Benim “komplo teorim”
Hükümet (dünya çapında her seviyedeki politikacılar) karantinaları, kısıtlamaları ve Covid’e karşı diğer tepkileri konusunda haddini aştı.
Bir “çıkış”a ihtiyaçları var, bir galibiyete ihtiyaçları var. Bu yüzden aşıları zorluyorlar, tam onay için acele ediyorlar, zorunlu aşılar için bastırıyorlar. Covid’in ne kadar tehlikeli olduğunu göstererek ve şimdi hükümetin bu aşıları sizi güvende tutmak için sağladığını söyleyerek, herkesi bunların sizin korunmanız için yapıldığına ikna etmeyi umacaklar.

Halk, kahraman hükümetin güvenli bir aşı sağladığına ve hayatın büyük ölçüde normale dönebileceğine ikna olursa, bunlar kahraman gibi görünecek ve kimse ne kadar para çaldıklarını, boşa harcadıklarını veya ne kadar para harcadıklarına bakarak hükümeti kötülemek istemeyecektir. ile rüşvet verildi.

“Beni yeniden seçin çünkü sizi Covid acil durumundan çıkardım” (vergi beyannamelerime çok yakından bakmayın)

24 Comments

1. Slm web siten harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım

2. Aydın merkezden ben memo. Slm sayfan inanki iyi, sağolun 23-08-2021 16:25:55

3. Kayseri merkezden ben mehmet. Selam web siteniz inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 23-08-2021 16:37:02

4. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden güzel, tebrikler

5. Eskişehir merkezden ben mehmet. Merhaba web siten harbiden dikkatimi çekti, tebrikler 23-08-2021 19:24:45

6. Konya merkezden ben ali. Merhaba paylaşım valla hayran edici, teraziye tıkladım 23-08-2021 21:47:23

7. Balıkesir merkezden ben . Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 25-08-2021 17:46:45

8. Bu konu : ” Aşılar öncelikle dikkati hükümetin aşırı erişiminden uzaklaştırmak için kullanılıyor. ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 17

9. Bu konu : ” Aşılar öncelikle dikkati hükümetin aşırı erişiminden uzaklaştırmak için kullanılıyor. ” çok güzel. Slm sayfa vallaha hayran edici, face de paylaştım , ali – 130

10. Bu konu : ” Aşılar öncelikle dikkati hükümetin aşırı erişiminden uzaklaştırmak için kullanılıyor. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın cidden güzel, saolun , hatice – 283

11. Kırklareli merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 28-08-2021 12:36:56

12. Bursa merkezden ben doruk. Selamlar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım 29-08-2021 11:36:05

13. Şanlıurfa merkezden ben emin. Mrb web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 30-08-2021 16:07:00

14. Çanakkale merkezden ben memo. Mrb web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 31-08-2021 17:59:15

15. selamun aleyküm web siten inanki çok iyi, twitter da paylaştım

16. Selamın aleyküm bu web sitesi valla çok iyi, teraziye tıkladım

17. Bu konu : ” Aşılar öncelikle dikkati hükümetin aşırı erişiminden uzaklaştırmak için kullanılıyor. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 4

18. Sakarya merkezden ben ahmet. Slm paylaşımın vallaha dikkat çekici, saolun 15-09-2021 00:52:05

19. selam arkadaşlar sayfan inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

20. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden güzel, teşekkürler

21. Bu konu : ” Aşılar öncelikle dikkati hükümetin aşırı erişiminden uzaklaştırmak için kullanılıyor. ” çok güzel. Selam herkese sayfan harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 321

22. Erzurum dan kimler var. Aşılar öncelikle dikkati hükümetin aşırı erişiminden uzaklaştırmak için kullanılıyor. . merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden hayran edici, şukuladım , banu – 171

Write A Comment