Burada 4chan dizisinden bir tıp görevlisinin aşıların tehlikelerini ve potansiyel olarak kan pıhtılarına neden olacaklarını açıkladığı bir komplo üzerine bir yazı vardı? Ama normal kan pıhtısı yok, daha aşırı bir şey.

Şimdi% 100 doğru gibi görünen güncel olaylarla. Birinin bu gönderiye bir bağlantısı var mı? Sanırım birkaç ay önceydi.

Author

27 Comments

1. Tekirdağ merkezden ben Emine. Mrb sayfa cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-04-2021 11:22:40

2. elif yılmaz Reply

Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 14-04-2021 11:30:24

3. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi iyi, twitter da paylaştım

4. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Aşılar ve kan pıhtıları ile ilgili gönderiye bir bağlantı olan var mı? ” çok güzel. Mrb siteniz cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 117

5. Gürbüz Reply

Bolu merkezden ben Gürbüz. Selam sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım 26-04-2021 00:48:06

6. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa dan kimler var. Aşılar ve kan pıhtıları ile ilgili gönderiye bir bağlantı olan var mı? . Selam sayfanız valla güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 378

7. Muğla merkezden ben . Selam herkese web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 06-05-2021 22:28:01

8. Giresun merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siten vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2021 18:16:57

9. Çankırı dan kimler var. Aşılar ve kan pıhtıları ile ilgili gönderiye bir bağlantı olan var mı? . selam arkadaşlar sayfanız inan ki hayran edici, face de paylaştım , – 377

10. Denizli dan kimler var. Aşılar ve kan pıhtıları ile ilgili gönderiye bir bağlantı olan var mı? . Merhaba herkese sayfan vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , emin – 11

11. Merhabalar paylaşımınız gerçekten çok güzel, şukuladım

12. Bu konu : ” Aşılar ve kan pıhtıları ile ilgili gönderiye bir bağlantı olan var mı? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 30

13. Selam herkese paylaşımınız inan ki dikkat çekici, tebrikler

14. Gürbüz Reply

Tokat merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 05-06-2021 15:34:45

15. Bu konu : ” Aşılar ve kan pıhtıları ile ilgili gönderiye bir bağlantı olan var mı? ” çok güzel. Merhabalar sayfa harbiden çok iyi, sağolun , ziya – 11

16. Bu konu : ” Aşılar ve kan pıhtıları ile ilgili gönderiye bir bağlantı olan var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 68

17. Bu konu : ” Aşılar ve kan pıhtıları ile ilgili gönderiye bir bağlantı olan var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 201

18. Kilis merkezden ben Aylin. Selam web siteniz inanki çok güzel, teraziye tıkladım 28-06-2021 11:32:05

19. Adıyaman merkezden ben Aylin. Selam herkese bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım 08-07-2021 04:33:02

20. Burdur merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten hayran bıraktı, sağolun 10-07-2021 17:00:00

21. Çankırı dan kimler var. Aşılar ve kan pıhtıları ile ilgili gönderiye bir bağlantı olan var mı? . Selam web siten yeminle çok güzel, sağolun , Emine – 82

22. Artvin dan kimler var. Aşılar ve kan pıhtıları ile ilgili gönderiye bir bağlantı olan var mı? . Selamın aleyküm siten süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım , – 104

23. Selam herkese web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

24. Sivas dan kimler var. Aşılar ve kan pıhtıları ile ilgili gönderiye bir bağlantı olan var mı? . Selam sayfan valla iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 394

25. Niğde dan kimler var. Aşılar ve kan pıhtıları ile ilgili gönderiye bir bağlantı olan var mı? . merhaba arkadaşlar web siteniz inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , – 420

26. Bu konu : ” Aşılar ve kan pıhtıları ile ilgili gönderiye bir bağlantı olan var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , memo – 6

27. Eskişehir merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımınız inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 25-07-2021 23:09:58

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link