Bir saniyeliğine bana yardım et. r/askreddit’te başkalarına V veya UV ile aşılanıp aşılanmadığımızı ve bu konudaki fikirlerinin ne olduğunu göstermek için bileklerimize bileklik/bant takmamız gerekip gerekmediğine dair bir soru yayınladım. Soruyu yanımda oturan kız kardeşime gönderdim ve açtığında [removed] sorunun altında henüz sorumun kaldırıldığına dair bir bildirim almadım ve telefonumda hala iyi durumda olduğunu gösterdi. Modlardan, botlardan veya herhangi bir şeyden mesaj yok. Yanıt, olumlu oy veya olumsuz oy olmadan yaklaşık 10 dakika açık bıraktı. Daha sonra soruyu yeniden gönderdim ve aşısız ve aşılı kullanmak yerine jab terimini kullandım ve işe yaradı. Bu konuda bana yardımcı olabilecek var mı? Belki r/askreddit’te aşılı ve aşısız kullanarak bir soru sorun ve aynı şeyi yapıp yapmadığına bakın. Sadece merak, hepsi bu. Ya da birinin başka bir açıklaması varsa, kulaklarım açık.

Author

68 Comments

1. Kastamonu dan kimler var. Ask reddit’te aşısız ve aşılı sorular sansürleniyor?? . Mrb sayfa gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ahmet – 33

2. elif yılmaz Reply

Elazığ dan kimler var. Ask reddit’te aşısız ve aşılı sorular sansürleniyor?? . Selam herkese sayfan vallaha billaha çok iyi, şukuladım , elif yılmaz – 110

3. Bu konu : ” Ask reddit’te aşısız ve aşılı sorular sansürleniyor?? ” çok güzel. Selam siten harbiden mükemmel, tebrikler , hatice – 281

4. Bursa dan kimler var. Ask reddit’te aşısız ve aşılı sorular sansürleniyor?? . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 306

5. Sinop merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım 25-07-2021 22:03:13

6. Bu konu : ” Ask reddit’te aşısız ve aşılı sorular sansürleniyor?? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki çok güzel, sağolun , hatice – 388

7. Bu konu : ” Ask reddit’te aşısız ve aşılı sorular sansürleniyor?? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın cidden hayran edici, face de paylaştım , gaye – 271

8. Uşak merkezden ben memo. Merhaba paylaşımınız harbiden hayran edici, teşekkürler 25-07-2021 22:12:47

9. Bingöl dan kimler var. Ask reddit’te aşısız ve aşılı sorular sansürleniyor?? . Mrb web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 344

10. Bu konu : ” Ask reddit’te aşısız ve aşılı sorular sansürleniyor?? ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler , emin – 114

11. merhaba arkadaşlar siteniz valla çok hoşuma gitti, saolun

12. Van dan kimler var. Ask reddit’te aşısız ve aşılı sorular sansürleniyor?? . Slm sayfan inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , gaye – 289

13. Düzce dan kimler var. Ask reddit’te aşısız ve aşılı sorular sansürleniyor?? . merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 94

14. elif yılmaz Reply

Selamlar bu web sitesi vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım

15. Selam sayfan cidden hayran edici, linkedinde paylaştım

16. Merhabalar paylaşımın cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

17. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

18. Bartın merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım 25-07-2021 22:27:33

19. selamun aleyküm paylaşım inanki mükemmel, twitter da paylaştım

20. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ask reddit’te aşısız ve aşılı sorular sansürleniyor?? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , Gürbüz – 162

21. Gürbüz Reply

Ağrı dan kimler var. Ask reddit’te aşısız ve aşılı sorular sansürleniyor?? . Slm sayfan harbiden hayran bıraktı, saolun , Gürbüz – 6

22. Bu konu : ” Ask reddit’te aşısız ve aşılı sorular sansürleniyor?? ” çok güzel. Slm sayfan inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 191

23. Muş merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfa yeminle çok iyi, şukuladım 25-07-2021 22:29:21

24. Hakkari dan kimler var. Ask reddit’te aşısız ve aşılı sorular sansürleniyor?? . Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 44

25. Bingöl dan kimler var. Ask reddit’te aşısız ve aşılı sorular sansürleniyor?? . Selamlar web sitesi gerçekten çok güzel, saolun , hatice – 126

26. Yozgat dan kimler var. Ask reddit’te aşısız ve aşılı sorular sansürleniyor?? . Selam sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 233

