Bence burası, diğer yerlerin kasıtlı olarak görmezden geldiği bazı haberleri bulmak için çok güzel bir yer. ve tüm bu covid olayında kesinlikle bir yer var. ve şahsen aşı olmayacağım.

Söylendiği gibi … aşılarla ilgili mesajlara verilen yanıtlar, bazı insanların kötü tepki vermesinden dolayı mutlu olmaya başlıyorlar .. bazı insanlar ölüyor.

bu bir komplo olabilir mi? Evet. Nüfusun azalması bok olabilir mi? olabilir? ama bunun için mutlu olmak … sadece tuhaf. ve kesinlikle bu kişilerin ruh sağlığına bir pencere.

Bir adım geri atmayı düşünün ve hangi tarafta olursanız olun … davranışınız sağlıksız ise. yapma. kendi iyiliğin için.

Author

8 Comments

1. Zonguldak merkezden ben ali. Mrb paylaşımın valla çok hoşuma gitti, sağolun 21-04-2021 07:13:52

2. Balıkesir merkezden ben emin. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım 21-04-2021 07:16:49

3. Mersin dan kimler var. aşıların zarar vermesini istemek sağlıksızdır … . selamun aleyküm siten gerçekten güzel, twitter da paylaştım , – 314

4. Bu konu : ” aşıların zarar vermesini istemek sağlıksızdır … ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız valla çok iyi, facebookta paylaştım , memo – 496

5. Bu konu : ” aşıların zarar vermesini istemek sağlıksızdır … ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz cidden mükemmel, twitter da paylaştım , gaye – 285

6. Batman merkezden ben ziya. Slm sayfan vallaha billaha güzel, şukuladım 27-04-2021 02:47:11

7. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link