Bu cümlenin hiç söylenmemesi (ve iyi bir nedenden ötürü), yine de soldaki pek çok entelektüel ve ideologun “gerçek komünizm hiç denenmedi” gibi şeyler söylemesi ilginç değil mi? Bu, 20. yüzyılda komünist rejimlerden yüz milyondan fazla kişinin öldüğü gerçeğine rağmen.

Yine de, bir şekilde, günümüzde komünist olmak ve böyle çılgınca şeyler yapmak tamamen kabul edilebilir, ancak en ateşli, gerçek neo-naziler ve beyaz üstünlükçüler dışında hiç kimse eski ifadeyi söylemez.

Elbette ilginç, değil mi?

Author

18 Comments

1. Mardin dan kimler var. “Asla Gerçek Nazizmi / Ulusal Sosyalizmi Denemedik” . Mrb web siteniz ciddiyim dikkat çekici, saolun , Hasan – 380

2. Bu konu : ” “Asla Gerçek Nazizmi / Ulusal Sosyalizmi Denemedik” ” çok güzel. Mrb paylaşım inanılmaz iyi, şukuladım , doruk – 169

3. Bu konu : ” “Asla Gerçek Nazizmi / Ulusal Sosyalizmi Denemedik” ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 454

4. Aydın merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siten gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım 06-02-2021 05:33:30

5. Bu konu : ” “Asla Gerçek Nazizmi / Ulusal Sosyalizmi Denemedik” ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten valla dikkat çekici, saolun , banu – 282

6. Mrb bu web sitesi harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım

7. Gürbüz Reply

Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siten valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım 06-02-2021 07:21:17

8. Bilecik merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar siteniz valla dikkat çekici, şukuladım 06-02-2021 17:13:36

9. Şırnak merkezden ben doruk. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi mükemmel, şukuladım 07-02-2021 13:18:40

10. Bu konu : ” “Asla Gerçek Nazizmi / Ulusal Sosyalizmi Denemedik” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , – 220

11. Bu konu : ” “Asla Gerçek Nazizmi / Ulusal Sosyalizmi Denemedik” ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 271

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “Asla Gerçek Nazizmi / Ulusal Sosyalizmi Denemedik” ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 147

13. Bu konu : ” “Asla Gerçek Nazizmi / Ulusal Sosyalizmi Denemedik” ” çok güzel. Selamlar sayfan gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , Hasan – 221

14. Bu konu : ” “Asla Gerçek Nazizmi / Ulusal Sosyalizmi Denemedik” ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz cidden çok güzel, şukuladım , Aylin – 27

15. Tunceli dan kimler var. “Asla Gerçek Nazizmi / Ulusal Sosyalizmi Denemedik” . merhaba arkadaşlar siteniz inan ki güzel, teşekkürler , banu – 347

16. Elazığ merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 15-04-2021 21:50:55

17. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha mükemmel, tebrikler

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link