27. Muğla merkezden ben ahmet. Merhaba sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 25-07-2021 22:33:15

28. Sakarya merkezden ben Aylin. Mrb paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, saolun 25-07-2021 22:35:52

29. Kayseri merkezden ben . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, teşekkürler 25-07-2021 22:37:30

30. Hatay dan kimler var. Ask reddit’te aşısız ve aşılı sorular sansürleniyor?? . Merhabalar sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ahmet – 231

31. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

32. Kocaeli merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha hayran edici, face de paylaştım 25-07-2021 22:42:03

33. Iğdır dan kimler var. Ask reddit’te aşısız ve aşılı sorular sansürleniyor?? . selam arkadaşlar paylaşımın cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 290

34. Bu konu : ” Ask reddit’te aşısız ve aşılı sorular sansürleniyor?? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 409

35. Gürbüz Reply

Hakkari dan kimler var. Ask reddit’te aşısız ve aşılı sorular sansürleniyor?? . selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 412

36. Çanakkale dan kimler var. Ask reddit’te aşısız ve aşılı sorular sansürleniyor?? . Selamın aleyküm sayfanız vallaha hayran edici, tebrikler , ahmet – 144

37. Bingöl dan kimler var. Ask reddit’te aşısız ve aşılı sorular sansürleniyor?? . selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten mükemmel, saolun , Aylin – 235

38. Gürbüz Reply

Selamlar web siten cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

39. elif yılmaz Reply

Mrb sayfan harbiden güzel, face de paylaştım

40. Bu konu : ” Ask reddit’te aşısız ve aşılı sorular sansürleniyor?? ” çok güzel. Merhaba web sitesi valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , mehmet – 124

41. Bu konu : ” Ask reddit’te aşısız ve aşılı sorular sansürleniyor?? ” çok güzel. Slm sayfan inanki çok hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 492

42. Bingöl dan kimler var. Ask reddit’te aşısız ve aşılı sorular sansürleniyor?? . selam arkadaşlar web siten ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 245

43. Merhaba sayfanız harbiden dikkat çekici, teşekkürler

44. Bitlis merkezden ben ziya. selamun aleyküm web sitesi valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 04-08-2021 02:54:46

45. Bu konu : ” Ask reddit’te aşısız ve aşılı sorular sansürleniyor?? ” çok güzel. Slm sayfa vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 428

46. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla hayran edici, twitter da paylaştım

47. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki dikkat çekici, tebrikler

48. Kırklareli merkezden ben ali. Selamın aleyküm siten inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 10-08-2021 21:48:46

49. Bu konu : ” Ask reddit’te aşısız ve aşılı sorular sansürleniyor?? ” çok güzel. Merhabalar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , ahmet – 94

50. Bilecik merkezden ben . Selam herkese sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 12-08-2021 06:53:33

51. Şanlıurfa dan kimler var. Ask reddit’te aşısız ve aşılı sorular sansürleniyor?? . Slm web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 63

52. Selam herkese bu web sitesi valla dikkat çekici, teşekkürler

53. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ask reddit’te aşısız ve aşılı sorular sansürleniyor?? ” çok güzel. Selam herkese web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 111

54. Bu konu : ” Ask reddit’te aşısız ve aşılı sorular sansürleniyor?? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inan ki çok iyi, saolun , Aylin – 413

55. Diyarbakır merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşım inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 21-08-2021 10:47:42

56. Bu konu : ” Ask reddit’te aşısız ve aşılı sorular sansürleniyor?? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 4

57. Bu konu : ” Ask reddit’te aşısız ve aşılı sorular sansürleniyor?? ” çok güzel. Selamlar siten vallaha billaha iyi, face de paylaştım , gaye – 300

58. Kastamonu merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım 26-08-2021 20:23:02

59. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ask reddit’te aşısız ve aşılı sorular sansürleniyor?? ” çok güzel. Selam herkese sayfa cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 426

60. Ankara merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımın inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 01-09-2021 15:40:45

61. Kars merkezden ben Emine. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun 02-09-2021 02:30:03

62. selamun aleyküm web siten inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

63. Nevşehir dan kimler var. Ask reddit’te aşısız ve aşılı sorular sansürleniyor?? . Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 447

64. Bolu merkezden ben Emine. Selam herkese sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 16-09-2021 17:31:39

65. Ordu dan kimler var. Ask reddit’te aşısız ve aşılı sorular sansürleniyor?? . Merhabalar paylaşımınız inanki hayran edici, twitter da paylaştım , hatice – 29

Write A Comment