İstediğin kadar yetki veriyorsun. Bu olmuyor. Size 11 Eylül’ü getiren aynı insanlar, size toplu aşıları ve sahte pandemiyi getirenlerle aynı insanlar. Bu olaylar insan ruhunu ezmek içindir. Başkalarıyla olan bağımızı koparmak için. Ayırmak, bölmek ve fethetmek. Zorlama taktiklerini kullanarak, normal, insana yakışır hayatlar yaşama hakkımızı elimizden almaya çalışan varlıklara sahibiz. Kısmi rezerv bankacılığı yoluyla köleleştirme, serveti orta ve alt sınıftan çekip aldı. Askeri sanayi kompleksi, bitmeyen sonuçsuz savaşlar ve dünya terörizmi yoluyla Amerika’yı iflas ettirdi. Bu vahşeti yapan insanların bizi kurtarmak için dışarı çıktıklarına inanmamız mı gerekiyor? Gerçek virüs politikacılar, medya, şirketler ve milyarderlerdir. Bize karşı oynayabilecekleri tek kart, Amerikan halkının arasını açma umuduyla etnik kökenler arasındaki farktır. Dünya, bildiğimiz yaşam tarzımızı sona erdirmek için sonuna kadar çabalayacak para aç, psikopat, güce aç elitistler tarafından yönetiliyor. Artımlılık süreci boyunca, anayasa yavaş yavaş altüst ediliyor. Amerikan yolunu yozlaştıran zalim güçlere karşı özgürlüğü seçiyorum. Amerikalı arkadaşlarım güçlü ve biz özgürlüğü seviyoruz. Bize karşı kullanmak için sınırsız kaynakları olabilir, ama kesin olan bir şey var ki, Tanrı bizim tarafımızda.

26 Comments

1. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

2. Yozgat dan kimler var. Asla Covid aşısı olmayacağım . Merhabalar web siteniz vallaha iyi, teraziye tıkladım , banu – 498

3. Selam sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

4. elif yılmaz Reply

Sakarya dan kimler var. Asla Covid aşısı olmayacağım . Merhaba herkese web sitesi cidden hayran bıraktı, sağolun , elif yılmaz – 305

5. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşımın inan ki çok iyi, facebookta paylaştım

6. Bu konu : ” Asla Covid aşısı olmayacağım ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 63

7. selamun aleyküm web siteniz gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Gümüşhane merkezden ben . Merhaba web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun 23-08-2021 05:03:36

9. Selam sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

10. Yalova merkezden ben memo. Merhabalar sayfan süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 23-08-2021 15:33:14

11. İzmir dan kimler var. Asla Covid aşısı olmayacağım . Merhabalar web sitesi inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , doruk – 11

12. Slm paylaşımın cidden çok güzel, twitter da paylaştım

13. Denizli dan kimler var. Asla Covid aşısı olmayacağım . selamun aleyküm paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 221

14. Adana dan kimler var. Asla Covid aşısı olmayacağım . Merhaba herkese web sitesi inanki güzel, linkedinde paylaştım , ali – 395

15. Bu konu : ” Asla Covid aşısı olmayacağım ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , gaye – 206

16. Balıkesir merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşımın yeminle hayran bıraktı, tebrikler 06-09-2021 16:34:14

17. Bu konu : ” Asla Covid aşısı olmayacağım ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanılmaz hayran edici, sağolun , mehmet – 462

18. elif yılmaz Reply

Sinop merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siteniz harbiden mükemmel, tebrikler 12-09-2021 11:05:38

19. Bu konu : ” Asla Covid aşısı olmayacağım ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanki güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 495

20. Erzurum dan kimler var. Asla Covid aşısı olmayacağım . Selamın aleyküm web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , banu – 322

21. Bu konu : ” Asla Covid aşısı olmayacağım ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan yeminle dikkat çekici, tebrikler , Emine – 252

22. Malatya dan kimler var. Asla Covid aşısı olmayacağım . Selam paylaşımın valla çok iyi, teşekkürler , hatice – 198

23. Mersin dan kimler var. Asla Covid aşısı olmayacağım . Selam bu web sitesi inan ki iyi, teşekkürler , Aylin – 307

24. selam arkadaşlar siteniz inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment