Bu, bir süredir düşündüğüm bir şey. Komplo teorilerinin çoğu, fikrin beyaz insanlardan kurtulmak ve onları üçüncü dünya nüfusu ile değiştirmek olduğunda ısrar ediyor, ama ya bu aslında gerçekte ne olduğuna dair büyük bir yanlış yorum ise? Ya seçkinler aslında tüm bu aşırı sol saçmalık / beyaz karşıtı nefreti kasıtlı olarak yaratıyorlarsa, çünkü insanları daha sonraki bir zamanda faşizmi kabul etmeleri için korkutmak istiyorlarsa:

1. Batı’dan nefret eden aşırı sol bir sjw kültürü yaratın.

2. Güçlerinin arttığından ve kaosa neden olduklarından emin olun.

3. Beyazlar da dahil olmak üzere birinci dünya nüfusu onlardan nefret ediyor / kızıyor.

4. İşler gerçekten kötü görünmeye başladığında, aniden “şeytani aşırı sağın” tarafına geçin ve faşist bir rejim kurun, bu rejim artık tüm aşırı sol / sjw / marxist vb çöpler nedeniyle gerçek ana akım desteğine sahip olacak.

Bunun bana mantıklı gelmesinin nedeni, yönetici sınıfların aşırı solun gerçekten ele geçirmesinden nasıl fayda sağlayacağını anlamıyorum. Egemen sınıfların ezici bir çoğunluğu ya beyaz ya da Yahudidir ve bu grupların her ikisinden de aşırı sol tarafından tümüyle nefret edilmektedir. Elitlerin gerçekte aşırı solun devralmasını istemelerinin tam anlamıyla sıfır nedeni var, bu da onların muhtemelen sonunda atılacak yararlı aptallar olduklarını gösteriyor. Seçkinler şu anda yalnızca aşırı sağdan nefret ediyorlar, çünkü sorunun “çok hızlı” çözülmesini istemiyorlar ve aynı zamanda ONLAR, sorunu dışarıdan gelen popülistler yerine nihayetinde “çözecekler” olmak istiyorlar. üzerinde doğrudan kontrole sahip değiller.

Author

26 Comments

1. elif yılmaz Reply

Manisa dan kimler var. Aşırı solun yükselişi, elitlerin faşizmi geri getirme planı olabilir mi? . Mrb web siten inanki iyi, şukuladım , elif yılmaz – 174

2. Bu konu : ” Aşırı solun yükselişi, elitlerin faşizmi geri getirme planı olabilir mi? ” çok güzel. Selamlar siten inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Hasan – 173

3. Bu konu : ” Aşırı solun yükselişi, elitlerin faşizmi geri getirme planı olabilir mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 65

4. Gürbüz Reply

Selam sayfanız inanki iyi, facebookta paylaştım

5. Burdur merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siten harbiden hayran edici, tebrikler 19-04-2021 09:57:01

6. Gürbüz Reply

Selam herkese web sitesi cidden mükemmel, tebrikler

7. Merhaba web siteniz harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım

8. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Aşırı solun yükselişi, elitlerin faşizmi geri getirme planı olabilir mi? ” çok güzel. Selamlar siten yeminle dikkatimi çekti, tebrikler , Gürbüz – 112

9. Kocaeli merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 03-05-2021 03:18:18

10. Bu konu : ” Aşırı solun yükselişi, elitlerin faşizmi geri getirme planı olabilir mi? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz yeminle iyi, twitter da paylaştım , – 351

11. Erzincan dan kimler var. Aşırı solun yükselişi, elitlerin faşizmi geri getirme planı olabilir mi? . Selam sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 72

12. selam arkadaşlar sayfa valla ilgi uyandırıcı, tebrikler

13. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, sağolun

14. Bu konu : ” Aşırı solun yükselişi, elitlerin faşizmi geri getirme planı olabilir mi? ” çok güzel. Selam paylaşım valla çok güzel, saolun , doruk – 480

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aşırı solun yükselişi, elitlerin faşizmi geri getirme planı olabilir mi? ” çok güzel. Selam web siteniz inanki mükemmel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 329

16. Ordu dan kimler var. Aşırı solun yükselişi, elitlerin faşizmi geri getirme planı olabilir mi? . Selamın aleyküm sayfa gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 26

17. Gürbüz Reply

Ordu dan kimler var. Aşırı solun yükselişi, elitlerin faşizmi geri getirme planı olabilir mi? . selamun aleyküm web siten gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 324

18. Burdur dan kimler var. Aşırı solun yükselişi, elitlerin faşizmi geri getirme planı olabilir mi? . Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten çok iyi, tebrikler , Emine – 339

19. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha dikkat çekici, sağolun

20. Ankara dan kimler var. Aşırı solun yükselişi, elitlerin faşizmi geri getirme planı olabilir mi? . Selamlar paylaşımınız vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , Emine – 145

21. Merhabalar paylaşım yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Kırşehir dan kimler var. Aşırı solun yükselişi, elitlerin faşizmi geri getirme planı olabilir mi? . Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 77

23. Şanlıurfa merkezden ben banu. Merhaba web siteniz valla çok iyi, twitter da paylaştım 20-07-2021 19:44:56

24. İstanbul merkezden ben ali. Selamlar bu web sitesi inan ki dikkat çekici, şukuladım 24-07-2021 03:26:13

25. Bu konu : ” Aşırı solun yükselişi, elitlerin faşizmi geri getirme planı olabilir mi? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , – 45

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link