Aşıyı eleştiremeyeceğiz

İspanyol burada. Sağlık bakanı, aşının güvensiz olduğunu söyleyen herkese dava açacaklarını söyledi.

Bu nedenle, bir yıldan daha az gelişimi olan bir aşının güvensiz olduğunu söyleyemeyiz! Ve elbette bu yüzden ilaç şirketleri, hükümetlerden gelecekleri aşikâr olan sorunları değerlendirmelerini istiyor.

Er ya da geç bu totaliter pislikle yüzleşmek zorundayız Batı’nın arkadaşları.

“Aşıyı eleştiremeyeceğiz” üzerine 15 yorum

1. Karabük merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 10-12-2020 12:13:33

2. Kırklareli dan kimler var. Aşıyı eleştiremeyeceğiz . merhaba arkadaşlar web sitesi cidden güzel, şukuladım , gaye – 183

3. Kırklareli dan kimler var. Aşıyı eleştiremeyeceğiz . Merhaba sayfan ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , emin – 153

4. Konya merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfan cidden hayran edici, teraziye tıkladım 28-12-2020 20:47:49

5. Bu konu : ” Aşıyı eleştiremeyeceğiz ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız harbiden çok iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 482

6. Aydın merkezden ben . merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 18-01-2021 23:49:36

7. Amasya merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfanız vallaha billaha güzel, sağolun 19-01-2021 13:21:03

8. Samsun merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siten gerçekten güzel, twitter da paylaştım 05-02-2021 15:07:15

9. Siirt merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 08-02-2021 11:45:32

10. Düzce dan kimler var. Aşıyı eleştiremeyeceğiz . Merhaba herkese siteniz valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım , banu – 88

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link