Aşının sisteminizde işe yaraması ne kadar sürer? İşlem sırasında hiç bulaşıcı mısınız? Aşılanmış birinin tekrar güvenli olması ne kadar sürer?

Aşının süresi enfeksiyonla aynı mı? Aşıyla anladığım kadarıyla, mRNA vücudumuzun (sentetik / GDO) başak proteinleri oluşturmasına neden oluyor. Öyleyse, bu mRNA’nın HİÇBİRİNİN vücut tarafından dökülmediğini varsayıyorum. MRNA daha sonra hücrelerimizi GDO Spike Proteinleri üretecek şekilde programlar. Aşının viral yükü içermediğinden size COVID vermeyecek şekilde tasarlandığını biliyorum (bu doğru mu?). Ancak vücuttan bağışıklık tepkisini tetikler. Vücudumuz daha sonra bu GDO Spike protein enfeksiyonuyla savaşır ve sonra vücudumuz bu proteinleri dışarı atar (atar). Peki tüm bu süreç, tipik bir Covid enfeksiyonuna benzer bir zaman dilimi mi alıyor? Öyleyse, bir kişinin herhangi bir Değiştirilmiş Genetik malzemeye maruz kalmamayı seçtiğini varsayalım; Aşı yaptıran birini ne kadar süreyle maskelemeleri ve sosyal olarak uzaklaşmaları (ve bulaşıcı muamelesi yapmaları).

Açıklığa kavuşturmak için düzenleme: Aşılarına veya ürettikleri GDO başak proteinlerine maruz kalmadan etrafta güvenli olmayı kastediyorum.

This Post Has 5 Comments

1. ali

Slm paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

2. Emine

Selamlar bu web sitesi ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım

3. ali

Bilecik merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım 04-04-2021 23:26:52

4. ziya

Bu konu : ” Aşının sisteminizde işe yaraması ne kadar sürer? İşlem sırasında hiç bulaşıcı mısınız? Aşılanmış birinin tekrar güvenli olması ne kadar sürer? ” çok güzel. Mrb sayfa harbiden mükemmel, face de paylaştım , ziya – 109

5. Hasan

Bu konu : ” Aşının sisteminizde işe yaraması ne kadar sürer? İşlem sırasında hiç bulaşıcı mısınız? Aşılanmış birinin tekrar güvenli olması ne kadar sürer? ” çok güzel. Selam herkese siteniz cidden dikkat çekici, saolun , Hasan – 172

Bir cevap yazın