Bu inekleri enjekte etmeye başladık, şubat diyelim. İkinci jab için + 1 ay. Yani Mart 2021’e kadar tamamen vaxxed diyelim.

İnsanlar Mart’ta sevişiyor, Nisan’da hamile kalalım.

Nisan + 10 ay (gerçekten 9 ama 10 yapalım).

Nisan 2021 + 10 ay = Şubat 2022

Küçük piçlerin yürüyüp sıçabilmelerini sağlamak için 3 ay ekleyin.

Mayıs 2022 İnsanların doğum yapıp yapmadığını, doğum yapıp yapmadığını, çocukların nispeten sağlıklı olup olmadığını oldukça net bir şekilde bilmeliyiz???

19 Comments

1. Aydın dan kimler var. Aşının doğurganlığı yakında etkileyip etkilemediğini bilmeliyiz… değil mi? . Selamın aleyküm sayfa ciddiyim hayran edici, face de paylaştım , ali – 269

2. Bu konu : ” Aşının doğurganlığı yakında etkileyip etkilemediğini bilmeliyiz… değil mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , memo – 106

3. Kastamonu dan kimler var. Aşının doğurganlığı yakında etkileyip etkilemediğini bilmeliyiz… değil mi? . merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , emin – 32

4. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

5. Mrb siten vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Aşının doğurganlığı yakında etkileyip etkilemediğini bilmeliyiz… değil mi? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 109

7. Bu konu : ” Aşının doğurganlığı yakında etkileyip etkilemediğini bilmeliyiz… değil mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 213

8. Tokat merkezden ben memo. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım 07-08-2021 06:33:53

9. Gürbüz Reply

Burdur dan kimler var. Aşının doğurganlığı yakında etkileyip etkilemediğini bilmeliyiz… değil mi? . selam arkadaşlar sayfanız inan ki iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 319

10. Bingöl dan kimler var. Aşının doğurganlığı yakında etkileyip etkilemediğini bilmeliyiz… değil mi? . Selamlar sayfa gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , – 50

11. Bayburt dan kimler var. Aşının doğurganlığı yakında etkileyip etkilemediğini bilmeliyiz… değil mi? . Merhaba siteniz süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , gaye – 109

12. Bu konu : ” Aşının doğurganlığı yakında etkileyip etkilemediğini bilmeliyiz… değil mi? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha iyi, sağolun , memo – 102

13. Bu konu : ” Aşının doğurganlığı yakında etkileyip etkilemediğini bilmeliyiz… değil mi? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , ziya – 176

14. Siirt dan kimler var. Aşının doğurganlığı yakında etkileyip etkilemediğini bilmeliyiz… değil mi? . Selam web sitesi yeminle hayran edici, şukuladım , banu – 230

15. Samsun dan kimler var. Aşının doğurganlığı yakında etkileyip etkilemediğini bilmeliyiz… değil mi? . selamun aleyküm sayfanız yeminle çok iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 24

16. Van dan kimler var. Aşının doğurganlığı yakında etkileyip etkilemediğini bilmeliyiz… değil mi? . Merhabalar bu web sitesi inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 222

17. Erzincan dan kimler var. Aşının doğurganlığı yakında etkileyip etkilemediğini bilmeliyiz… değil mi? . Selam herkese web siten inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 108

Write A Comment