Son zamanlarda bu gönderileri burada çok görüyorum ve ilk elden kişisel bilinen vakamı rapor edeceğimi düşündüm.

İş için ne yaptığımı söylemeyeceğim ama bu küçük bir aile işletmesi. Sahipler evli ve sadece ben ve bir başka kız.

Bahsedilen kızın, çoğunlukla karaya oturmuş bir balina olmasının pek çok “sorunu” var ve bu onun “tıbbi sorunlarının” çoğuna katkıda bulunduğundan oldukça eminim. Yazımdan da anlayabileceğiniz gibi, onu pek umursamıyorum. O kendini beğenmiş şişko bir kaltak. Yine de bu şirkette çalıştığım sürece ona itibar edeceğim, kilosundan şikayet ettiğini hiç duymadım. Bu ironik olur çünkü öğle yemekleri sağlıksız fast foodlardan oluşuyor.

Her neyse, konuya dönelim. Düzenli olarak eve gönderiliyor çünkü “kendini kötü hissediyor”. Belki ayda birkaç kez. Yani bu nadir bir şey değil. Dün neden erken geldiğini sordum ve ikinci aşı yaptıracağını söyledi. Artık bunu sormadım çünkü zaten nasıl hissettiğimi biliyorlar ve ben almadan önce beni kovmaları gerektiğini biliyorlar. Pozisyonumu dolduracak başka birini bulmakta ve yapabileceklerim dışında iyi şanslar.

Yani soru şu, sizce bir tesadüf mü yoksa olası bir tepki mi?

Her zaman anlaşamıyoruz ve ona katlanamıyorum ama ben tamamen ruhsuz bir hıyar olmadığım için, umarım o iyidir. Değilse, o zehri almamamın başka bir nedeni olarak ona işaret edeceğim.

Author

13 Comments

1. Slm paylaşımın vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

2. Bu konu : ” Aşıya olası advers reaksiyon ” çok güzel. Merhaba paylaşımın valla mükemmel, sağolun , ziya – 201

3. Şanlıurfa dan kimler var. Aşıya olası advers reaksiyon . Selamlar sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun , ziya – 391

4. Bu konu : ” Aşıya olası advers reaksiyon ” çok güzel. Slm sayfan ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 94

5. Merhaba paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

6. Bingöl merkezden ben emin. Selamlar web siten ciddiyim mükemmel, face de paylaştım 22-04-2021 17:55:20

7. Bu konu : ” Aşıya olası advers reaksiyon ” çok güzel. Selam herkese siteniz cidden dikkat çekici, tebrikler , gaye – 343

8. Nevşehir merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok iyi, şukuladım 24-04-2021 19:26:34

9. Düzce dan kimler var. Aşıya olası advers reaksiyon . Merhaba paylaşımın inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 397

10. Amasya dan kimler var. Aşıya olası advers reaksiyon . Merhaba paylaşım cidden hoşuma gitti, saolun , Aylin – 457

11. Bu konu : ” Aşıya olası advers reaksiyon ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 189

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link