Alternatif arama motorları kullandığımda (ve bu fenomeni orada kontrol etsem de asla google veya duckduckgo kullanmıyorum) aşı açısından kritik web sitelerine geri dönmenin İMKANSIZ olduğunu görüyorum. Yok. Sayfa sayfa sonuçlar ve 6 veya 7 yıl önce kısaca incelediğimde hatırlamadığım bir şekilde tamamen tekdüze. Monotonluğu ve son yıllarda diğer arama motoru sonuçlarının açık bir şekilde manipüle edilmesi, ağzımda gerçekten ekşi bir tat bıraktı. Bu adamlar söylemi tekelleştiriyorlar ve ne kadar çok yaparlarsa o kadar çok alternatif sesler aramaya çalışıyorum. Dr.Cowan’ı çok severim, b / c antropozofisi bana çok mantıklı geliyor, ancak diğer bilim adamları ve doktorlardan da haber almak isterim. Bilim adamlarının izlemesi veya okuması gereken siteler için önerileri olan var mı?

Author

20 Comments

1. Bu konu : ” Aşılara karşı geri itmeyi okuyacak kaynaklar / siteler? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran edici, teşekkürler , hatice – 118

2. Bu konu : ” Aşılara karşı geri itmeyi okuyacak kaynaklar / siteler? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz cidden çok güzel, şukuladım , mehmet – 103

3. Tokat merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim güzel, saolun 22-04-2021 19:52:00

4. Bu konu : ” Aşılara karşı geri itmeyi okuyacak kaynaklar / siteler? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , memo – 341

5. Edirne merkezden ben memo. Merhaba herkese web siten inanılmaz çok güzel, sağolun 05-05-2021 09:09:19

6. Bu konu : ” Aşılara karşı geri itmeyi okuyacak kaynaklar / siteler? ” çok güzel. Slm siteniz vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 112

7. Bu konu : ” Aşılara karşı geri itmeyi okuyacak kaynaklar / siteler? ” çok güzel. Slm web sitesi inanılmaz çok güzel, saolun , Aylin – 146

8. Bilecik merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 19-05-2021 19:29:19

9. elif yılmaz Reply

Merhaba siteniz cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

10. Sinop merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler 25-05-2021 22:33:15

11. Uşak dan kimler var. Aşılara karşı geri itmeyi okuyacak kaynaklar / siteler? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Aylin – 193

12. Muğla merkezden ben memo. Mrb bu web sitesi cidden hayran bıraktı, tebrikler 05-06-2021 01:30:04

13. Iğdır merkezden ben emin. Merhaba herkese web siten cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 09-06-2021 22:40:35

14. Bu konu : ” Aşılara karşı geri itmeyi okuyacak kaynaklar / siteler? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , ali – 129

15. Trabzon merkezden ben mehmet. Merhabalar web siten inan ki mükemmel, şukuladım 05-07-2021 09:16:10

16. Bu konu : ” Aşılara karşı geri itmeyi okuyacak kaynaklar / siteler? ” çok güzel. Merhabalar sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 216

17. Nevşehir dan kimler var. Aşılara karşı geri itmeyi okuyacak kaynaklar / siteler? . Merhaba herkese web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , gaye – 470

18. Antalya merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siteniz inanılmaz çok güzel, saolun 15-07-2021 11:05:29

19. Bingöl dan kimler var. Aşılara karşı geri itmeyi okuyacak kaynaklar / siteler? . merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten çok iyi, face de paylaştım , hatice – 459

20. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link