Son grip aşımı yaptığımda belki 10-11 yaşındaydım. 11 yaşıma girdikten sonra aşıdan hiç grip ya da herhangi bir olumsuz yan etki görmedim. Aşıyı durdurdum (ebeveynler meşguldü) ve o zaman grip olan insanların yanında olduğumu ve bir zamanlar grip olmadım.

Ps. Bu forumda (ve Reddit’te) oldukça yeniyim, eğer bu farklı bir yere giderse veya bir etikete ihtiyaç duyarsa, aşağıdan bana söylemekten çekinmeyin, böylece uygun yere koyabilirim (teşekkür ederim)

11 Comments

1. Yalova dan kimler var. Aşıları (veya aşıları) ilk kez ne zaman sorguladınız? İlk ben gideceğim . Mrb web sitesi gerçekten dikkat çekici, saolun , – 158

2. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, şukuladım

3. Yozgat merkezden ben banu. Selam paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 24-04-2021 08:48:16

4. Karabük dan kimler var. Aşıları (veya aşıları) ilk kez ne zaman sorguladınız? İlk ben gideceğim . Merhabalar siteniz vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 498

5. Bu konu : ” Aşıları (veya aşıları) ilk kez ne zaman sorguladınız? İlk ben gideceğim ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , mehmet – 236

6. Sakarya merkezden ben hatice. Merhaba herkese siteniz valla çok hoşuma gitti, sağolun 30-04-2021 08:51:14

7. Bu konu : ” Aşıları (veya aşıları) ilk kez ne zaman sorguladınız? İlk ben gideceğim ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , banu – 404

8. Adıyaman dan kimler var. Aşıları (veya aşıları) ilk kez ne zaman sorguladınız? İlk ben gideceğim . Merhaba web sitesi yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , – 499

9. Mardin merkezden ben hatice. Selamlar web sitesi harbiden hoşuma gitti, sağolun 05-05-2021 04:15:15

10. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşımınız cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Kilis dan kimler var. Aşıları (veya aşıları) ilk kez ne zaman sorguladınız? İlk ben gideceğim . selam arkadaşlar sayfa cidden güzel, şukuladım , Gürbüz – 336

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link