Kategoriler
Genel

Askeri İstihdam Artış mı?

Bunun teknik olarak bir komplo teorisi olarak nitelendirilmediğini biliyorum, ancak son iki hafta içinde neden farklı Ordu işe alım görevlilerinden beş metin aldığımı merak ediyorum. Sadece tuhaf görünüyor. Birkaç yıl önce üniversiteden mezun oldum (bilgimin nereden geldiğini sanıyorum) ve mezun olduktan hemen sonra bir işe alım görevlisinden bir önceki metin aldım, ama aniden bombalanıyorum. Bu işe alım bürolarının Covid yüzünden kapatılmasının sadece bir yan etkisi mi yoksa birdenbire katılmak için taciz olmamın başka bir nedeni var mı? Başka biri böyle bombardımana uğradı mı?

“Askeri İstihdam Artış mı?” için 8 yanıt

Sakarya merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siten cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 30-07-2020 16:54:28

Kırklareli merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfan inanki çok hoşuma gitti, sağolun 30-07-2020 21:07:56

Balıkesir merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siteniz valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-08-2020 01:11:39

Kastamonu merkezden ben banu. Merhaba paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım 06-08-2020 19:42:25

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir