Orduya Kritik Irk Teorisi aşılamak yeterince kötü değilse, Biden Yönetimi’nin ABD Ordusu için Nihai Çözümü artık tamamen çalışır durumda. Pentagon’a göre, tüm ABD askeri üyeleri 15 Eylül’e kadar PSYOP-19 “Vax”ı almalıdır. Evet, VAERS’a göre %1’in altında rapor veren aynı “Vax”, tüm aşı ölümlerinden ve yaralanmalarından daha fazla test deneğini öldürdü ve sakatladı. kombine son 30 yılda. Sitotoksik olan endojen spike protein üretimini indükleyerek tüm deneklerin %100’üne zarar veren aynı “Vax”. Evet, deneklerin %100’ünde değişen derecelerde mikro-pıhtılaşmaya neden olan aynı “Vax”. Ve 48 haftadan 5 yıla kadar herhangi bir yerde kanser, prion üretimi, erken bunama ve bir dizi şüpheli ve tamamen bilinmeyen yan etki potansiyelini araştırmayalım. Tam olarak ortalama bir askerin etrafında bir askeri olan bir ordu. %99.9 “KOVİD” hayatta kalma oranı ASAP gerektirir. Bugüne kadar gerçek “COVID” ölümlerinin yuvarlama hatasından daha azına sahip bir ordu.

Dün, seninki gerçekten bir Özel Kuvvetler askeriyle çok rahatsız edici bir sohbet yaptı. Konuşmanın özü, “bütün iyilerin” 15 Eylül’den önce ABD Ordusu’ndan ayrılacağı ve yalnızca bu deneysel gen tedavisini reddeden herhangi bir vatandaşı toplamaya başlamak için hiçbir sorunu olmayanların “Vaxxed” olmalarını bıraktığıydı. Vatanseverleri Silahlı Kuvvetler’den atmanın sadece parlak bir yolu değil, aynı zamanda kalan homurdanmaları ve uzlaşılmış ve telkin edilmiş pirinçleri zamanla sakatlamak ve öldürmek.

CIA, Kültür Devrimi, bize Bolşevik Devrimi’ni ve Nazi Partisi’ni getiren aynı alçak güçler tarafından düzenlendiğinden beri Çin’i yönetiyor. Tarihsel açıdan bilgili okuyucuların bileceği gibi, CIA, OSS (Stratejik Hizmetler Ofisi, 2. Son kurşunlar ateşlenmeden çok önce Amerika’ya ithal edilen suçlular ve yakılan kalıntılar hala için için yanıyor. OSS’ye, CIA’e dahil ettiğimiz SS Nazilerinden beri, Amerika’da bu ulusu yöneten bir Faşist casus çetesi var.

Peki CIA’in tüm bunlarla ne ilgisi var ve ÇKP’nin ABD’yi içeriden yok etme planlarıyla nasıl bir ilgisi var? Halkın beynini tam olarak kim yıkıyor? Önemsiz bilime dayanan kitlesel hipokondri histerisi psikopu? Bülbülü Operasyonu’na bakın. Şiddetli demansı olan bir “Başkan”ı kim yönetiyor? Kelimenin tam anlamıyla yoktan var olan ve yalnızca POTUS olarak yerleştirilmek üzere nihai Mançurya Adayı “Başkan”ı kim yönetti? CIA’i gerçekten yöneten eski POTUS’a ne dersiniz? Ve neden bu konuda ekstra bir Anayasa ajansı olan Spy Agency prömiyeri olsun ki. Orduyu ve korumakla görevlendirildiği iddia edilen milleti yok etmek mi istiyorsunuz?

Ölmek üzere olan ama yine de uyanan ABD Ordusu, “Vaxxers” karşıtı, vatanseverler ve Devletin diğer tüm “düşmanları”nın peşine düşmeye hazırlanıyor. Gulaglar ülke çapında hazırlanıyor. Ve zamanlama dahice, çünkü “Vax” Antikora Bağımlı Geliştirmenin (ADE) doğrudan bir işlevi olarak gerçek Pandemiden kelimenin tam anlamıyla haftalarca uzaktayız. Lockdown 2.0’ın eski haline getirilmesini haklı çıkaracak ve “Büyük Sıfırlama”yı hızlandıracak planlanmış olayların mükemmel bir birleşimi.

Sp, askerler için hiçbir risk yokken neden bu “Vax” ile ABD Ordusunun peşine düşsün?

Bir Faşist Casus Teşkilatını bir Komünist Süper Güçle geçtiğinizde ne elde edersiniz?

Sağlıklı olduğu kanıtlanana kadar hasta. Enjekte edilene kadar hasta.

Tek bir kurşunun bile ateşlenmesi gerekmiyordu…

https://2ndsmartestguyintheworld.substack.com/

Author

43 Comments

1. Slm paylaşımınız inanki hoşuma gitti, şukuladım

2. Bu konu : ” Asimetrik Savaşın En İyi Hali: Enjekte Edilen, Ateş Edilmeyen Atışlar ” çok güzel. Mrb paylaşım cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 485

3. Elazığ dan kimler var. Asimetrik Savaşın En İyi Hali: Enjekte Edilen, Ateş Edilmeyen Atışlar . merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok iyi, saolun , hatice – 494

4. Samsun dan kimler var. Asimetrik Savaşın En İyi Hali: Enjekte Edilen, Ateş Edilmeyen Atışlar . selam arkadaşlar sayfan vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , – 479

5. Bu konu : ” Asimetrik Savaşın En İyi Hali: Enjekte Edilen, Ateş Edilmeyen Atışlar ” çok güzel. Slm sayfan cidden ilgi uyandırıcı, saolun , doruk – 211

6. Bilecik dan kimler var. Asimetrik Savaşın En İyi Hali: Enjekte Edilen, Ateş Edilmeyen Atışlar . selamun aleyküm paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 147

7. Adana dan kimler var. Asimetrik Savaşın En İyi Hali: Enjekte Edilen, Ateş Edilmeyen Atışlar . Mrb paylaşımınız inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 227

8. Siirt merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 10-08-2021 10:06:39

9. elif yılmaz Reply

Erzurum dan kimler var. Asimetrik Savaşın En İyi Hali: Enjekte Edilen, Ateş Edilmeyen Atışlar . Mrb sayfa inan ki dikkat çekici, şukuladım , elif yılmaz – 259

10. Afyon merkezden ben Aylin. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten çok iyi, face de paylaştım 10-08-2021 10:16:05

11. Bu konu : ” Asimetrik Savaşın En İyi Hali: Enjekte Edilen, Ateş Edilmeyen Atışlar ” çok güzel. Selam sayfa inan ki mükemmel, saolun , banu – 475

12. Kilis merkezden ben doruk. Mrb sayfan ciddiyim hayran bıraktı, saolun 10-08-2021 10:19:17

13. Antalya dan kimler var. Asimetrik Savaşın En İyi Hali: Enjekte Edilen, Ateş Edilmeyen Atışlar . Selamlar siteniz inanki iyi, face de paylaştım , ali – 227

14. Bu konu : ” Asimetrik Savaşın En İyi Hali: Enjekte Edilen, Ateş Edilmeyen Atışlar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , – 78

15. Amasya merkezden ben doruk. Slm web siteniz gerçekten çok güzel, sağolun 10-08-2021 10:25:03

16. Bu konu : ” Asimetrik Savaşın En İyi Hali: Enjekte Edilen, Ateş Edilmeyen Atışlar ” çok güzel. Mrb sayfa harbiden iyi, sağolun , Aylin – 82

17. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Bingöl dan kimler var. Asimetrik Savaşın En İyi Hali: Enjekte Edilen, Ateş Edilmeyen Atışlar . Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok iyi, teşekkürler , ahmet – 385

