Aşıya gelince, insanlar ne zaman hükümete ve büyük ilaçlara güvenmeye başladı?

İşimdeki pek çok insanın aylar önce yapmayacağına dair yemin ettikten sonra artık aşı almasına şaşırdım. Her iki taraftaki herkes hükümetin ve büyük eczanelerin ne kadar yozlaşmış olduğunu biliyor ama pek çok insan tereddüt etmeden aşıyı almakta hızlı. Aşı çok iyi güvenli olabilir, ancak geçmişte hükümet ve büyük ilaç firmaları tarafından yapılan pek çok yanlış işlem nedeniyle bu konuda yorulmaktan kendimi alamıyorum.

Virüsün semptomlarının hafif ila ölümcül olabileceği ve nadiren ölümcül olabileceğinin farkındayım, ancak tüm kız arkadaşımın ailesinin virüsü, 70’li yaşlarındaki büyükanne ve büyükbabası ve toplumumdaki çoğu insan dahil virüse kaptığını gördükten sonra, hiçbiri senden daha fazla semptom göstermedi soğuk algınlığı veya hafif grip ile. Gözlemlerime göre, aşı yaptırmanın muhtemelen Covid’e yakalanmaktan daha riskli olduğunu hissediyorum.

Her şey söylenirken, gelecekte potansiyel olarak aşıyı alma konusundaki endişelerimi azaltabilecek her türlü yoruma açığım.

“Aşıya gelince, insanlar ne zaman hükümete ve büyük ilaçlara güvenmeye başladı?” üzerine 26 yorum

1. Düzce dan kimler var. Aşıya gelince, insanlar ne zaman hükümete ve büyük ilaçlara güvenmeye başladı? . Merhaba herkese sayfanız vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 87

2. Bu konu : ” Aşıya gelince, insanlar ne zaman hükümete ve büyük ilaçlara güvenmeye başladı? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanki dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 258

3. Bu konu : ” Aşıya gelince, insanlar ne zaman hükümete ve büyük ilaçlara güvenmeye başladı? ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 74

4. Bu konu : ” Aşıya gelince, insanlar ne zaman hükümete ve büyük ilaçlara güvenmeye başladı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , emin – 118

5. Niğde dan kimler var. Aşıya gelince, insanlar ne zaman hükümete ve büyük ilaçlara güvenmeye başladı? . Selam herkese sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 73

6. Balıkesir dan kimler var. Aşıya gelince, insanlar ne zaman hükümete ve büyük ilaçlara güvenmeye başladı? . Selamlar siteniz yeminle güzel, teraziye tıkladım , Emine – 489

7. Bingöl merkezden ben emin. Mrb paylaşımın gerçekten çok iyi, face de paylaştım 06-01-2021 23:20:59

8. Bu konu : ” Aşıya gelince, insanlar ne zaman hükümete ve büyük ilaçlara güvenmeye başladı? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanki hayran edici, facebookta paylaştım , banu – 97

9. Yozgat merkezden ben ali. Selamlar siteniz cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 07-01-2021 07:05:11

10. Adana merkezden ben gaye. Selam sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun 07-01-2021 07:40:41

11. Bu konu : ” Aşıya gelince, insanlar ne zaman hükümete ve büyük ilaçlara güvenmeye başladı? ” çok güzel. Selam sayfan gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 55

12. Kırşehir dan kimler var. Aşıya gelince, insanlar ne zaman hükümete ve büyük ilaçlara güvenmeye başladı? . merhaba arkadaşlar paylaşım inanki mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 334

13. Sinop dan kimler var. Aşıya gelince, insanlar ne zaman hükümete ve büyük ilaçlara güvenmeye başladı? . Selam herkese web siten inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , gaye – 152

14. Hakkari merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hayran edici, face de paylaştım 07-01-2021 12:48:11

15. Sivas dan kimler var. Aşıya gelince, insanlar ne zaman hükümete ve büyük ilaçlara güvenmeye başladı? . Merhabalar paylaşımın vallaha iyi, şukuladım , Emine – 271

16. Bu konu : ” Aşıya gelince, insanlar ne zaman hükümete ve büyük ilaçlara güvenmeye başladı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , banu – 318

17. Bu konu : ” Aşıya gelince, insanlar ne zaman hükümete ve büyük ilaçlara güvenmeye başladı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 180

18. Bu konu : ” Aşıya gelince, insanlar ne zaman hükümete ve büyük ilaçlara güvenmeye başladı? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , banu – 362

19. Bilecik merkezden ben Gürbüz. Selam web siteniz inan ki dikkat çekici, şukuladım 19-01-2021 12:44:47

20. Bu konu : ” Aşıya gelince, insanlar ne zaman hükümete ve büyük ilaçlara güvenmeye başladı? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım , banu – 417

21. Bu konu : ” Aşıya gelince, insanlar ne zaman hükümete ve büyük ilaçlara güvenmeye başladı? ” çok güzel. Mrb web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , gaye – 198

22. Tunceli dan kimler var. Aşıya gelince, insanlar ne zaman hükümete ve büyük ilaçlara güvenmeye başladı? . Selamın aleyküm sayfa inanki iyi, facebookta paylaştım , Emine – 170

23. Trabzon dan kimler var. Aşıya gelince, insanlar ne zaman hükümete ve büyük ilaçlara güvenmeye başladı? . Slm siten harbiden hayran edici, teşekkürler , mehmet – 163

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link