Askeri Jetler

Hey millet, onları fark etmedim ama karım bana dışarıdan ne kadar yüksek bir ses geldiğini sordu. Kontrol etmeye gittim ve tuz gölü utah’ta alçaktan uçan askeri jetler gördüm. Üst geçit olup olmadığını kontrol edin, ancak hiçbirinin planlanmaması da saatin akşam 8:30 olması garip.

“Askeri Jetler” üzerine 14 yorum

1. Rize dan kimler var. Askeri Jetler . selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok güzel, teşekkürler , ahmet – 440

2. Nevşehir merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler 14-01-2021 04:42:05

3. Bu konu : ” Askeri Jetler ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 262

4. Ardahan dan kimler var. Askeri Jetler . Mrb web sitesi inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 112

5. Ardahan dan kimler var. Askeri Jetler . Merhabalar paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , elif yılmaz – 283

6. Ardahan merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfa valla çok güzel, face de paylaştım 15-01-2021 19:37:44

7. Şırnak merkezden ben gaye. Selam herkese web sitesi gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım 16-01-2021 11:59:44

8. Bartın dan kimler var. Askeri Jetler . Slm sayfa vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , hatice – 153

9. Artvin merkezden ben emin. Merhaba bu web sitesi inan ki çok güzel, facebookta paylaştım 26-01-2021 06:44:29

10. Bu konu : ” Askeri Jetler ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi harbiden çok iyi, sağolun , Gürbüz – 438

11. Bilecik dan kimler var. Askeri Jetler . Slm web sitesi yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 231

12. Elazığ dan kimler var. Askeri Jetler . Selamlar paylaşımın cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 49

13. Nevşehir merkezden ben Emine. Merhabalar siteniz süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 13-02-2021 05:29:38

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link