İnsanların aşıların işe yaraması, mağazalara girmesi vb. zorunlu hale getirilip getirilmediği konusundaki oyun planlarını duymakla ilgileniyorum.

Çok fazla direnç olacağına eminim, ama yeterli olacak mı? İşinizi, evinizi kaybedecek olsanız ve gelir elde etme imkanınız olmasaydı pes eder miydiniz?

Her şeyi oldukça hızlı bir şekilde ilerlettiklerini hissediyorum, muhtemelen bir plan yapmadan önce halıyı altımızdan çekmek için, umutla pes edeceğiz.

Beni korkutan da bu. Toplanıp gideyim mi? Eğer öyleyse, nereye giderdim?

Görüşleri duymayı merak ediyorum.

35 Comments

1. Şırnak merkezden ben Aylin. Slm web siten inanılmaz çok iyi, şukuladım 03-08-2021 15:18:12

2. Bu konu : ” Aşılar Zorunluysa Planlarınız Dürüstçe Nedir? Direnir misin? ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 466

3. Amasya dan kimler var. Aşılar Zorunluysa Planlarınız Dürüstçe Nedir? Direnir misin? . Selam paylaşım harbiden hoşuma gitti, saolun , Aylin – 303

4. Bu konu : ” Aşılar Zorunluysa Planlarınız Dürüstçe Nedir? Direnir misin? ” çok güzel. Selam siteniz harbiden dikkat çekici, şukuladım , memo – 192

5. Bartın dan kimler var. Aşılar Zorunluysa Planlarınız Dürüstçe Nedir? Direnir misin? . merhaba arkadaşlar web siteniz cidden güzel, şukuladım , Hasan – 170

6. Gaziantep merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 22-08-2021 17:53:58

7. Ağrı dan kimler var. Aşılar Zorunluysa Planlarınız Dürüstçe Nedir? Direnir misin? . Merhabalar sayfa cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 58

8. Bu konu : ” Aşılar Zorunluysa Planlarınız Dürüstçe Nedir? Direnir misin? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , banu – 124

9. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle hayran bıraktı, teşekkürler

10. Bu konu : ” Aşılar Zorunluysa Planlarınız Dürüstçe Nedir? Direnir misin? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun , memo – 351

11. Bu konu : ” Aşılar Zorunluysa Planlarınız Dürüstçe Nedir? Direnir misin? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , Emine – 218

12. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım

13. Kırşehir merkezden ben ali. Merhaba herkese web sitesi inanki hayran edici, teşekkürler 30-08-2021 06:26:59

14. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki hayran bıraktı, sağolun

15. Denizli dan kimler var. Aşılar Zorunluysa Planlarınız Dürüstçe Nedir? Direnir misin? . Merhabalar web sitesi inan ki iyi, şukuladım , ali – 253

16. Bu konu : ” Aşılar Zorunluysa Planlarınız Dürüstçe Nedir? Direnir misin? ” çok güzel. Merhabalar siteniz harbiden çok iyi, teşekkürler , – 422

17. Bu konu : ” Aşılar Zorunluysa Planlarınız Dürüstçe Nedir? Direnir misin? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 9

18. Denizli dan kimler var. Aşılar Zorunluysa Planlarınız Dürüstçe Nedir? Direnir misin? . Selamlar sayfa ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 416

19. Rize merkezden ben ahmet. Slm paylaşım inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 03-09-2021 09:12:42

20. Kocaeli dan kimler var. Aşılar Zorunluysa Planlarınız Dürüstçe Nedir? Direnir misin? . Selamlar siteniz inan ki iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 121

21. Mardin merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siteniz inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-09-2021 09:32:52

22. Ardahan dan kimler var. Aşılar Zorunluysa Planlarınız Dürüstçe Nedir? Direnir misin? . Merhabalar paylaşımın gerçekten hayran edici, sağolun , – 146

23. Bu konu : ” Aşılar Zorunluysa Planlarınız Dürüstçe Nedir? Direnir misin? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden hayran bıraktı, şukuladım , ziya – 227

24. Kütahya dan kimler var. Aşılar Zorunluysa Planlarınız Dürüstçe Nedir? Direnir misin? . Selam herkese bu web sitesi gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 103

25. Iğdır dan kimler var. Aşılar Zorunluysa Planlarınız Dürüstçe Nedir? Direnir misin? . Merhaba web siteniz inanki hayran edici, sağolun , memo – 154

26. Erzincan merkezden ben emin. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım 11-09-2021 05:57:12

27. İzmir dan kimler var. Aşılar Zorunluysa Planlarınız Dürüstçe Nedir? Direnir misin? . Mrb siteniz gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , gaye – 461

28. Hakkari dan kimler var. Aşılar Zorunluysa Planlarınız Dürüstçe Nedir? Direnir misin? . Selam siten süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , memo – 381

29. Bu konu : ” Aşılar Zorunluysa Planlarınız Dürüstçe Nedir? Direnir misin? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 229

Write A Comment