Bunun çok ileri gittiğini bu şekilde biliyoruz. Artık internette neyin söylenip söylenmediğini seçme konusunda yepyeni bir yetenek kazanmak için aşı “yanlış bilgilendirmesini” kullanıyorlar. Bu kapı açılırsa asla kapanmayabilir ve onlara bu gücü başka konularda kullanma yeteneği verir. ABD’deki yönetimin çok ileri gittiğini söylediğimiz nokta bu değil mi? Amerika Birleşik Devletleri’nin medyası ve genel cerrahı, ondan ve kendilerinden kim utanmalı? Aşıyı isteyen herkes onu aldıktan sonra buraya gelmek… evet yanlış bilgi var ama her zaman olmuştur ve bilgiyi ve uyaranları ayrıştırmak ve neyin doğru neyin doğru olduğunu belirlemek bir yetişkinin işidir. Baş cerrahın ortaya çıkması ve gerçekten de belirsiz olmayan bir şekilde, kamuoyunun 1.5 yıl boyunca haberleri ve etrafındaki insanları okuyup gözlemledikten ve takip ettikten sonra kendi kararlarını veremeyecek kadar aptal olduğunu iddia etmesi ve bundan dolayı varılan sonuç şudur: Hükümete sansürleme ve insanların neyi okumasına veya söylemesine izin verilmesi gerektiğini düşündüklerini seçme yetkisi verilmeli, iğrenç.

Aşı tek beden herkese uyar. Farklı insanlar için farklı değil. AstraZeneca gibi yüzeysel şeyler pıhtılaşma nedeniyle belirli yaşlarda kullanılamaz. Birdenbire, dünyadaki her vatandaşın tamamen aynı yepyeni ilacı alma zorunluluğunun olması normalmiş gibi davranıyoruz, her türlü gıdanın ve düzenli ilaçların, insan vücudunun çeşitli milyarlarca farklı varyasyonunda sahip olduğu muazzam farklı etki yelpazesini hesaba katmıyoruz. şu anda var olmak.

Bir histeri yaşadığımıza inanıyorum. Geriye dönüp baktığımda bunun işaretleri var. Memleketimde 800 kişilik bir köyde buna başlarken kasabadaki banklar ve çöp kutuları polis bandıyla bağlanmıştı. Herkesin camlarında kalpler ve dünyanın sonu gelmiş gibi “hepimiz bu işte beraberiz” mesajları vardı. Küçük köyümde bile kimse dışarıda dolaşmıyordu, belki birkaç kişi. İnanılmaz derecede ürkütücüydü. Kimse hiçbir şeye ya da benzin pompasına dokunmak istemiyordu, herkes şimdi bankamatik kullanmak zorundaydı, arabaya servis el temasından kaçınmak için her türlü garip ve aptalca deneyi denedi, arabaya servis maskeler verdi… Tom Hortons’ta kimin kahve sipariş ettiğini gördü ve arabayı sürmeden önce tüm bardağı pencerede tam anlamıyla dezenfekte etti. Birdenbire Sovyetler Birliği’nde olduğumuz gibi her bakkalın dışında LINE UPS vardı. Hiç unutmayacağım, ilk gördüğümde fotoğrafını çekmiştim.

Kişisel anekdot: Bir süre önce bir terapistim vardı. Bir gün bir seansa gittim, sanırım bu belki Aralık 2020’nin sonu ya da Ocak 2020’ydi. Ona Çin’de yayılmaya başlayan bu yeni koronavirüs hakkında bir şeyler gördüğümü söyledim. Bu noktada, hayatımdaki insanlara bunu getirmeye başladım. Beni biraz azarladı, güldü/fırçaladı ve “ohhh liljes12, endişelenecek bir şey yok! Bunun için uykunu kaçırmıyorsun, değil mi?” Sonra bana domuz gribi hakkında kişisel bir anekdot anlattı ve o sırada yönetimin (ofisi bir hastanenin zemin katındaydı) kendisine ve diğer personele ön ana kapı yerine arka kapıdan girmelerini nasıl söylediğini anlattı. hastane girişini ve o zamanlar bunun ne kadar aptalca olduğunu düşündüğünü. Birkaç ay sonra hızlı ileri sar ve beni telefonla arayarak artık koronavirüs nedeniyle seanslarımızı sadece telefonda yapabileceğimizi söylüyor. Bu, “tıp dünyası”ndaki veya “profesyonel”deki insanların bile nasıl insan olduğuna ve onların da bir şeyleri yanlış anladıklarına bir örnek.

