Son zamanlarda bu gönderileri burada çok görüyorum ve ilk elden kişisel bilinen vakamı rapor edeceğimi düşündüm.

İş için ne yaptığımı söylemeyeceğim ama bu küçük bir aile işletmesi. Sahipler evli ve sadece ben ve bir başka kız.

Bahsedilen kızın, çoğunlukla karaya oturmuş bir balina olmasının pek çok “sorunu” var ve bu onun “tıbbi sorunlarının” çoğuna katkıda bulunduğundan oldukça eminim. Yazımdan da anlayabileceğiniz gibi, onu pek umursamıyorum. O kendini beğenmiş şişko bir kaltak. Yine de bu şirkette çalıştığım sürece ona itibar edeceğim, kilosundan şikayet ettiğini hiç duymadım. Bu ironik olur çünkü öğle yemekleri sağlıksız fast foodlardan oluşuyor.

Her neyse, konuya dönelim. Düzenli olarak eve gönderiliyor çünkü “kendini kötü hissediyor”. Belki ayda birkaç kez. Yani bu nadir bir şey değil. Dün neden erken geldiğini sordum ve ikinci aşı yaptıracağını söyledi. Artık bunu sormadım çünkü zaten nasıl hissettiğimi biliyorlar ve ben almadan önce beni kovmaları gerektiğini biliyorlar. Pozisyonumu dolduracak başka birini bulmakta ve yapabileceklerim dışında iyi şanslar.

Yani soru şu, sizce bir tesadüf mü yoksa olası bir tepki mi?

Her zaman anlaşamıyoruz ve ona katlanamıyorum ama ben tamamen ruhsuz bir hıyar olmadığım için, umarım o iyidir. Değilse, o zehri almamamın başka bir nedeni olarak ona işaret edeceğim.

Author

43 Comments

1. Slm paylaşımın vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

2. Bu konu : ” Aşıya olası advers reaksiyon ” çok güzel. Merhaba paylaşımın valla mükemmel, sağolun , ziya – 201

3. Şanlıurfa dan kimler var. Aşıya olası advers reaksiyon . Selamlar sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun , ziya – 391

4. Bu konu : ” Aşıya olası advers reaksiyon ” çok güzel. Slm sayfan ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 94

5. Merhaba paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

6. Bingöl merkezden ben emin. Selamlar web siten ciddiyim mükemmel, face de paylaştım 22-04-2021 17:55:20

7. Bu konu : ” Aşıya olası advers reaksiyon ” çok güzel. Selam herkese siteniz cidden dikkat çekici, tebrikler , gaye – 343

8. Nevşehir merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok iyi, şukuladım 24-04-2021 19:26:34

9. Düzce dan kimler var. Aşıya olası advers reaksiyon . Merhaba paylaşımın inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 397

10. Amasya dan kimler var. Aşıya olası advers reaksiyon . Merhaba paylaşım cidden hoşuma gitti, saolun , Aylin – 457

11. Bu konu : ” Aşıya olası advers reaksiyon ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 189

12. Gürbüz Reply

Uşak merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, saolun 05-05-2021 22:46:20

13. Slm sayfan cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

14. Aksaray merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfan gerçekten iyi, face de paylaştım 07-05-2021 02:12:28

15. Trabzon merkezden ben ali. Selam herkese sayfa inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler 08-05-2021 03:30:18

16. Bu konu : ” Aşıya olası advers reaksiyon ” çok güzel. Selam sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 346

17. Slm web siten vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

18. Siirt dan kimler var. Aşıya olası advers reaksiyon . Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ziya – 16

19. Merhaba herkese sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler

20. Selamın aleyküm paylaşımın valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım

21. Rize dan kimler var. Aşıya olası advers reaksiyon . selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 484

22. Merhabalar sayfanız valla çok hoşuma gitti, sağolun

23. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web sitesi inanki hayran edici, teraziye tıkladım

24. Kastamonu dan kimler var. Aşıya olası advers reaksiyon . Merhabalar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 163

25. Sivas merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, saolun 09-06-2021 16:47:45

26. Bu konu : ” Aşıya olası advers reaksiyon ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 316

27. selamun aleyküm siteniz vallaha hayran edici, twitter da paylaştım

28. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok iyi, sağolun

29. Kayseri merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 26-06-2021 12:38:09

30. Selam web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun

31. Trabzon dan kimler var. Aşıya olası advers reaksiyon . Merhaba siteniz süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 61

32. Çanakkale dan kimler var. Aşıya olası advers reaksiyon . Merhaba paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım , ahmet – 47

33. Gürbüz Reply

Merhabalar web sitesi süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

34. selamun aleyküm web siteniz inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

35. Giresun merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siteniz inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 15-07-2021 10:55:43

36. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aşıya olası advers reaksiyon ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz çok iyi, saolun , elif yılmaz – 77

37. Osmaniye dan kimler var. Aşıya olası advers reaksiyon . Selam siten vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 497

38. Balıkesir merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siten vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 24-07-2021 21:42:51

39. Ankara dan kimler var. Aşıya olası advers reaksiyon . Selam herkese siten yeminle güzel, teraziye tıkladım , hatice – 121

40. Eskişehir merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten cidden çok iyi, teşekkürler 29-07-2021 17:28:09

41. Rize dan kimler var. Aşıya olası advers reaksiyon . Mrb bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 201

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link