Aşılarla ilgili mantıksal sorun

Başkalarını aşı yaptırmamaya çağıran çok sayıda gönderi gördüm. İnsanların düşüp düştüklerini veya sonuç olarak bir çeşit hastalık kaptıklarını belirtiyorlar. Ancak bu, herhangi bir nedenle bir grup insanı öldürmek için büyük bir plansa, faillerin sonucu beğeneceğini sanmıyorum. Öncelikle, geriye kalan tek kişi uyumsuz ve kendi kendine yeterli olduklarını kanıtlamış olacak, dünyanın üst düzey yöneticilerine hakim olmasının pek de çekici bulmayacağı iki şey. İkincisi, eğer kalan tek şey bu uyumsuz, kendi kendine yeten insanlarsa, imparatorluğunuzu ayakta tutmak için hem makinelerinizi çalıştıracak hem de mallarınızı kim satın alacak? Dürüst olursam, bir sekreter gibi görünmüyor.

Gönderen … theglenlivet12
[comments]

This Post Has 32 Comments

1. doruk

Amasya merkezden ben doruk. Merhaba web siteniz yeminle güzel, şukuladım 03-02-2021 15:59:29

2. Hasan

Edirne dan kimler var. Aşılarla ilgili mantıksal sorun . Mrb siten süper ötesi iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 397

3. Hasan

Bu konu : ” Aşılarla ilgili mantıksal sorun ” çok güzel. Selam paylaşım valla iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 113

4. ziya

Merhaba siten valla mükemmel, linkedinde paylaştım

5. ahmet

Diyarbakır dan kimler var. Aşılarla ilgili mantıksal sorun . selamun aleyküm paylaşımın valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 100

6. mehmet

Bu konu : ” Aşılarla ilgili mantıksal sorun ” çok güzel. Merhaba paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , mehmet – 159

7. Aylin

Giresun merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, saolun 03-02-2021 19:48:34

8. gaye

Slm sayfanız cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım

9. memo

Merhaba paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

10. Emine

Karabük dan kimler var. Aşılarla ilgili mantıksal sorun . Selam paylaşım inanılmaz güzel, saolun , Emine – 456

11. doruk

Mardin dan kimler var. Aşılarla ilgili mantıksal sorun . Selamlar sayfa vallaha iyi, teraziye tıkladım , doruk – 439

12. ahmet

Nevşehir merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler 03-02-2021 20:06:29

13. ziya

Bu konu : ” Aşılarla ilgili mantıksal sorun ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanki güzel, tebrikler , ziya – 369

14. mehmet

Kocaeli dan kimler var. Aşılarla ilgili mantıksal sorun . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler , mehmet – 267

15. ali

Antalya dan kimler var. Aşılarla ilgili mantıksal sorun . selamun aleyküm siteniz inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , ali – 480

16. Hasan

Yalova merkezden ben Hasan. Merhabalar siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler 03-02-2021 22:04:05

17. banu

Ağrı dan kimler var. Aşılarla ilgili mantıksal sorun . Slm paylaşımınız ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , banu – 364

18. ali

Ardahan merkezden ben ali. selamun aleyküm siten inanki çok hoşuma gitti, saolun 04-02-2021 05:25:11

19. memo

Kırıkkale dan kimler var. Aşılarla ilgili mantıksal sorun . Selam paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , memo – 395

20. Aylin

Selam herkese web siteniz vallaha mükemmel, twitter da paylaştım

21. mehmet

Selam herkese sayfa cidden dikkat çekici, teşekkürler

22. gaye

Ankara dan kimler var. Aşılarla ilgili mantıksal sorun . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , gaye – 234

23. ali

Bu konu : ” Aşılarla ilgili mantıksal sorun ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız yeminle çok güzel, şukuladım , ali – 226

24. mehmet

Giresun merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfan inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler 28-02-2021 08:31:29

25. banu

Konya merkezden ben banu. Selam bu web sitesi cidden çok güzel, şukuladım 01-03-2021 21:48:12

26. Hasan

merhaba arkadaşlar siteniz inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım

27. mehmet

Selamlar sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun

28. banu

Mrb paylaşımınız valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

29. elif yılmaz

Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Selam web sitesi cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler 29-03-2021 15:48:16

30. banu

Burdur dan kimler var. Aşılarla ilgili mantıksal sorun . Merhabalar web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , banu – 366

31. memo

Bu konu : ” Aşılarla ilgili mantıksal sorun ” çok güzel. Selam herkese web siten inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 499

32. ziya

Slm siten ciddiyim çok güzel, saolun

Bir cevap yazın