Profesyonel topluluğumda aşıya kötü tepki verdiklerini söyleyen pek çok insan görüyorum ama TAMAMEN DEĞER!

Kendi kendime, buna değdiğinin ne anlama geldiğini düşünüyordum. Bu insanlar maske takmıyorlar mı yoksa aşının dünyayı normale döndüreceğini mi düşünüyorlar? Bunu yılda iki kez zorlayacaklar.

Yılda iki kez, insanların aşı yaptırmanızı ve kötü reaksiyonun buna değer olduğunu söyleyen insanlar göreceksiniz. Bu grip aşısı x10 gibi. Gittiğiniz her yerde grip aşısı isteyip istemediğinizi sormalarının hep tuhaf olduğunu düşünmüşümdür. Duvardaki yazıyı görmeliydim.

Author

16 Comments

1. Şırnak dan kimler var. Aşıya değermiş gibi davranan insanlar yan etkilerle . Merhaba sayfa inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , ahmet – 80

2. Ardahan merkezden ben ali. Selamlar web siteniz inan ki çok güzel, tebrikler 07-04-2021 20:11:13

3. Gürbüz Reply

Selam herkese sayfan valla hayran edici, facebookta paylaştım

4. Bu konu : ” Aşıya değermiş gibi davranan insanlar yan etkilerle ” çok güzel. Mrb paylaşımınız valla çok iyi, şukuladım , emin – 421

5. Bursa merkezden ben hatice. Selam herkese sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-04-2021 21:09:43

6. Bu konu : ” Aşıya değermiş gibi davranan insanlar yan etkilerle ” çok güzel. Selamlar web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , – 239

7. Kırıkkale dan kimler var. Aşıya değermiş gibi davranan insanlar yan etkilerle . Slm bu web sitesi cidden çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 192

8. elif yılmaz Reply

Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siteniz inan ki iyi, twitter da paylaştım 09-04-2021 20:15:26

9. Karaman merkezden ben Hasan. Selam herkese web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 10-04-2021 01:33:58

10. Trabzon merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımın inanki güzel, saolun 10-04-2021 11:50:25

11. Gürbüz Reply

Adıyaman merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha güzel, face de paylaştım 10-04-2021 15:43:35

12. Malatya dan kimler var. Aşıya değermiş gibi davranan insanlar yan etkilerle . Merhaba herkese siteniz gerçekten iyi, şukuladım , – 65

13. Adıyaman merkezden ben memo. Merhabalar web sitesi valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-04-2021 06:03:10

14. Kütahya dan kimler var. Aşıya değermiş gibi davranan insanlar yan etkilerle . Merhaba web sitesi inanki mükemmel, facebookta paylaştım , emin – 200

15. Selamın aleyküm paylaşım yeminle güzel, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link