Lütfen millet, aşıya odaklanmayı bırakın. Aşı muhtemelen bir C+ B- aşısıdır, hükümet sebeplerden dolayı aceleye getirdi, ama sizi öldüreceğini düşündükleri için değil. Aşıyı boşverin, alın ve muhtemelen bazı semptomları hafifletin, almayın ve ne olursa olsun covid kaparsınız ama eminim aşılanmazsanız buna hazırsınızdır. Lütfen aşının arkasındaki gerçek amacı anlayın. Kontrol budur. Sikişme aşkına, lütfen tükenmiş hissettiğiniz ve garip bir şekilde duygusal olarak yatırım yaptığınız duygusal yorumlarınızı alın ve bunları bir dakikalığına bir kenara bırakın ve hükümetlere neler olduğunu anlayın. Hükümetler, İsa aşkına (günah işlediğim için üzgünüm). Uyanın, aşı DISTRAKTÖRDİR. Muhtemelen seni öldürmeyecek ve muhtemelen seni kurtarmayacak, ama mesele ikisi de değil, mesele hakların ve kişisel özgürlüklerin hükümete verilmesi. Lütfen kendinizi güvende hissetmek için elinizden geleni yapın, lütfen komşunuzun da aynısını yapmasına izin verirken nazik olun. Lütfen dikkatimiz dağılmışken siyasette neler olduğuna bir bakın, lütfen bana katılmasanız da siz de aşı yaptırmayan herkes kötü, ne olursa olsun LÜTFEN şu anda başka neler olduğuna bakın lütfen. lütfen lütfen. Aşı dikkatin dağılmasıdır.

14 Comments

1. Bu konu : ” Aşıyı siktir et, insanları odakla ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 101

2. Selamlar paylaşım ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım

3. Malatya dan kimler var. Aşıyı siktir et, insanları odakla . Selamın aleyküm web siten gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 229

4. Bartın merkezden ben ahmet. Selam herkese web siten cidden hayran edici, face de paylaştım 29-08-2021 05:59:08

5. Bu konu : ” Aşıyı siktir et, insanları odakla ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız cidden çok iyi, facebookta paylaştım , doruk – 473

6. Bu konu : ” Aşıyı siktir et, insanları odakla ” çok güzel. Slm paylaşımınız süper ötesi iyi, teşekkürler , – 233

7. Şanlıurfa dan kimler var. Aşıyı siktir et, insanları odakla . Selam herkese sayfan ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 218

8. İzmir merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden hayran bıraktı, sağolun 31-08-2021 15:17:39

9. Karaman dan kimler var. Aşıyı siktir et, insanları odakla . merhaba arkadaşlar sayfan cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , Emine – 64

10. Bu konu : ” Aşıyı siktir et, insanları odakla ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 82

11. Bu konu : ” Aşıyı siktir et, insanları odakla ” çok güzel. Slm sayfanız cidden dikkat çekici, face de paylaştım , ziya – 223

12. Giresun merkezden ben ali. Merhabalar sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 12-09-2021 17:56:47

13. Bu konu : ” Aşıyı siktir et, insanları odakla ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, tebrikler , banu – 7

Write A Comment