Aşı yaptırmak konusunda ne düşünüyorsunuz? Diğer taraftan, bu aşının vücudunuz için ne kadar yıkıcı olduğuna dair daha fazla bilgi duyuyorum. Mrna aşısı, yaptığı şeyin olduğunu kabul ettikleri DNA değiştiren bir aşıdır. Bu aşı ile mikroskobik nanoteknolojiyi kanımıza nasıl soktuklarından bahsediyor. O halde rakamlara baktığınızda, aşı yapmamız gerekip gerekmediğini bile iddia edebilirsiniz. CDC, covid ölümleri manipüle ederken yakalandı, sonra covid 19’un grip, kanser ve kalp hastalığını ortadan kaldırdığını öğrendik. Sadece baş döndürücü hastalıkları ve ölümleri covid 19 gibi. Bazıları tüm bunların tamamen sahte olduğunu veya covid 19’un sadece yeni bir grip olduğunu söylüyor. Ve tüm bunlar sadece bu aşı ile bizi delmek için. Şimdi ücret olmak gerekirse, aşıyı almış ve hiçbir yan etkisi olmayan arkadaşlarım ve ailem var. Bu güne kadar hiçbir reaksiyon veya problem olmadan iyiler. Aynı zamanda, ana akım medyanın bu covid aşılarından kaynaklanan kötü tepkileri ve hatta ölümleri kesin olarak örtbas ettiğine inanıyorum. İlaç şirketlerine bir parça bile güvenmediğim gerçeğine bir aşı yaptırmayacağım. Onlar kötüler. Ve aşı yüzünden çok hastalanırsanız şirketlere dava açamazsınız. Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıda David Icke ve The Last American Vagabond’un aşılarıyla ilgili bazı videolar var. İlk 2 video.

https://alternativenewsvideos.com/

38 Comments

1. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Bu konu : ” Aşıyı kim alıyor ve içinde ne olduğunu biliyor musunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , banu – 7

3. Merhabalar web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun

4. Bingöl merkezden ben emin. Mrb sayfanız inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım 21-04-2021 10:37:29

5. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Aşıyı kim alıyor ve içinde ne olduğunu biliyor musunuz? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 500

6. Nevşehir dan kimler var. Aşıyı kim alıyor ve içinde ne olduğunu biliyor musunuz? . Merhaba bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, sağolun , memo – 86

7. Ordu dan kimler var. Aşıyı kim alıyor ve içinde ne olduğunu biliyor musunuz? . Merhaba bu web sitesi yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 432

8. Sinop merkezden ben doruk. Selam siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler 24-04-2021 15:33:48

9. Ankara dan kimler var. Aşıyı kim alıyor ve içinde ne olduğunu biliyor musunuz? . Selam web sitesi inanki iyi, sağolun , memo – 322

10. Elazığ dan kimler var. Aşıyı kim alıyor ve içinde ne olduğunu biliyor musunuz? . Merhaba siten vallaha mükemmel, tebrikler , Emine – 200

11. elif yılmaz Reply

Çanakkale dan kimler var. Aşıyı kim alıyor ve içinde ne olduğunu biliyor musunuz? . Selamın aleyküm web siten inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 481

12. Bilecik dan kimler var. Aşıyı kim alıyor ve içinde ne olduğunu biliyor musunuz? . Selamlar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 304

13. Bu konu : ” Aşıyı kim alıyor ve içinde ne olduğunu biliyor musunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha dikkat çekici, sağolun , ali – 341

14. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aşıyı kim alıyor ve içinde ne olduğunu biliyor musunuz? ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 55

15. Samsun dan kimler var. Aşıyı kim alıyor ve içinde ne olduğunu biliyor musunuz? . Slm paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 11

16. selamun aleyküm sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler

17. Bu konu : ” Aşıyı kim alıyor ve içinde ne olduğunu biliyor musunuz? ” çok güzel. Selam herkese sayfan gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , gaye – 152

18. Malatya dan kimler var. Aşıyı kim alıyor ve içinde ne olduğunu biliyor musunuz? . Selam herkese siteniz inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , mehmet – 416

19. Niğde merkezden ben hatice. Merhabalar siten ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler 05-05-2021 21:50:49

20. Mrb paylaşımınız harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

21. Sinop merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha iyi, teşekkürler 07-05-2021 02:28:55

22. Mrb paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler

23. Bu konu : ” Aşıyı kim alıyor ve içinde ne olduğunu biliyor musunuz? ” çok güzel. Slm web siteniz inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım , gaye – 426

24. Tunceli dan kimler var. Aşıyı kim alıyor ve içinde ne olduğunu biliyor musunuz? . Selamın aleyküm siteniz valla hayran bıraktı, şukuladım , ziya – 351

25. Gürbüz Reply

Selam sayfa harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

26. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm siten gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım

27. Tekirdağ merkezden ben doruk. Selamlar web sitesi yeminle çok iyi, tebrikler 31-05-2021 13:13:38

28. Bu konu : ” Aşıyı kim alıyor ve içinde ne olduğunu biliyor musunuz? ” çok güzel. Selam siteniz valla güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 171

29. Çankırı dan kimler var. Aşıyı kim alıyor ve içinde ne olduğunu biliyor musunuz? . Merhaba herkese web siten ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 304

30. Bursa dan kimler var. Aşıyı kim alıyor ve içinde ne olduğunu biliyor musunuz? . Selam sayfanız harbiden güzel, teraziye tıkladım , memo – 133

31. Artvin merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 23-06-2021 06:12:50

32. Osmaniye merkezden ben doruk. Slm sayfanız gerçekten hoşuma gitti, sağolun 23-06-2021 14:42:53

33. Muş dan kimler var. Aşıyı kim alıyor ve içinde ne olduğunu biliyor musunuz? . Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle çok iyi, şukuladım , Emine – 287

34. Bu konu : ” Aşıyı kim alıyor ve içinde ne olduğunu biliyor musunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi cidden mükemmel, şukuladım , memo – 214

35. Kırklareli dan kimler var. Aşıyı kim alıyor ve içinde ne olduğunu biliyor musunuz? . Selamın aleyküm paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ziya – 356

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link