3 gün önce bazı arkadaşlar benimle takıldı kamp yapmaya gittik. 1 arkadaşım aşı oldu, ben aşı olmadım. bugün gerçekten kötü hissediyorum, hasta değilim ama bir şeylerin doğru olmadığını hissediyorum.

Ya aşıya aşılanmamış insanları hasta hissettirmek ve aşı yaptırmaları için korkutmak için aşıya bir şey eklerlerse? Aşılanan insanları kirletecek ve aşılanmamış insanlara yayılacak bir tür nano parçacık gibi.

Onlarla sadece 1 gün ve gece geçirdim ve yaklaşık bir hafta öncesine kadar kimseyle temasa geçmedim. onları evlerinden aldım ve onları kamp yerine götürdüm ve sonra eve geri döndüm.

…Russianwinter1398 tarafından gönderildi
[comments]

34 Comments

1. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfanız cidden çok güzel, saolun

2. Bu konu : ” Aşılılardan Bulaşma? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki dikkatimi çekti, sağolun , ali – 117

3. Karabük merkezden ben doruk. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun 31-05-2021 22:57:23

4. Zonguldak dan kimler var. Aşılılardan Bulaşma? . Merhabalar siteniz cidden güzel, facebookta paylaştım , memo – 106

5. Gürbüz Reply

Kayseri merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok güzel, face de paylaştım 01-06-2021 03:04:13

6. Sakarya dan kimler var. Aşılılardan Bulaşma? . Selam herkese paylaşımın inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 168

7. Merhabalar web siten inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

8. Kütahya merkezden ben emin. Selamlar sayfan inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım 07-06-2021 02:15:27

9. Selamlar bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, tebrikler

10. Bu konu : ” Aşılılardan Bulaşma? ” çok güzel. Slm paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 14

11. Kocaeli dan kimler var. Aşılılardan Bulaşma? . Selamlar sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 56

12. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım

13. Selamlar web siten gerçekten dikkat çekici, sağolun

14. Bu konu : ” Aşılılardan Bulaşma? ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha billaha çok güzel, teşekkürler , – 198

15. Bu konu : ” Aşılılardan Bulaşma? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha hayran edici, şukuladım , memo – 409

16. Hatay dan kimler var. Aşılılardan Bulaşma? . selamun aleyküm sayfan inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 477

17. selamun aleyküm siteniz inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

18. Denizli dan kimler var. Aşılılardan Bulaşma? . Merhaba herkese paylaşımın harbiden dikkat çekici, tebrikler , ali – 363

19. Niğde merkezden ben emin. Mrb siteniz inanılmaz çok güzel, tebrikler 25-06-2021 04:37:07

20. selam arkadaşlar sayfan inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

21. İzmir dan kimler var. Aşılılardan Bulaşma? . merhaba arkadaşlar web siten valla çok güzel, facebookta paylaştım , doruk – 98

22. Kayseri merkezden ben ali. Selam web siten harbiden iyi, saolun 15-07-2021 09:23:53

23. Karabük merkezden ben banu. Slm sayfan valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 23-07-2021 00:55:28

24. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi iyi, saolun

25. Bu konu : ” Aşılılardan Bulaşma? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 242

26. Bu konu : ” Aşılılardan Bulaşma? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , ziya – 241

27. Düzce dan kimler var. Aşılılardan Bulaşma? . Selamın aleyküm paylaşımın cidden iyi, sağolun , banu – 399

28. Bu konu : ” Aşılılardan Bulaşma? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , – 93

29. Kayseri dan kimler var. Aşılılardan Bulaşma? . Merhaba sayfa inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 164

30. selamun aleyküm sayfa yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

31. Antalya dan kimler var. Aşılılardan Bulaşma? . Merhaba bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 64

32. Bu konu : ” Aşılılardan Bulaşma? ” çok güzel. Slm web sitesi inanılmaz mükemmel, sağolun , mehmet – 322

33. Çankırı merkezden ben ali. Merhaba siteniz vallaha hayran edici, teşekkürler 02-09-2021 01:31:48

Write A Comment