Son grip aşımı yaptığımda belki 10-11 yaşındaydım. 11 yaşıma girdikten sonra aşıdan hiç grip ya da herhangi bir olumsuz yan etki görmedim. Aşıyı durdurdum (ebeveynler meşguldü) ve o zaman grip olan insanların yanında olduğumu ve bir zamanlar grip olmadım.

Ps. Bu forumda (ve Reddit’te) oldukça yeniyim, eğer bu farklı bir yere giderse veya bir etikete ihtiyaç duyarsa, aşağıdan bana söylemekten çekinmeyin, böylece uygun yere koyabilirim (teşekkür ederim)

31 Comments

1. Yalova dan kimler var. Aşıları (veya aşıları) ilk kez ne zaman sorguladınız? İlk ben gideceğim . Mrb web sitesi gerçekten dikkat çekici, saolun , – 158

2. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, şukuladım

3. Yozgat merkezden ben banu. Selam paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 24-04-2021 08:48:16

4. Karabük dan kimler var. Aşıları (veya aşıları) ilk kez ne zaman sorguladınız? İlk ben gideceğim . Merhabalar siteniz vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 498

5. Bu konu : ” Aşıları (veya aşıları) ilk kez ne zaman sorguladınız? İlk ben gideceğim ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , mehmet – 236

6. Sakarya merkezden ben hatice. Merhaba herkese siteniz valla çok hoşuma gitti, sağolun 30-04-2021 08:51:14

7. Bu konu : ” Aşıları (veya aşıları) ilk kez ne zaman sorguladınız? İlk ben gideceğim ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , banu – 404

8. Adıyaman dan kimler var. Aşıları (veya aşıları) ilk kez ne zaman sorguladınız? İlk ben gideceğim . Merhaba web sitesi yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , – 499

9. Mardin merkezden ben hatice. Selamlar web sitesi harbiden hoşuma gitti, sağolun 05-05-2021 04:15:15

10. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşımınız cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Gürbüz Reply

Kilis dan kimler var. Aşıları (veya aşıları) ilk kez ne zaman sorguladınız? İlk ben gideceğim . selam arkadaşlar sayfa cidden güzel, şukuladım , Gürbüz – 336

12. Selamlar paylaşımınız inanki mükemmel, teraziye tıkladım

13. Hatay merkezden ben . Selamlar sayfan inanılmaz mükemmel, tebrikler 06-05-2021 07:25:48

14. Ordu merkezden ben gaye. Merhabalar sayfa inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 06-05-2021 22:13:12

15. Nevşehir dan kimler var. Aşıları (veya aşıları) ilk kez ne zaman sorguladınız? İlk ben gideceğim . Slm bu web sitesi yeminle hayran edici, saolun , – 220

16. Karaman dan kimler var. Aşıları (veya aşıları) ilk kez ne zaman sorguladınız? İlk ben gideceğim . selam arkadaşlar sayfan gerçekten güzel, facebookta paylaştım , memo – 442

17. Mrb paylaşımınız harbiden iyi, face de paylaştım

18. Bu konu : ” Aşıları (veya aşıları) ilk kez ne zaman sorguladınız? İlk ben gideceğim ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 184

19. Gürbüz Reply

Bingöl merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımın süper ötesi hayran edici, teşekkürler 17-05-2021 17:47:14

20. Bu konu : ” Aşıları (veya aşıları) ilk kez ne zaman sorguladınız? İlk ben gideceğim ” çok güzel. Selam herkese web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 152

21. Şanlıurfa merkezden ben ali. Selam herkese sayfanız valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 23-05-2021 12:28:25

22. Bu konu : ” Aşıları (veya aşıları) ilk kez ne zaman sorguladınız? İlk ben gideceğim ” çok güzel. Slm bu web sitesi yeminle hayran edici, şukuladım , emin – 196

23. Bu konu : ” Aşıları (veya aşıları) ilk kez ne zaman sorguladınız? İlk ben gideceğim ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 406

24. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha hayran edici, saolun

25. Elazığ dan kimler var. Aşıları (veya aşıları) ilk kez ne zaman sorguladınız? İlk ben gideceğim . selam arkadaşlar paylaşım harbiden çok iyi, teşekkürler , Emine – 394

26. Bu konu : ” Aşıları (veya aşıları) ilk kez ne zaman sorguladınız? İlk ben gideceğim ” çok güzel. Slm siteniz valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , memo – 442

27. Muş dan kimler var. Aşıları (veya aşıları) ilk kez ne zaman sorguladınız? İlk ben gideceğim . Merhabalar bu web sitesi valla güzel, teşekkürler , Emine – 474

28. Bu konu : ” Aşıları (veya aşıları) ilk kez ne zaman sorguladınız? İlk ben gideceğim ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 258

29. Merhaba herkese siteniz yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım

30. elif yılmaz Reply

Kırşehir dan kimler var. Aşıları (veya aşıları) ilk kez ne zaman sorguladınız? İlk ben gideceğim . Merhaba paylaşım vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 419

31. selam arkadaşlar sayfa vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link