Aşıya değermiş gibi davranan insanlar yan etkilerle

Profesyonel topluluğumda aşıya kötü tepki verdiklerini söyleyen pek çok insan görüyorum ama TAMAMEN DEĞER!

Kendi kendime, buna değdiğinin ne anlama geldiğini düşünüyordum. Bu insanlar maske takmıyorlar mı yoksa aşının dünyayı normale döndüreceğini mi düşünüyorlar? Bunu yılda iki kez zorlayacaklar.

Yılda iki kez, insanların aşı yaptırmanızı ve kötü reaksiyonun buna değer olduğunu söyleyen insanlar göreceksiniz. Bu grip aşısı x10 gibi. Gittiğiniz her yerde grip aşısı isteyip istemediğinizi sormalarının hep tuhaf olduğunu düşünmüşümdür. Duvardaki yazıyı görmeliydim.

This Post Has 9 Comments

1. ahmet

Şırnak dan kimler var. Aşıya değermiş gibi davranan insanlar yan etkilerle . Merhaba sayfa inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , ahmet – 80

2. ali

Ardahan merkezden ben ali. Selamlar web siteniz inan ki çok güzel, tebrikler 07-04-2021 20:11:13

3. Gürbüz

Selam herkese sayfan valla hayran edici, facebookta paylaştım

4. emin

Bu konu : ” Aşıya değermiş gibi davranan insanlar yan etkilerle ” çok güzel. Mrb paylaşımınız valla çok iyi, şukuladım , emin – 421

5. hatice

Bursa merkezden ben hatice. Selam herkese sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-04-2021 21:09:43

6. Anonim

Bu konu : ” Aşıya değermiş gibi davranan insanlar yan etkilerle ” çok güzel. Selamlar web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , – 239

7. ali

Kırıkkale dan kimler var. Aşıya değermiş gibi davranan insanlar yan etkilerle . Slm bu web sitesi cidden çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 192

8. elif yılmaz

Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siteniz inan ki iyi, twitter da paylaştım 09-04-2021 20:15:26

9. Hasan

Karaman merkezden ben Hasan. Selam herkese web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 10-04-2021 01:33:58

Bir cevap yazın