İnternette çok sayıda ABD askeri reklamını görmek ve işe alım memurlarından eski üniversite dosyalarını araştıran metinler almak.

Bunu alan başka kimse var mı? Bunun COVID ve düşük askere alma sayılarından mı yoksa önümüzdeki dört yıl içinde artan savaş olasılığından mı kaynaklandığından emin değilim.

Author

7 Comments

1. Bu konu : ” Askeri işe alma çabaları hızlanıyor mu? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 206

2. Manisa dan kimler var. Askeri işe alma çabaları hızlanıyor mu? . Selam web siteniz cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 354

3. Muğla dan kimler var. Askeri işe alma çabaları hızlanıyor mu? . Selamlar sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , emin – 172

4. Adıyaman merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımın valla iyi, şukuladım 09-04-2021 19:29:10

5. Bu konu : ” Askeri işe alma çabaları hızlanıyor mu? ” çok güzel. Merhaba sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 236

6. Kars dan kimler var. Askeri işe alma çabaları hızlanıyor mu? . Merhaba paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 198

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link