Aşılar zorunlu olacak

Ana akım medya onları kışkırtmadıkça, genel nüfus komplolardan asla bahsetmez.
Gen pop yayma farkındalığını ‘Anti-vax’ duygusuna hazırladılar ve aşılara karşı olduğunu düşündükleri herhangi birine karşı kullanmaları için bir neden listesi verdiler.
Şimdi korona virüsü ile bu tamamen bir arada tutuma sahibiz ve buna uymayan herkes diğerlerinin güvenliğini tehdit ediyor. Birleşik Krallık’ta, NHS propagandası, gerçek Mısır Çocukları bokundan özellikle rahatsız edici.
Sonunda gitmek ve aşı olmak kanun haline gelecek.
İlk aşı dalgasının özellikle kötü niyetli olma ihtimali düşüktür, herkesin prosedüre alışması için hazırlıklı olması gerekir.
Ama sonunda bir şey için bir teslimat aracı olacak ve ne olduğundan emin değilim.

“Aşılar zorunlu olacak” üzerine 15 yorum

1. Hakkari merkezden ben ahmet. Slm paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 05-09-2020 03:12:59

2. Erzincan merkezden ben ahmet. Merhaba bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 10-09-2020 15:12:55

3. Hatay merkezden ben ziya. Selam sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 17-09-2020 21:33:27

4. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. Merhabalar web sitesi vallaha dikkat çekici, sağolun 21-09-2020 19:38:15

5. Bu konu : ” Aşılar zorunlu olacak ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanki hayran bıraktı, saolun , memo – 7

Yorum yapın