19. Bu konu : ” Asimetrik Savaşın En İyi Hali: Enjekte Edilen, Ateş Edilmeyen Atışlar ” çok güzel. Slm sayfa yeminle iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 331

20. Karabük dan kimler var. Asimetrik Savaşın En İyi Hali: Enjekte Edilen, Ateş Edilmeyen Atışlar . Selamlar web sitesi yeminle mükemmel, şukuladım , Emine – 463

21. Bu konu : ” Asimetrik Savaşın En İyi Hali: Enjekte Edilen, Ateş Edilmeyen Atışlar ” çok güzel. Selamlar siteniz valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , Aylin – 466

22. Adana dan kimler var. Asimetrik Savaşın En İyi Hali: Enjekte Edilen, Ateş Edilmeyen Atışlar . Merhaba web siteniz valla çok iyi, face de paylaştım , ziya – 267

23. Selam paylaşımın inan ki çok güzel, teraziye tıkladım

24. Bursa dan kimler var. Asimetrik Savaşın En İyi Hali: Enjekte Edilen, Ateş Edilmeyen Atışlar . selam arkadaşlar sayfa ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 79

25. Muğla merkezden ben gaye. Mrb sayfa inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım 10-08-2021 11:31:35

26. Karaman dan kimler var. Asimetrik Savaşın En İyi Hali: Enjekte Edilen, Ateş Edilmeyen Atışlar . selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, teşekkürler , Hasan – 293

27. Ardahan merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm sayfan valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 12-08-2021 15:54:56

28. Merhabalar paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun

29. Bu konu : ” Asimetrik Savaşın En İyi Hali: Enjekte Edilen, Ateş Edilmeyen Atışlar ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , Emine – 353

30. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Asimetrik Savaşın En İyi Hali: Enjekte Edilen, Ateş Edilmeyen Atışlar ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 328

31. Elazığ merkezden ben Aylin. Selamlar web sitesi ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım 22-08-2021 21:00:24

32. Amasya dan kimler var. Asimetrik Savaşın En İyi Hali: Enjekte Edilen, Ateş Edilmeyen Atışlar . merhaba arkadaşlar siten vallaha mükemmel, tebrikler , ali – 73

33. Bayburt dan kimler var. Asimetrik Savaşın En İyi Hali: Enjekte Edilen, Ateş Edilmeyen Atışlar . selamun aleyküm web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 116

34. Giresun dan kimler var. Asimetrik Savaşın En İyi Hali: Enjekte Edilen, Ateş Edilmeyen Atışlar . selam arkadaşlar siten yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 378

35. Iğdır dan kimler var. Asimetrik Savaşın En İyi Hali: Enjekte Edilen, Ateş Edilmeyen Atışlar . selam arkadaşlar web siten ciddiyim iyi, saolun , Emine – 112

36. Bu konu : ” Asimetrik Savaşın En İyi Hali: Enjekte Edilen, Ateş Edilmeyen Atışlar ” çok güzel. Merhaba sayfan valla çok iyi, teşekkürler , emin – 76

37. Kastamonu dan kimler var. Asimetrik Savaşın En İyi Hali: Enjekte Edilen, Ateş Edilmeyen Atışlar . merhaba arkadaşlar web siteniz cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 89

38. Batman merkezden ben ziya. Slm web sitesi süper ötesi iyi, teşekkürler 03-09-2021 18:40:22

39. Karabük merkezden ben hatice. Slm web siten ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım 06-09-2021 00:58:31

40. Bu konu : ” Asimetrik Savaşın En İyi Hali: Enjekte Edilen, Ateş Edilmeyen Atışlar ” çok güzel. Mrb sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım , Emine – 153

41. Tunceli merkezden ben mehmet. Slm sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun 15-09-2021 11:30:35

Write A Comment