Author

59 Comments

1. Mrb paylaşımın yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Bu konu : ” Aşıların internet özgürlüğünü ortadan kaldırmak için araç olarak kullanıldığı noktadayız. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 413

3. Gürbüz Reply

Merhaba siten inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

4. Siirt merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim çok iyi, teşekkürler 19-07-2021 08:11:29

5. Amasya merkezden ben gaye. Merhaba herkese siteniz inan ki iyi, tebrikler 19-07-2021 08:11:40

6. Bu konu : ” Aşıların internet özgürlüğünü ortadan kaldırmak için araç olarak kullanıldığı noktadayız. ” çok güzel. Slm paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 490

7. Selam herkese sayfa inanki ilgi uyandırıcı, sağolun

8. Bu konu : ” Aşıların internet özgürlüğünü ortadan kaldırmak için araç olarak kullanıldığı noktadayız. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden çok iyi, teraziye tıkladım , hatice – 463

9. Hatay dan kimler var. Aşıların internet özgürlüğünü ortadan kaldırmak için araç olarak kullanıldığı noktadayız. . Selam sayfanız yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Aylin – 482

10. Edirne dan kimler var. Aşıların internet özgürlüğünü ortadan kaldırmak için araç olarak kullanıldığı noktadayız. . Mrb sayfa valla dikkat çekici, şukuladım , emin – 444

11. Ardahan dan kimler var. Aşıların internet özgürlüğünü ortadan kaldırmak için araç olarak kullanıldığı noktadayız. . selam arkadaşlar siteniz inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 233

12. Kars dan kimler var. Aşıların internet özgürlüğünü ortadan kaldırmak için araç olarak kullanıldığı noktadayız. . Selamlar sayfanız inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , memo – 442

13. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar siten inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım

14. Bu konu : ” Aşıların internet özgürlüğünü ortadan kaldırmak için araç olarak kullanıldığı noktadayız. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 152

15. Bu konu : ” Aşıların internet özgürlüğünü ortadan kaldırmak için araç olarak kullanıldığı noktadayız. ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 300

16. Bursa merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfanız valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 19-07-2021 08:33:21

17. Bu konu : ” Aşıların internet özgürlüğünü ortadan kaldırmak için araç olarak kullanıldığı noktadayız. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , ziya – 318

18. Ordu dan kimler var. Aşıların internet özgürlüğünü ortadan kaldırmak için araç olarak kullanıldığı noktadayız. . Selam web siten gerçekten hayran bıraktı, tebrikler , ziya – 500

19. Bu konu : ” Aşıların internet özgürlüğünü ortadan kaldırmak için araç olarak kullanıldığı noktadayız. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 361

20. Bu konu : ” Aşıların internet özgürlüğünü ortadan kaldırmak için araç olarak kullanıldığı noktadayız. ” çok güzel. Selam paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 100

21. Kırklareli dan kimler var. Aşıların internet özgürlüğünü ortadan kaldırmak için araç olarak kullanıldığı noktadayız. . Merhaba herkese sayfa vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , memo – 195

22. Selam siteniz cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

23. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim iyi, tebrikler

24. Gürbüz Reply

Mersin dan kimler var. Aşıların internet özgürlüğünü ortadan kaldırmak için araç olarak kullanıldığı noktadayız. . selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 32

25. Sakarya dan kimler var. Aşıların internet özgürlüğünü ortadan kaldırmak için araç olarak kullanıldığı noktadayız. . Merhaba herkese siten valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , gaye – 371

26. Burdur merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım 19-07-2021 08:51:09

27. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha hayran bıraktı, tebrikler

28. Bu konu : ” Aşıların internet özgürlüğünü ortadan kaldırmak için araç olarak kullanıldığı noktadayız. ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha billaha iyi, teşekkürler , memo – 319

29. Bu konu : ” Aşıların internet özgürlüğünü ortadan kaldırmak için araç olarak kullanıldığı noktadayız. ” çok güzel. Selam sayfan cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 415

