşılar neden bu kadar çok satılıyor? . Selamın aleyküm sayfanız valla iyi, teraziye tıkladım , – 439

24. Aksaray dan kimler var. Aşılar neden bu kadar çok satılıyor? . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 106

25. Karabük dan kimler var. Aşılar neden bu kadar çok satılıyor? . Selam sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 309

26. Afyon merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web siteniz valla güzel, twitter da paylaştım 30-08-2021 17:16:06

27. Merhaba herkese sayfan gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

28. merhaba arkadaşlar web siteniz valla çok güzel, facebookta paylaştım

29. elif yılmaz Reply

Erzurum dan kimler var. Aşılar neden bu kadar çok satılıyor? . Merhabalar siteniz vallaha hayran edici, teşekkürler , elif yılmaz – 215

30. Bilecik merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siten gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım 03-09-2021 00:20:55

31. Bu konu : ” Aşılar neden bu kadar çok satılıyor? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , ziya – 486

32. Eskişehir merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfanız valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım 03-09-2021 01:02:29

33. elif yılmaz Reply

Bitlis merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siten vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 03-09-2021 01:24:34

34. Hakkari merkezden ben gaye. selamun aleyküm siteniz inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler 03-09-2021 13:51:10

35. Bu konu : ” Aşılar neden bu kadar çok satılıyor? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , gaye – 264

36. Bu konu : ” Aşılar neden bu kadar çok satılıyor? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 97

37. Yozgat merkezden ben emin. Selamlar web sitesi inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım 07-09-2021 01:45:26

38. Şanlıurfa merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 07-09-2021 02:09:22

39. Bu konu : ” Aşılar neden bu kadar çok satılıyor? ” çok güzel. Mrb paylaşım ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , hatice – 478

40. Niğde dan kimler var. Aşılar neden bu kadar çok satılıyor? . selamun aleyküm web siten gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , banu – 275

41. Bu konu : ” Aşılar neden bu kadar çok satılıyor? ” çok güzel. Mrb siten vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , emin – 218

42. Tekirdağ dan kimler var. Aşılar neden bu kadar çok satılıyor? . Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 230

43. Tokat dan kimler var. Aşılar neden bu kadar çok satılıyor? . selam arkadaşlar siten yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 253

44. elif yılmaz Reply

Manisa dan kimler var. Aşılar neden bu kadar çok satılıyor? . selamun aleyküm siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 32

45. Bu konu : ” Aşılar neden bu kadar çok satılıyor? ” çok güzel. Selam web siteniz gerçekten iyi, linkedinde paylaştım , ali – 335

46. Bu konu : ” Aşılar neden bu kadar çok satılıyor? ” çok güzel. Selamlar web siten inanki çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 470

47. Bu konu : ” Aşılar neden bu kadar çok satılıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 284

48. Kırklareli dan kimler var. Aşılar neden bu kadar çok satılıyor? . Merhabalar sayfanız vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım , emin – 467

49. Erzurum dan kimler var. Aşılar neden bu kadar çok satılıyor? . merhaba arkadaşlar web siten valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 449

50. Merhaba herkese siten gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım

51. Manisa merkezden ben emin. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha mükemmel, saolun 26-09-2021 22:49:47

Write A Comment