Bence burası, diğer yerlerin kasıtlı olarak görmezden geldiği bazı haberleri bulmak için çok güzel bir yer. ve tüm bu covid olayında kesinlikle bir yer var. ve şahsen aşı olmayacağım.

Söylendiği gibi … aşılarla ilgili mesajlara verilen yanıtlar, bazı insanların kötü tepki vermesinden dolayı mutlu olmaya başlıyorlar .. bazı insanlar ölüyor.

bu bir komplo olabilir mi? Evet. Nüfusun azalması bok olabilir mi? olabilir? ama bunun için mutlu olmak … sadece tuhaf. ve kesinlikle bu kişilerin ruh sağlığına bir pencere.

Bir adım geri atmayı düşünün ve hangi tarafta olursanız olun … davranışınız sağlıksız ise. yapma. kendi iyiliğin için.

Author

37 Comments

1. Zonguldak merkezden ben ali. Mrb paylaşımın valla çok hoşuma gitti, sağolun 21-04-2021 07:13:52

2. Balıkesir merkezden ben emin. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım 21-04-2021 07:16:49

3. Mersin dan kimler var. aşıların zarar vermesini istemek sağlıksızdır … . selamun aleyküm siten gerçekten güzel, twitter da paylaştım , – 314

4. Bu konu : ” aşıların zarar vermesini istemek sağlıksızdır … ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız valla çok iyi, facebookta paylaştım , memo – 496

5. Selam herkese bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, sağolun

6. Bu konu : ” aşıların zarar vermesini istemek sağlıksızdır … ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz cidden mükemmel, twitter da paylaştım , gaye – 285

7. Batman merkezden ben ziya. Slm sayfan vallaha billaha güzel, şukuladım 27-04-2021 02:47:11

8. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

9. Bu konu : ” aşıların zarar vermesini istemek sağlıksızdır … ” çok güzel. selamun aleyküm web siten yeminle dikkat çekici, tebrikler , ali – 424

10. Çankırı merkezden ben doruk. Selamlar web siten valla iyi, teşekkürler 06-05-2021 22:17:26

11. Kars dan kimler var. aşıların zarar vermesini istemek sağlıksızdır … . Slm web sitesi harbiden iyi, twitter da paylaştım , Emine – 245

12. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi güzel, şukuladım

13. Bursa dan kimler var. aşıların zarar vermesini istemek sağlıksızdır … . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , memo – 48

14. Bu konu : ” aşıların zarar vermesini istemek sağlıksızdır … ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 312

15. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle güzel, teraziye tıkladım

16. İzmir merkezden ben emin. Selam herkese paylaşım harbiden çok güzel, twitter da paylaştım 21-05-2021 18:17:00

17. Selam paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

18. Malatya merkezden ben doruk. Merhabalar web siten ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 31-05-2021 13:37:46

19. Ordu dan kimler var. aşıların zarar vermesini istemek sağlıksızdır … . merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , mehmet – 381

20. Muğla dan kimler var. aşıların zarar vermesini istemek sağlıksızdır … . selam arkadaşlar sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 56

21. Kayseri dan kimler var. aşıların zarar vermesini istemek sağlıksızdır … . Merhaba web siten inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , Hasan – 450

22. Bu konu : ” aşıların zarar vermesini istemek sağlıksızdır … ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ahmet – 221

23. Trabzon dan kimler var. aşıların zarar vermesini istemek sağlıksızdır … . Selam herkese paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , – 64

24. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” aşıların zarar vermesini istemek sağlıksızdır … ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , elif yılmaz – 15

25. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler

26. Bu konu : ” aşıların zarar vermesini istemek sağlıksızdır … ” çok güzel. Merhabalar web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 60

27. Kars merkezden ben Hasan. Merhaba web sitesi inanki iyi, tebrikler 29-06-2021 04:47:22

28. selam arkadaşlar web siten valla hayran edici, sağolun

29. Gürbüz Reply

Bu konu : ” aşıların zarar vermesini istemek sağlıksızdır … ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 242

30. Kahramanmaraş dan kimler var. aşıların zarar vermesini istemek sağlıksızdır … . merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , hatice – 478

31. Bu konu : ” aşıların zarar vermesini istemek sağlıksızdır … ” çok güzel. Selam paylaşımın ciddiyim iyi, saolun , hatice – 364

32. Karaman dan kimler var. aşıların zarar vermesini istemek sağlıksızdır … . Selam paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , emin – 382

33. Bingöl merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımın cidden çok güzel, tebrikler 21-07-2021 21:46:22

34. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” aşıların zarar vermesini istemek sağlıksızdır … ” çok güzel. Slm web siten cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 423

35. Zonguldak dan kimler var. aşıların zarar vermesini istemek sağlıksızdır … . Selam herkese paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 7

36. Bu konu : ” aşıların zarar vermesini istemek sağlıksızdır … ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 188

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link