30. elif yılmaz Reply

Merhaba paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler

31. Merhabalar sayfanız vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım

32. Bu konu : ” Aşıların internet özgürlüğünü ortadan kaldırmak için araç olarak kullanıldığı noktadayız. ” çok güzel. Slm siten yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 456

33. Giresun dan kimler var. Aşıların internet özgürlüğünü ortadan kaldırmak için araç olarak kullanıldığı noktadayız. . selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , Hasan – 86

34. Afyon dan kimler var. Aşıların internet özgürlüğünü ortadan kaldırmak için araç olarak kullanıldığı noktadayız. . Mrb sayfa cidden dikkat çekici, saolun , hatice – 486

35. Ankara dan kimler var. Aşıların internet özgürlüğünü ortadan kaldırmak için araç olarak kullanıldığı noktadayız. . Slm sayfa inan ki dikkat çekici, sağolun , hatice – 208

36. elif yılmaz Reply

Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siteniz cidden hoşuma gitti, sağolun 22-07-2021 10:16:43

37. Trabzon merkezden ben Hasan. Merhaba sayfanız süper ötesi çok iyi, saolun 22-07-2021 18:52:13

38. Bu konu : ” Aşıların internet özgürlüğünü ortadan kaldırmak için araç olarak kullanıldığı noktadayız. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , emin – 302

39. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aşıların internet özgürlüğünü ortadan kaldırmak için araç olarak kullanıldığı noktadayız. ” çok güzel. Merhabalar sayfa harbiden hayran edici, face de paylaştım , elif yılmaz – 353

40. Bu konu : ” Aşıların internet özgürlüğünü ortadan kaldırmak için araç olarak kullanıldığı noktadayız. ” çok güzel. Mrb sayfan inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 369

41. Çorum dan kimler var. Aşıların internet özgürlüğünü ortadan kaldırmak için araç olarak kullanıldığı noktadayız. . Merhaba web siten valla çok iyi, face de paylaştım , ziya – 39

42. Bu konu : ” Aşıların internet özgürlüğünü ortadan kaldırmak için araç olarak kullanıldığı noktadayız. ” çok güzel. Selam web siten inanılmaz güzel, tebrikler , memo – 172

43. Van merkezden ben memo. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 26-07-2021 07:42:22

44. Muğla merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 26-07-2021 13:21:34

45. Gürbüz Reply

Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 30-07-2021 22:31:57

46. Bu konu : ” Aşıların internet özgürlüğünü ortadan kaldırmak için araç olarak kullanıldığı noktadayız. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanki dikkatimi çekti, sağolun , ali – 284

47. Edirne dan kimler var. Aşıların internet özgürlüğünü ortadan kaldırmak için araç olarak kullanıldığı noktadayız. . Selamlar web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , gaye – 125

48. Bu konu : ” Aşıların internet özgürlüğünü ortadan kaldırmak için araç olarak kullanıldığı noktadayız. ” çok güzel. Merhaba herkese siten cidden çok güzel, saolun , Hasan – 437

49. Bu konu : ” Aşıların internet özgürlüğünü ortadan kaldırmak için araç olarak kullanıldığı noktadayız. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , hatice – 359

50. Mardin merkezden ben gaye. Slm siteniz valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 16-08-2021 19:21:06

51. Bolu dan kimler var. Aşıların internet özgürlüğünü ortadan kaldırmak için araç olarak kullanıldığı noktadayız. . Slm sayfan inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 335

52. Denizli dan kimler var. Aşıların internet özgürlüğünü ortadan kaldırmak için araç olarak kullanıldığı noktadayız. . Selamlar siten cidden çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 287

53. Aksaray merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web sitesi inanki mükemmel, saolun 31-08-2021 19:09:54

54. Bu konu : ” Aşıların internet özgürlüğünü ortadan kaldırmak için araç olarak kullanıldığı noktadayız. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , Emine – 76

55. Bu konu : ” Aşıların internet özgürlüğünü ortadan kaldırmak için araç olarak kullanıldığı noktadayız. ” çok güzel. Selam herkese sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun , Gürbüz – 73

56. Kocaeli merkezden ben ali. Merhaba web siten yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 08-09-2021 11:09:25

57. Şırnak merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 26-09-2021 14:28:08

Write A Comment